آزمون در بین ستاره‌های جوان جام‌جهانی از نگاه ورلدساکر

آزمون-در-بین-ستارههای-جوان-جامجهانی-از-نگاه-ورلدساکر

وبسایت رسمی برنامه نود - سایت ورلدساکر در گزارشی ضمن معرفی ستاره‌های جوان جام‌جهانی روسیه از سردار آزمون به عنوان یکی از بازیکنان برتر جام نام برد.

به‌ گزارش ‌وبسایت نود، جام جهانی روسیه ۱۹ روز دیگر در کانون فوتبال جهان یعنی روسیه آغاز خواهد شد. ورلد ساکر در گزارشی به معرفی ستارگان جوان جام جهانی فوتبال پرداخت و درباره سردار آزمون نوشت: آزمون اکنون پنج سال است که در فوتبال روسیه فعالیت می‌کند و استعداد بالای خود را در این مدت نشان داده است. او یک سرزن قهار است و تیم‌های زیادی خواهان جذب او هستند.

از دیگر ستارگان جوان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، گابری ژسوس برزیلی، کیلیان ام‌باپه فرانسوی، مارکو آسنسیو اسپانیایی، مارکوس راشفورد انگلیسی و آندره سیلوای پرتغالی اشاره شده است.

تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران که در حال‌ حاضر در اردوی ترکیه به سر می‌برد قرار است پس فردا (دوشنبه) به مصاف تیم‌ ‌ملی فوتبال این کشور برود و در ادامه‌ قرار است یک بازی با لیتوانی داشته باشد و سپس راهی روسیه شود.

1140

ایسنا

نظرات ۴

 • حسن سرخدل

  فقط دوست دارم بعد از جام جهانی از لیگ روسیه بره به یک لیگ کشور دیگه.....اگر شد لیگهای معتبر اروپا و گرنه لیگ هلندو حتی بلژیک هم بهتر از روسیه....

 • آث میلان...

  اگ نتونی خودتو جام جهانی نشون بدی همون روسیه میمونی.موفق باشی

 • آبی مطلق

  اینم الکی بزرگش کردند،یک دهم کاو رضایی هم نیست.آینده خیلی چیزا رو روشن میکنه.

 • Abedi

  واقعا آزمون استعداد خوبی داره حیف که تو روسیه داره فوتبال بازی میکنه خدا کنه کارلو آنچلوتی که رفته ناپلی آزمون رو هم ببره زیر دست آنچلوتی قطعا به بازیکن بزرگی تبدیل میشه
  دیروز تو یه خبری خوندم ناپولی هنوزم جهانبخشو میخواد

برچسب ها