مارسلو: فکر می کنم که رونالدو در رئال مادرید می ماند

مارسلو-فکر-می-کنم-که-رونالدو-در-رئال-مادرید-می-ماند

وبسایت رسمی برنامه نود - مارسلو مدافع خوش تکنیک رئال مادرید اطمینان دارد که ستاره سی و سه ساله پرتغالی در این تیم می ماند.

به گزارش وبسایت نود، رئال مادرید موفق شد با پیروزی ۳-۱ مقابل لیورپول به سیزدهمین قهرمانی خود در اروپا دست پیدا کند. اما مصاحبه رونالدو بعد از بازی کمی از شیرینی های قهرمانی را برای هواداران رئال کم کرد تا خیلی از هم اکنون به فکر آینده رونالدو باشند. با این حال مارسلو گفت:

فکر می کنم که او قصد ماندن داشته باشد اما نمی دانم. من در حال حاضر خوشحالم. من کسی نیستم که تصمیم بگیرم، این موضوعی بین او و باشگاه است. اما فکر می کنم که او خواهد ماند.

اختصاصی

نظرات ۴

 • مستاجر خدا

  فعلا فقط خوشحالی مهمه و جام جهانی

  من حسم برای قهرمانی پرتغال خیلی خوبه

  در 10 سال گذشته کل مجموعه ی بارسا 4 فینال اروپا( دینیو- سوارز -نیمار-ژاوی-اینیستا-آنری-اتوئو-رونالدو برزیلی-فیگو- پیکه -پویول-زلاتان و هزارتا بازیکن خوب دیگه و داورها و ...)
  رونالدو به تنهایی 6 فینال

  تمااااااااااااااام

 • مجتبی۰۰

  الان انگلیس چه خبره
  بخاطر گلر لیورپول؛ هواداران منچستر چلسی آرسنال اورتون؛ چقدر فیلم طنز ساختن

 • حمید مسی

  هیچ جا بهتر از رئال براش پیدا نمیشه.شش قدم و محو در بازی ها و قهرمانی را به نام اون نوشتن و توپ طلا را بردن برای اینکه رئال قهرمان میشه.چون ۴ بازیه محوه و تو فینال هم بیل ۲ گل زد و خودش اون حرکت ماورایی را روبروی فن دایک و بقیه انجام داد یه حرفی از روی عصبانیت زد البته اگه خود عمو پرز دست به کار بشه و این پیرمرد را بفروشه چون نقشش در بازی ها از یه تدارکاتچی هم کمتره دیگه کاریش نمیشه کرد.اگه توپ طلا به کسی غیر از مسی برسه باید در فرانس فوتبال را گل گرفت البته توپ طلا دیگه لایق دستان مسی نیست.
  "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
  رونالدو=پنالفسایدانو=پنالتیانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و ۵ متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه

  • s

   اره مسی رفت برگشت سه تا زدب پاریس ،سه تا زد ب یونتوس ،چهاردور پشت سر هم اقای گل شده بهترین گلزنه اصلا مسی ی تنه تیمو برد ب فینال،خخخخخخخ

برچسب ها