بررسی نقل‌وانتقالات فصل جدید؛ شروع طوفانی امیر، شب‌های آبی

بررسی-نقلوانتقالات-فصل-جدید؛-شروع-طوفانی-امیر-شبهای-آبی

وبسایت رسمی برنامه نود - 4 بازیکن با استقلال، دو خرید پرسپولیس، 6 تا سپاهان و سه خرید هم برای تراکتورسازی تا به حال قطعی شده است.

به گزارش وبسایت نود، نقل و انتقالات لیگ هجدهم از 23 خردادماه آغاز می‌شود و تا 12 شهریور ادامه دارد. هر چه که به این تاریخ نزدیک‌تر می‌شویم باشگاه‌ها هم فعال‌تر به سراغ خرید گزینه‌های مد نظرشان می‌روند. در فصل‌های اخیر هم دیگر مانند قبل نیست که هر بازیکن با یک تیم قرارداد داخلی ببندد و با تیمی دیگر ثبت کند! حالا قرارداد با باشگاه‌ها معتبر است و تصاویر ثبت شده از توافق با بازیکن، حدودا پوشیدن پیراهن باشگاه را در فصل آینده قطعی می‌کند. با محرومیت پرسپولیس از این پنجره نقل‌وانتقالاتی حضور پررنگ استقلال، سپاهان و تراکتورسازی بیشتر به چشم آمده است. در لیست زیر نگاهی داریم به خریدهای فصل جدید تیم‌ها.

مرتضی آقاخان/ استقلال: در 960 دقیقه فصل قبل بازی کرد و شش گل زد. مهم‌ترین گل این بازیکن روی ضربه ایستگاهی به پرسپولیس زده شد که شادی گل جنجالی را هم به همراه داشت. حالا در پایان فصل این مهاجم به استقلال پیوست. بله؛ از مرتضی آقاخان حرف می‌زنیم.

روح‌الله باقری/ استقلال: هر چند که مهاجم خونه‌به‌خونه در بازی فینال جام حذفی مقابل استقلال به دلیل محرومیت بازی نکرد، ولی شفر پیش از آن باقری را شناسایی کرده بود و این مهاجم لیگ یکی را به استقلال آورد.

فرشاد محمدی‌مهر/ استقلال: دفاع راست فصل قبل پارس‌جنوبی‌جم به استقلال پیوست. بازیکنی که احتمالا یک پست وریا غفوری را به جلو جابجا می‌کند و دفاع راست استقلال برای فصل بعد به نام او خواهد شد.

محمد دانشگر/ استقلال: با مصدومیت لئاندرو پادوانی و انتقال عظیم گوگ در نیم‌فصل، شفر نیاز به یک دفاع میانی جایگزین را حس کرد. اتفاقی که باعث شد سراغ دفاع وسط سایپا برود و دانشگر را آبی‌پوش کند.

رحمان احمدی/ پارس‌جنوبی‌جم: دروازه‌بان باتجربه فصل قبل پیکان فقط در شش مسابقه تیم‌اش حاضر بود و در بقیه فصل نیمکت‌نشین پیام نیازمنده شده بود. با انتقال محسن فروزان از پارس‌جنوبی‌جم به تراکتورسازی، احمدی به پارس رفت تا خلا شماره یک این تیم را پر کند. جایی که دیگر قرار نیست روی نیمکت بنشیند.

علیرضا نقی‌زاده/ تراکتورسازی: هافبک فصل قبل گسترش‌فولاد که به دلیل مصدومیت رباط صلیبی از لیست این تیم کنار رفته بود، از گسترش‌فولاد به دیگر تیم تبریزی یعنی تراکتورسازی نقل مکان کرد.

محسن فروزان/ تراکتورسازی: محرومیت از نقل‌وانتقالات باعث شد که تراکتور فصل قبل را با فرزین گروسیان استارت بزند. دروازه‌بانی که روی هفت گل خورده تراکتور اشتباه تاثیرگذار داشت و حتی یک بار هم دروازه این تیم را به اشتباه باز کرد. حضور آلمیدای برزیلی هم نتوانست که آرامش را به خط دروازه تراکتور برگرداند و این تیم در اولین گام محسن فروزان را به تبریز برگرداند.

محمد طیبی/ تراکتورسازی: هادی محمدی تنها مدافع میانی تخصصی فصل قبل تراکتورسازی بود. بازیکنی که خیلی زود و شدید مصدوم شد تا لیست تراکتور خالی از مدافع وسط بماند. تراکتورسازی هم سراغ مدافع باتجربه پارس جنوبی رفت و از شرایط نامشخص این باشگاه استفاده کرد و با کاپیتان این تیم یعنی محمد طیبی قرارداد بست.

علی دشتی/ سایپا: با انتقال علی قلی‌زاده به شارلوا، سایپا سراغ جانشین این بازیکن رفت. علی دشتی وینگر و هافبک کناری پارس‌جم همان کسی است که به جای قلی‌زاده به سایپا آمده است.

ابراهیم صالحی/ سپاهان: علاقه امیر قلعه‌نویی به مهاجم بلندقامت باعث شد که مهاجم 190 سانتی‌متری فصل قبل پارس‌جنوبی‌جم که سه گل هم برای این تیم زده بود به سپاهان بپیوندد.

سجاد شهباززاده/ سپاهان: سجاد در دو فصل اخیر چهار تیم عوض کرد و سپاهان پنجمین باشگاه شهباززاده است. سجاد در هیچ کدام از چهار نیم‌فصل قبلی شرایط خوبی نداشت و امیدوار است که تحت نظر قلعه‌نویی دوباره به مهاجمی درجه یک تبدیل شود.

پیام نیازمند/ سپاهان: کرانچار فصل قبل توصیه ویسی در مورد اینکه «دروازه‌بان خوب از پدر و مادر خوب هم بهتر است» را جدی نگرفت و تاوان اشتباهش را هم داد. سپاهان چهار دروازه‌بان در طول فصل عوض کرد که از هیچ کدام‌اش هم راضی نبود. تا با بازگشت امیر قلعه‌نویی، دروازه‌بان شماره یک پیکان به این تیم اضافه شود.

شهاب عادلی/ سپاهان: بعد از قطعی شدن حضور نیازمند در سپاهان، این تیم سراغ جانشین مطمئن او هم رفت. شهاب عادلی دروازه‌بان فصل قبل نفت تهران به سپاهان پیوست.

محمد ایرانپوریان/ سپاهان: آقای گل و پاس‌گلِ فصل قبل تراکتورسازی بعد از شش فصل راه‌اش را از این تیم جدا کرد و به سپاهان رفت.

کی‌روش استنلی/ سپاهان: مهاجم 195 سانتی‌متری که فصل قبل تاثیر زیادی در نتایج خوب ذوب‌آهن داشت، همراه با قلعه‌نویی از ذوب‌آهن به سپاهان رفت.

 محمد آبشک/ نساجی مازندران: اولین خرید تیم تازه لیگ برتری شده نساجی، محمد آبشک بود. بازیکنی که در تیم‌های شمالی ملوان، داماش، سپیدرود و حالا نساجی یعنی 4 تیم شمالی در لیگ برتر سابقه بازی دارد.

 وحید شیخ‌ویسی/ پیکان: پیام نیازمند به سپاهان رفت و جلالی در فصل قبل با بازی دادن فقط در شش مسابقه، به رحمان احمدی نشان داد که علاقه‌ای برای ادامه همکاری با او ندارد. جلالی بعد از خروج دو دروازه‌بان فصل قبل‌اش، سراغ دروازه‌بان استقلال خوزستان و رفت و شیخ‌ویسی را به پیکان آورد.

 هادی محمدی/ ذوب‌آهن: با پایان دوران سربازی محمدی در تراکتورسازی، این باشگاه دیگر تمایلی به ادامه همکاری با مدافع مصدوم‌اش نداشت. اتفاقی که باعث شد محمدی به تیم قبلی‌اش یعنی ذوب‌آهن برگردد.

امید عالیشاه با پایان خدمت سربازی‌اش به پرسپولیس برگشت. مهدی شیری دفاع راست پیکان هم با پرسپولیس به توافق رسید. اکبر ایمانی هم با تراکتورسازی به توافق اولیه رسیده است. 

14001

اختصاصی

نظرات ۶۳

 • ساوالان

  شبانه و روزانه تلاش کنید بازهم پرسپولیس هتریک می کنه.ببین کی گفتم پارسال هم این گونه بود و شاهنامه اخرش چسبید

  • مسعود گل باشی

   باشه عمویی

  • پرسپولیسیم تا ابد

   خوبه همه آماده و پرادعا جلوی یک تیم. لیگ جذابیه و فکر کنم آخرش باز فتل فتوشاپ یه بهونه ای جور میکنه واستون

  • majid

   تواین دوسال استقلال وتیمای دیگه مشکل داشتن پس پس استفاده کرد فصل جدید 6پولیس مثل ده سالی که ته جدول بود به همان جایگاه واقعی‌اش برمیگرده واستقلال به جایگاه اصلیش صدر جدول برمیگرده وستاره سوم اسیاروهم میگیریم

  • 6

   اشتباه میکنی .....

   پارسال ما مسلمان و صادق محرمی و احمد زاده,و حتی طارمی را نیم فصل داشتیم.....
   امسال هیچی...

  • MRG

   واقعا با قهرمانيهاي جعليتون خوشحالين؟؟؟!!!!

  • جادوگر

   همینکه عالم و آدم، ترکیه و ای اف سی فهمیدند یه تیم با جعل و دروغ نتیجه میگیره و همه ی اعضای تیم از مربی تا بازیکن این مسئله رو میدونه، کافیه. آبروی بقیه‌ی تیم‌های ایران رو بردین.
   منتظر افشاگری‌های مسلمان، احمدا ده و کمال هستیم.

  • ۶۶۶۶۶۶=۶۶۶۶۶۶

   خوش به حال شیشتقلال...مثل همیشه در اول فصل ان هم شبانه.......
   خرج و هیاهوی عالی........نتیجه و دستاورد خالی....

  • عادل

   نوستراداموسه کی بودی تو؟؟!!!
   جا پای هشت پای پیشگو گذاشتی آآآآآ !!!

  • طرفدار

   این مسوول نقل وانتقالات باشگاه استقلال مگه چنتا کت وپیرهن داره؟انگارقراره بجای رونمایی ازخریدها ازلباساش رونمایی میکنه جلبه ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Hattrick

   باز هم هتریک ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ... فقط یک تیم هتریک کرده داداااااااا

  • صادق

   دوست عزیز " majid"
   بعضی ازشما استقلالیای عزیز و طرفداری دیگه تیما قبل شروع فصل قبل هم همین حرفا رو میزدین که نمیدونم استقلال و بقیه تیما خوب نبودن و این چیزا! حالا خوبه از اواسط فصل قبل آقای شفر سرمربی تیم شد و هنوز یه جام نگرفته در حد پرافتخارترین سرمربی تاریختون بردینش بالا! یادتونه " اروپا راجب استقلال حرف میزنن"! حالا این فصل پرسپولیس محرومه و بقیه تیما خوب ببینیم آخرش چی میشه...

  • صابر

   تو این دو سال اسقلال و تراکتور و سپاهان و فلج کردن بخاطر پرسپولیس..هرچی بکاری همونو درو میکنی حالا پرسپولیس داره درو میکنه..لیگ ایران امسال سه تا مدعی داره .تراختور سپاهان اسقلال

  • شهرام(آنتی کیروش)

   MRG (منکه نفهمیدم اسمه مارکه علامت اختصاریه) نه شما خوبید و قعرمان

  • mohammad

   بشین تا بشه

  • پرسپولیسی ترین

   اینکه پرسپولیسمون تا نیم فصل نمیتونه بخاطر اشتباه طارمی بازیکن بگیره درش شکی نیست ولی قرارم نیست چون محرومه مثل سپاهان و تراکتور و استقلال عمل کنه سپاهان محروم نبود ولی امسالم هیچی نیست تراکتورم هیچی نیست هرکی فکر میکنه پرسپولیس ضعیفه اشتباه بزرگی میکنه بازیکنایی از تیممون رفتن که هیچ کدوم بازی خوبی نداشتن غیر محرمی پس با نبود فرشادی که به زور تو کل فصل 3 تا شوت داشته و کمالی که احمد مثل شیر جاش و پر کرده و مسلمانی که بیشتر از فوتبال به قیافش میرسید هیچی از قدرت پرسپولیس کم نشده بلکه بهترهم شده چون دیگه ماهینی تو پست خودش بازی میکنه راست و عالیشاه سلطان پاس گل قبل رفتن از پرسپولیس مطمعنا هیچ مشکلی واسه ما پیش نمیاد اتفاقا خدارو شکر که همه تیمها دارن قوی میبندن امیدوارم ته فصل بهونه نیارید هواداران غیر پرسپولیس که تراکتور سال اولشه و سپاهانم امسال دستگرمی و این حرفا و از همه مهمتر آبیای پایتخت که بگن شوفر ما بهتره امسال هم مثل دوسال قبل پرسپولیسمون با قدرت شروع خواهد کرد حتی بهتر از دو فصل اخیر تماشا کنید تنها تیمی که بتونه اونم درحد شاید بتونه کمی خوب کار کنه استقلاله والا ازین حرفا زمان علی منشوریان و سوبله چوبله زده شده بود

  • گروهانک سرخک

   امسال که تیم بی افتخار پنجره اش بسته شده( واگر هم‌بسته نبود کمتربازیکنی حاضربود بااخلاق بد برانکو و ادعای خشکش به این تیم برود) همه سعی و‌تلاش دستهای پشت پرده درپی انجام‌نشدن انتقالات مهم در تیمهای دیگه است.مثل ممنوع کردن گرفتن بازیکن خارجی...

 • ارتش 80 میلیونی

  آقای شفر مربی بسیار خوبی است ایشان میتواند کار نیمه تمام ناصر خان حجازی گرامی را پایان دهد و ستاره سوم را برای باشگاه بدست آورد

  • ایدا سادات 25بهمن 1380

   دیگه جام 4جانبه نیست

  • majid

   6پولیسیا هروقت کم میارن میگه 4جانبه
   دوره ناصرخان حجازی 4جانبه نبود استقلال الهلال والعین ودالیان چین روشکست میدن فینال آسیا باجوبیلوایوتاژاپن 2-1 میبازه هردوگل ژاپن باکرنروضربه سرزده شد استقلال بابدشانسی نایب قهرمان آسیاشد

  • reza

   آره آیدا سادات محمدان بنگلادش هم دیگه نیست!!!!

  • .....

   بر فرض که چهارجانبه،میشه بگید چرا هیچوقت اسمی ازتون نبوده و تو غار به سر میبردید؟

  • محمدجواد

   اگه ستاره میخواید بیاید منیریه چندتا بدم بهتون
   و الا آرزوهاتون رو خراب نکنید

 • مستاجر خدا

  با اینکه 67 سال طرفدار استقلال هستم و 6 تا رو توی ورزشگاه بودن
  و گریه کردم و ای داغوون شدیم ها داغون
  ولی خجالت میکشم ازین رفتار افتخاری و شومنی های شفر
  که از پس قاعدی و حسینی هم برنمیان

  ینی چی شبانه ؟مگه فوتبالیست حرفه ایی ساعت 3 صبح باید بیدار باشه؟:))

  خوش به حالتون پرسپولیس یها نمیدونید چه سخته بی افتخاری

  • استقلال ستون ایران

   بقول پلاتینی تیمهای بزرگ از گرفتن جام خوشحال میشن تیمهای کوچک هم از شکست دادن تیمهای بزرگ.خوش بحال دوستات که یکی مثل تو را دارن، وقتشون پر میشه.
   آخرش بخاطر استقلال سکته میکنی.

  • امید

   خدایا اینو شفا نده بخندیم

  • تو که راست میگی

   واقعا چه قدررررر تو بانمکی . قدر خودتو بدون :/

  • پرسپولیییس

   در جواب استقلال ستون ایران
   داداش شرمنده ولی مثل اینه که ما چند فصله داریم قهرمان می شیم و شما وقتی ما رو می برید از غار میزنید بیرون و سر از پا نمی شناسید. خدایا اخه این استقلالیا چقد رو دارن؟
   پلاتینی بزرگ درست میفرمایند.تیم های بزرگ ( پرسپولیس) از قهرمانی خوشحال می شوند. تیم های کوچک(استقلال) از شکست دادن تیمای بزرگ. اخبار اعلام کرد بخاطر برد ۱ بر ۰ پارسالتون چند تا از استقلالیا از شدت خوشحالی سکته کردن
   ادمین مرسی

  • انتقام سخت

   یعنی حسرت و افسوس از تک تک کلماتت میباره

  • reza

   چی میگی عمویی؟؟؟؟ خواهش متن رو که تایپ می کنی یه بار بخون و بعد بفرست!!! این هایی که نوشتی چه ربطی به هم دارن؟؟؟ شما به همین جام هایی که تو لیگ آزادگان اینا گرفتین خوش باشین و احساس پر افتخار بودن داشته باشین!!!!

  • استقلال ستون ایران

   منظور از قهرمانی جام ولایت و لیگ ایران نیست.اون جامی که با جعل و لابی کردن بدست نمیاد.آره قبول کردن حقیقت تلخه.
   اگه قهرمان آسیا بودید حرفی از شش نمی زدین.

  • پرسپولیسی ترین

   رضا جان چرا فکر میکنی همین جامهای لیگ آزادگان یا برتر و وقتی میبریم نباید خوشحالی کنیم؟ همین الان واسه جامی که مشخص نیست ته فصل قراره نصیب کی بشه سر از پا نمیشناسین اون وقت میاین و این جمله رو میکین؟ واقعا که مشخصه اسباب خنده کیان خدارو شکر سال اول شدیم گفتن شانسی بود سال دوم شدیم گفتن تیمای دیگه ضعیف بودن. الان تصمیمتون و بگیرید امسال ضعیف نیستید؟ ما شانسی قهرمان میشیم یا نه؟ چون بعدها یادتون میره حرفاتون و

  • arsham

   خمیده پشت از آن گشتند پیران جهان دیده که اندر خاک می جویند ایام جوانی را

 • گروهان سرخ

  هوا که گرم شده.پنجره هم‌بسته باشه.بازیکنان باغیرت هم میزارن میروند.تیم سرورتدهم‌که داره باقدرت پیش میروه...

 • سولدوز تراختور

  اقای مهاجری گفتن که باید ده دوازده بازیکن بگیریم...امیدوارم بازیکنان بی کیفیتی چون مطهری.شربتی.حاتمی هم جدا بشن.در مورد دفاع چپمون محمد نادری مطمئن باشین اگه همینطور ادامه بده به تیم ملی دعوت میشه قردادش یه سال مونده که امیدوارم پنج ساله باهاش ببندن که اگه تو اینده به تیمای خارجی خواست بره پول خوبی از فروشش کنیم به شخصه علاقه خواصی بهش دارم که یکم بی تجربه بود و پنالتیهای بی مورد میداد ولی الان داره به یه بازیکن پخته تبدیل میشه.در مورد سرمربی هم بیشتر نام اسکولاری.ماگات و زیکو شنیده میشه ولی باید یه هفته دیگه منتظر موند دید چه اتفاقی خواهد افتاد.به شخصه در مورد مربی هم به اکساندر نوری.اسکولاری و گونش هم علاقه دارم که اینام جز گزینه های مربی گری تراختوره.امیدوارم بهترین انتخابها برا تیمم بشه...

  • قرمزته

   اگه حاتمی نبود الان دسته یک تشریف داشتید.
   تراکتور 3سال دیگه میره جای ماشین سازی.
   همشم بخاطر قدرنشناسی هوادارش.
   یحیی گل محمدی بدون بازیکن و جلالی چقدر واستون زحمت کشیدن ولی با نامهربانی هوشون کردین و میلیارد میلیارد دادین مربی خارجی که گردپای اوناهم نرسیدن اونم با بهترین خریدهای لیگ.
   چوب خدا صدا نداره.

  • ج قرمزته

   استاد تا حالا فوتبال دیدی؟ حالا از بازی های تراکتور بگذریم .

  • میلاد/استقلال

   اسکولاری؟؟؟؟
   به نظرم خوب نیست روی گزینه های دل بوسکه و یو آخیم لو و گواردیولا بیشتر فکر کنید تازه الان کونته هم میخواد جدا بشه آنجلوتی و ونگر هم هستن اسکولاری دیگه مثل قدیم خوب نیست !!؟؟

  • سولدوز تراختور

   قرمزته دیدیم وقتی گل محمدی سرمربی شما بود باهاش چیکار کردین اره یادم میاد با دسته گل بدرقش کردین.اگه پارسال خصوصی بودیم و اختیار تیم دست خودمان بود جعل کردناتونو که به فیفا گزارش کرده بودیم الان دسته سه بودین.اره واقعا راس میگی چوب خدا صدا نداره بعداز کلی جعلو استفاده نابحق از بیت المال الان خوب محروم شدین.دیدیم با بازیکناتون چه طور رفتار کردین که هروز یکی براتون علامت هیسسسی نشون میداد.شما برو به جامهای جعلیت افتخار کن

  • همدانی تراکتوری

   جناب قرمزته اون کسی که به گل محمدی بد کرد شما بودید که با هو کردن بخاطر از دست دادن فینال حذفی اخراجش کردید ! گل محمدی در تراکتور نیم فصل فرصت داشت و حمایت شد و آخرشم بخاطر اختلافش آجرلو برکنار شد . حاتمی هم چهار گل زد به عنوان مهاجم در حالی که مدافع تراکتور شیش گل زد

  • Servati

   ولی این هوادارای بی فرهنگ پرسپولیس و استقلال بدجوری ترسیدن از مربی که قرار تراکتور بیاره!!!
   طبیعیه،بازم مثل فصلهای قبل باخت های چهارگله به تراکتور و تجربه میکنین،بازم تحقیر جلوی تراکتور شروع میشه...
   ضمنا گزینه های مربیگری تراکتور اینا هستن:
   زیکو سرمربی سابق تیم ملی ژاپن و عراق و فنرباغچه،که عراق و قهرمان جام ملتهای آسیای 2007 کرد،بعدیش اسکولاریه که نیاز به معرفی نداره،گزینه بعد فیلیکس ماگاته،که ایشونم اونقدر مشهوره که همه میشناسنش،و گزینه بعدی توشاک سرمربی ولزی هست که سرمربی گری تیم رئال مادرید و در کارنامه داره...اینارو گفتم سوزشتون چند برابر بشه

 • جادوگر

  امیدوارم امسال اون تیم‌های همیشگی در صدر باشند و تیمی که با جعل و فریبکاری میاد بالا، هم محروم و هم به ته جدول منتقل بشه.

  • مرتضي

   يعني باز با مافيا بازي و داور بيارنتون صدر فصل قبل كه نتونستند

  • صادق

   تیم های همیشگی!؟
   آخرین باری که جام قهرمانی لیگ رو دیدین یادتونه طرفدار تیم همیشگی؟!

 • 666666

  فقط عالیشاه رو عشقه

 • اس اس ایران

  چحالی ميده کاش پنجره پرسپولیس همیشه بسته بود خخخ

  • قرمزته

   خخخخخخ
   آخ که خودتونم میدونید پرسپولیس باشه عددی نیستین.
   اکثر جاماتون رو زمانی گرفتین که پرسپولیس یه مشکلی داشته. به خرید میلیاردی نیست داداش
   شب دراز است و قلندر بیدار
   آخر فصل میبینیمتون پرسپولیسم قهرمان نشه شما نیستید که قهرمانید مگه اینکه بهتون بدنش.

  • قرمزته

   اگه اینطوری به یه جایی برسید.خودتونم میدونین تو شرایط برابر از پس پرسپولیس برنمیاد.البته امسالم ته جدولید واخرش با کمک داورا نهایتا سوم میشین چون پارسالم از این خریدا زیاد داشتین.خخخخخ

 • رائول

  با وضعیت فعلی: امسال تیم های پرسپولیس، سپاهان، استقلال مدعیان اصلی قهرمانی لیگ برتر هستن
  سپیدرود، پارس جنوبی، پدیده هم گزینه های سقوط...

  • Aref a_79

   تیم های دیگه اگه نیم فصل اول خوب پیش یرن شانسی برا پرسپولیس نمیبینم حتی برا سهمیه حالا ژیدانم که سرمربیش باشه

  • عرفان

   سپیدرود میمونه یعنی باس بمونه

  • Majid

   نساجی قائمشهر رو هم سقوط کرده به حساب بیارین از الان

  • صادق

   دوست عزیز " Aref a_۷۹"
   فصل قبل و فصل قبل ترش که باشگاهتون بمب میترکوند هم همین حرفا رو زدین اما آخر فصل گفتین بقیه تیما ضعیف بودن! حالا این لیگ ما چند بازیکنمون رفتن محروم هم هستیم شما و بقیه تیما هم خوب، ببینیم آخرش چی میشه... گرچه تجربه نشون داده بعضی دوستان اسقلالی فراموش کار هستن و سرشار از " رو "...

 • FARHAD

  امسال چند تیم خوب تقویت شدن ولیگ حساس ترمیشه.استقلال تیم محبوبم امسال چندبازیکن جوان باکیفیت گرفته ودنبال اسم های بزرگ نرفته وهمین هم درسته....سپاهان هم بازیکنای باتجربه روگرفته ...تراکتورهم قطعا تیم خوبی میبنده....اینو دارم جدی میگم ای کاش پرسپولیس هم میتونست بازیکن بگیره یاحداقل بازیکناش تمدیدمیکردن تا لیگ امسال هیجانش بیشترمیشدولی.....به نظرم پرسپولیس باید ازاین فرصت استفاده کنه وبه بازیکنای جوانش بازی بده وقطعا ضررنمیکنه مثل استقلال که چندتا جوان روکرد. نگران نباشید فوتبال همینه بازیکنا همه میرن ولی این استقلال وپرسپولیس که باقی میمونن...

  • زرد

   ان شالله امسال بدترین سال فوتبالی برای تیم پرسپولیس باشه.....

  • حامد سپاهان

   همه نمیرند . همه فدای این دو باشگاه میشن

برچسب ها