لوچسکو: ایران قدرت فیزیکی بالایی دارد/ از شکست متنفرم

لوچسکو-ایران-قدرت-فیزیکی-بالایی-دارد-از-شکست-متنفرم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی و بازیکن تیم ترکیه در کنفرانس خبری درخصوص بازی با ایران مطالبی را بیان کردند.

به گزارش وبسایت نود، میرچا لوچسکو، سرمربی تیم فوتال ترکیه در نشست خبری پیش از دیدار دوستانه با ایران اظهار داشت: ما بازی با ایران را در پیش داریم و خودمان را برای این بازی آماده کرده‌‌ایم. این سه بازی دوستانه‌ای که در پیش داریم با تیم‌هایی است که همگی راهی جام جهانی شده‌اند.

وی ادامه داد: ما مقابل تیم‌های باانگیزه‌ای قرار می‌گیریم که کار برای‌مان آسان نخواهد بود. لیگ ترکیه هم به قدری ‍ پرفشار بوده که چهار، ‍ پنج بازیکن ما دچار مصدومیت شده‌اند و یکی از بازیکنان مهم ما به زودی مورد جراحی قرار خواهد گرفت.

سرمربی تیم ملی ترکیه افزود: من هم به همین خاطر با بازیکنان جوان و باهوشم راه را در پیش گرفتم. می‌خواهم به برخی بازیکنان جوانم که در تیم باشگاهی‌شان خیلی فرصت بازی نمی‌رسد در این بازی‌های دوستانه میدان بدهم. تیم ملی فوتبال ترکیه در حال تغییر است. بازیکنان جوانی همچون چائلار، جنگیز، امره آک‌باباُ هاکان در حال حاضر در تیم ملی هستند و بازیکنان جوان دیگری هم به تیم اضافه خواهند شد. امره مور و اِنس نیز به دلیل مصدومیت نمی‌توانند ما را همراهی کنند.

وی تاکید کرد: ما فردا شب با تیمی بازی خواهیم کرد که مربی باتجربه‌ای 6 سال هدایتش را برعهده دارد. آنها بدون اینکه در مرحله انتخابی جام جهانی شکستی متحمل شوند، جواز سفر به روسیه را گرفتند. ما با تیمی بازی خواهیم کرد که قدرت فیزیکی بالایی دارد. بر اساس شرایط موجود هم به بازی‌های تدارکاتی پیش‌رو نگاه خواهیم کرد. به شخصه هم انسانی هستم که از شکست متنفرم.

لوچسکو گفت: هدف ما ساختن تیمی برای 6 یا 7 سال دیگر است. امیدوارم فردا شب هم بازی خوبی انجام دهیم و بازی با ایران برای رشد و پیشرفت ما خوب خواهد بود. 3 یا 4 بازیکن از 4 تیم برتر سوپرلیگ ترکیه در تیم ملی هستند. قصد دارم از فدراسیون فوتبال ترکیه بخواهم که یک بازی دوستانه بین تیم ملی و بازیکنان خارجی شاغل در لیگ ترکیه ترتیب دهد.

مهمت توپال، بازیکن تیم ملی ترکیه نیز در این نشست اظهار داشت: با هم‌تیمی‌های‌مان بارها و بارها صحبت می‌کنیم که چطور ما در تورنمنت بزرگی مثل جام جهانی 2018 نیستیم.

وی ادامه داد: شب گذشته با هم‌تیمی‌های‌مان در کمپ تیم ملی ترکیه دیدار فینال لیگ قهرمانان را دیدیم و به نظرم تیم شایسته پیروز میدان شد.

 

1004

اختصاصی

نظرات ۵

 • مجتبی۰۰

  زمان ولاسکو میگفتن ما بازیکنان خوبی داریم و بردهامون ربطی به ولاسکو نداره
  حالا والیبال ما خیلی راحت به ژاپن میبازه
  همون حرفها رو الان به کیروش میگن
  چندسال بعد؛ نباختن به کره جنوبی آرزوی فوتبالی ما خواهد شد

 • حسن سرخدل

  من فکر کنم این راحت و بدون دردسر رفتن ما به جام جهانی تا اینجا گران تمام شد برای ما...چون تدارک و دیدارهای دوستانه خولی نداشتیم...نمونه حرف اقای تاج و خط خوردن ۲ تن از ستون دفاعی خوب ما و کمی غرور مسئولین فوتبال کشور ما.....
  یعنی اینکه اگ به سختی جواز ورود به جام جهانی را میگرفتیم شاید مسئولین فوتبالی ما ((کمی جدی تر ))میگرفتن جام جهانی را....هر چه هست امیدوارم بازی با ترکیه ترکیب مورد نظر جام جهانی بازب کنند چون دیگر وقت تست زدن بازیکنان نیست......

  • jd.dri

   با نظرت مخالف ام ...
   اصلآ نباید با ترکیب اصلی به دبدار ترکیه جوان شده بریم ...
   چون به گفته سرمربی شون این تیم قراره 6 تا 7 سال دیگه نتیجه بگیره و به تیم قدرتمندی تبدیل بشه ...
   پس اگه ما با تمام بازیکنان اصلی مون به مصافش بریم :
   1- ممکنه با اختلاف گل بالا برنده بشیم که باعث ایجاد غرور کاذب در تیم مون بشه که ترکیه رو در زمین خودش زمین گیر کردیم و قس علیهذا ...
   2- با آوردن بازیکنان اصلی به میدان ، فرصت آنالیز تک تک اونها رو به حریفان تیز بین مون میدیم تا در فرصت 20 روزه باقیمانده ، راههای خنثی کردن قدرت و استفاده از ضعف های اونا رو بارها و بارها تمرین کنن و روز مسابقه به اجرا بزارن ...
   3- در صورت قرار دادن بازیکنان اصلی مون در برابر بازیکنان جوان و بی نام و نشان ترکیه که به دنبال اثبات کردن خودشون هستند و میل زیادی به بازی درگیرانه و خشن خواهند داشت ممکنه مصدومیتهای ناخواسته دیگری به تیم ملی مون تحمیل بشه که جبران ناپذیر خواهد بود ...

 • کیوان کاکا

  ما اگه با اختلاف گل میبردیم نوجوانان ازبکستان رو تو ازادی با اختلاف میبردیم.دلت خوشه ها..بعد درست خوندم دیگه مربی ترکیه میگه چندتا از بازیکنایی ک تو باشگاهشون بازی بشون نمیرسه بازی میدم.خخخ .اقای تاج خداوکیلی با منتخب بازیکنای دعوت نشده بازی میزاشتی ثمرش بیشتر بود..

 • koorosh

  بازی با ترکیه فبل از جام جهانی به صلاح تیم ملی نیست بازیکنان ترکیه خیلی خشن بازی میکنن و احتمال مصدومیت بازیکنان بالاست

برچسب ها