آخرین وضعیت مصدومیت ربیع‌خواه

آخرین-وضعیت-مصدومیت-ربیعخواه

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن مصدوم تیم پرسپولیس دوران درمانی خود را پشت سر می‌گذارد.
به گزارش وبسایت نود محسن ربیع‌خواه که حدود ۳ هفته قبل رباط صلیبی خود را جراحی کرد این روزها فیزیوتراپی را با جدیت انجام می‌دهد تا ورم قسمت زانویش کمتر شده و دامنه حرکتی زانویش بیشتر شود.

طبق اعلام نظر پزشکان این بازیکن، ربیع خواه می‌تواند از حدود ۱۰ روز دیگر عصا را کنار گذاشته و بدون عصا حرکت کردن خود را آرام آغاز کند.

این بازیکن تیم پرسپولیس طبق نظر پزشکان معالجش در ماه‌های دوم و سوم بعد از عمل جراحی باید به تقویت عضله‌های پای خود بپردازد و به همین دلیل آب درمانی و تمرین با دوچرخه ثابت در برنامه ربیع‌خواه قرار خواهد گرفت.

با انجام دقیق این تمرینات، بازیکن تیم پرسپولیس می‌تواند از ماه چهارم بعد از عمل جراحی نرم دوی خود را آغاز کند تا بتواند بعد از پشت سر گذاشتن این شرایط، از آبان ماه به تمرینات گروهی پرسپولیس باز گردد اما پزشکان به او تاکید زیادی کرده اند که نباید عجله‌ای داشته باشد تا به بهترین شکل ممکن دوران نقاهت خود را پشت سر بگذارد.

1140

فارس

نظرات ۲

 • رونالدوی بزرگ

  بااینکه پرسپولیسی نیستم ولی کلن خیلی ناراحت میشم از اینجور مصدومیت ها،انشالله خدا شفاش بده وهرچه زودتر برگرده

 • reza

  من هم براش آرزوی سلامتی دارم
  ولی باید به یه موضوعی توجه داشت و اون اینه که تیم های بزرگ نیاز به بازیکنان با انگیزه و خوب و باکیفیت و با استعداد دارن اگه تیم های ما بخوان تو آسیا نتیجه بگیرن باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشن
  الان همین پرسپولیس اگه بخواد جلور الدحیل نتیجه بگیره خب معلومه با ربیع خواه و ماهینی و شجاع و امثالهم نمیتونه نتیجه بگیره
  پس بیایم واقع بین باشیم درسته ماهینی و ربیع خواه برای تیم زحمت کشیدن
  اما فقط زحمت کشیدن برای بازی تو تیم های بزرگی مثل استقلال و پرسپولیس که الان آبروی ایران تو آسیا هستن کافیه؟؟؟

برچسب ها