گرت بیل قصد دارد راهی منچستریونایتد شود

گرت-بیل-قصد-دارد-راهی-منچستریونایتد-شود

وبسایت رسمی برنامه نود - اولویت نخست گرت بیل، منچستریونایتد است.

به گزارش وبسایت نود، ایندیپندنت مدعی است بعد از صحبت های اخیر گرت بیل درباره آینده اش در رئال مادرید، او به دنبال انتقال به منچستریونایتد است. گرت بیل ستاره ولزی رئال مادرید در بازی فینال هم مثل اکثر مسابقات این فصل لیگ قهرمانان نیمکت نشین بود اما این بار به زمین آمد و با زدن دو گل، پیروزی را برای تیمش به ارمغان آورد. بیل در پایان مسابقه گفته بود:

از اینکه در ترکیب ابتدایی قرار نداشتم خیلی ناامید شدم. بنظرم حقم بود که در ترکیب باشم. تنها کاری که می توانستم بکنم این بود که پس از ورود به زمین تاثیر مثبت بگذارم. خوشحالم که پیروز شدیم. بنظرم گل اول بهترین گل دوران فوتبالم است.  از اینکه در ترکیب اصلی نبودم ناراحت هستم اما خوشحالم که توانستم پس از ورود به زمین تاثیر مثبت بگذارم. ما فصل خوبی در لالیگا نداشتیم اما حالا با فتح این جام موفق شدیم فصل را به خوبی تمام کنیم. ما تشنه موفقیت هستیم. من دوست دارم هر هفته بازی کنم اما این فصل چنین اتفاقی رخ نداد در صورتی که مصدوم نبودم. باید در تابستان با مدیر برنامه هایم حرف بزنم. 

حالا بر همین اساس ایندیپندنت مدعی است که گرت بیل مایل است تا راهی منچستریونایتد شود و حتی این موضوع را به برخی دوستانش گفته است. این در شرایطی است که شاید در حال حاضر یونایتد کمتر از هر زمان دیگری مایل به انتقال بیل باشد. یونایتد اگرچه از تابستان 2013 همواره به دنبال خرید بیل بوده ولی می داند خرید این بازیکن از نظر مبلغ انتقال و دستمزد بسیار گران تمام خواهد شد، آن هم در حالی که آن ها در ژانویه سانچز را به خدمت گرفته بودند و مورینیو نیز فعلاً اولویتش خرید در بخش هجومی نیست.

به هر حال شاید هم بار دیگر بیل از نام یک تیم بزرگ استفاده کرده تا بتواند تضمینی برای حضور در ترکیب اصلی تیمش بگیرد.

1878

اختصاصی

نظرات ۴

 • مستاجر خدا

  بابا جو نگیرت
  ما همه دوست داریم
  ولی هر وقت بهت نیاز داشتیم نبودی
  کل فصل مصدومی
  رونالدو تنهایی بار رئال و به دوش کشیده و همتون رفیق نیمه راه بودید از ثبات و خوب بودن و بازی کردن

  به من بگن گرت بیل یاد همین گل دیشب و گل فینال حذفی میوفتم دیگه هیچی یادم نمیاد

  • امیر

   گل میگ میگی بیل به بارسا
   همین گل چن هفته قبلش ب بارسا
   عمرا عمرا رونالدو بتونه همچین گلایی بزنه
   واقعا بیل تو رئال نابود شد فقط و فقط به دلیل خودخواهیای پنالدو
   همین سانتر بیرون پایی ک دیشب واسه بنزما انداخت
   رونالدو دیشب چون خودش گل نزد داشت دق میکرد
   شما ک طرفدار تیم بودی بیکار جان چی شد حالا پنالدو فن شدی؟

  • مجتبی۰۰

   با همون گل قهرمان شدین
   فینال رونالدو چکار کرد
   از رئال فقط بیل و راموس بخاطر خطا؛ تو ذهن مونده

 • y.m

  اولش بگم طرفدار رئال و بارسا نیستم آرسنال و آاس رم تیم های مورد علاقه منه
  بیل بازیکن خوبیه اما هیچ وقت توی رئال موفق نمیشه چون هرچقدر هم که بدرخشه مثل بازی دیشب باز هم همه نگاه ها به رونالدو خواهد بود پس بهتره جاییکه بازیش بیشتر مورد توجه قرار بگیره همین صلاح اگه توی رئال بود باهمین درخشش باز هم دیده نمیشد
  و اما رونالدو مطمئنم اگه از رئال بره خیلی زود فراموش میشه چون بازیکن بازیساز نیست فقط از موقعیت هایی بقیه که براش فراهم میکنن خیلی خوب استفاده میکنه که بعید میدونم ستاره های باشگاه های دیگه بهش اجازه خودنمایی بدن

برچسب ها