اتفاق عجیب در آکادمی باشگاه استقلال/ دو تست در دو مکان مختلف!

اتفاق-عجیب-در-آکادمی-باشگاه-استقلال-دو-تست-در-دو-مکان-مختلف

وبسایت رسمی برنامه نود - روابط تیره و تار صادق ورمرزیار و گودرز حبیبی باعث شد تا آبی‌های پایتخت در هفته گذشته فراخوان دو تست‌گیری متفاوت را منتشر کنند و به صورت هم‌زمان در دو مکان مختلف این تست‌گیری‌ها انجام شود.

به گزارش وبسایت نود، آکادمی باشگاه استقلال هفته عجیبی را پشت سر گذاشت و در حرکتی نادر، دو بار فراخوان تست‌گیری در دو مکان مختلف را داد. چند هفته قبل و زمانی که هیات امنای باشگاه استقلال متشکل از سیدرضا افتخاری، علی جباری، جواد قراب، گودرز حبیبی و مهدی عبدیان برگزار شد و گودرز حبیبی به عنوان رییس آکادمی استقلال انتخاب شد و صادق ورمزیار نیز به عنوان سرپرست تیم‌های پایه منصوب شد.

پس از این انتصابات فراخوان تست‌گیری در روز یک‌شنبه توسط باشگاه استقلال منتشر شد اما سه روز بعد فراخوان دیگری باز هم توسط باشگاه استقلال اطلاع‌رسانی شد. نکته عجیب این مساله، برگزاری این دو تست‌گیری به صورت هم‌زمان و در دو مکان مختلف است که توسط صادق ورمرزیار و گودرز حبیبی در حال انجام است.

این ناهماهنگی نشان‌ می‌دهد مسئولان و اعضای آکادمی استقلال هنوز نتوانسته‌اند با یکدیگر به تفاهم برسند و گویا مشکلاتی بین حبیبی و ورمرزیار دیده می‌شود. مشکلاتی که جرقه‌های نخست آن در آکادمی استقلال دیده می‌شود و اگر افتخاری، مدیرعامل تیم به این قضیه ورود پیدا نکند، حاشیه دیگری دامن آبی‌پوشان را خواهد گرفت و دودستگی را در این تیم ایجاد خواهد کرد.

1140

ایسنا

نظرات ۵

 • سمــیعـی . بوشهـــر

  اینکه طبیعی ست..
  اگر یکجا وتوسط یکنفر انجام میشد جای تعجب داشت.

 • کینگ شفر

  هر اتفاقی هم که بیفته بازم بهترین و بازیکن ساز ترین اکادمی ایران هستیم. اکادمی کیا با اون همه تبلیغات جلومون کم اورد

  • ایمون زاید

   فقط میشه به حال و روزت خندید آقای کینگ شوفر

   آکادمی کیا الان کجای دنیاست و شما کجا
   شما همین آکادمی فولادم نمی تونید بگیرید

 • ابی جان

  باید هر چه سریعتر یک نفر به عنوان رئیس و مسئول اصلی تمام مسائل و شئونات آکادمی استقلال معرفی شود و چه بهتر که شخصی به غیر از ورمرزيار و حبیبی باشند چرا که این دو توانایی یا همدلی لازم جهت یک حرکت منسجم و هماهنگ را نداشته و شان باشگاه بزرگ استقلال را با شان خودشان اشتباه گرفته اند و باعث مخدوش شدن چهره آکادمی استقلال شده اند و اکنون بایست به خاطر اين حرکت بد جریمه شوند و هیچکدام در آکادمی در راس نباشند تا حساب کار دست همه بیاید و نظم و چهره استقلال واقعی از همانجا با ديسيپلين نشان داده شود

 • Abedi

  هر جایی نظم نداشته باشه قطعا موفقیتی هم نداره سریعتر باید بهش رسیدگی بشه و توجه بیشتری روی پایه ها صورت بگیره آکادمی استقلال نه تنها سرمایه استقلال بلکه سرمایه ملی محسوب میشه

برچسب ها