تیم منتخب تاریخ اسپانیا از نگاه ایکر کاسیاس

تیم-منتخب-تاریخ-اسپانیا-از-نگاه-ایکر-کاسیاس

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه بان پرافتخار پورتو تیم منتخب تاریخ فوتبال اسپانیا را برگزیده است. 

به گزارش وبسایت نود، ایکر کاسیاس که در سال ۲۰۱۰ همراه با اسپانیا قهرمان جام جهانی شد در آستانه رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ بنا به درخواست نشریه گاردین تیم منتخب تاریخ فوتبال این کشور را برگزیده است. 

تیم منتخب کاسیاس بدین شرح است:

آرکونادا، راموس، پویول، پیکه، کاماچو، ژاوی، هیرو، بوسکتس، اینیستا، ویا و رائول

اسطوره رئال مادرید که فاتح یورو ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ هم شده درباره تیم منتخب خودش گفته:

تصمیم گرفتم تیمی متشکل از اکثر بازیکنانی که فوتبال آن را از نزدیک تماشا کردم و هم نسل خودم بودند انتخاب کنم. 

۲۰۳۱

 

اختصاصی

نظرات ۶

 • بارسا

  البته که جای خودش هم کاملا خالیه . به جز یکی دو مورد ، این ها همون بازیکنانی هستند که باعث فتح یک جام جهانی و دو یورو برای اسپانیا شدن و همین طور که میبینید اکثرا بارسایی هستند . واسه همین هست که زیر مطلب خرافه های اسپانیا نوشتم موفقیت های اسپانیا به خاطر موفقیت بارسا هست نه رئال .
  بارسا فراتر از یک باشگاه

  • کینگ پنالسی

   همونه چون مسی دروازه بان بودش برا همین یورور 2008 رو تو فینال تو پنالتیا بردین اینیستا ژاوی بوسکتس رو هم به خاطر زمان گواردیلا گفته وگرنه هر کی میدونه ژابی الونسو صد برابر از بوسکتس بهتره و خودتم میدونی یک بازی ایسکو نود با سویس مساوی کردین اینیستا که به قول خودتون بهترین هافبکه چرا بد بازی کرد اسپانیا فقط رعاله و همیشه کاسیاس بوده که با عملکردش و با بازو بند کاپیتانی رهبر بوده و الان هم راموس

 • ایرج

  جالبه ک بیشتر اعضای تیم منتخب کاسیاس، از بارسا انتخاب شدن، در درصورتیکه کاسیاس از اسطوره های رئاله. اگه یکی از بازیکنای استقلال یا پرسپولیس بود همه رو از تیم خودش انتخاب میکرد.

 • علی بارسااا

  کلا اگر لاماسیا و نسل طلایی بارسا نبود اسپانیا حالا حالا ها قهرمان اروپا و جهان نمیشد واین قهرمانی ها را توخواب
  می دیدن
  ژاوی . پویول . اینیستا . بوسکتس . فابرگاس . پیکه . ویا . پدرو نسل طلایی بارسا بودن که به همراه یکی دوتا بازیکن دیگه باعث قهرمانی های اخیر اسپانیا شدن . فوتبال اسپانیا حالا حالا ها باید قدر بارسلونای بزرگ را بدونه و اینقدر از رقیبش (مادریدی ها ) حمایت و طرفداری نکنه . رئال با اینکه قهرمانی های اروپاش از بارسا زیاده ولی هیچوقت تاثیر خاصی تو تیم ملی اسپانیا نداشته ان . از بین رئالی ها هم فقط همین ایکر و یکی دوتای دیگه بازیکن دوست داشتنی بوده و خواهد بود ولی امثال راموس فوق العاده خشن و ناجوانمردانه فوتبال بازی میکنن و به غیر از طرفدارن خود این باشگاه هیجا محبوب نیستن...
  بیخود نیست که میگن بارسا فراتر از یک باشگاااااااه

 • Wien

  تیم منتخب کاسیاس،اسطوره رئال مادرید،از شش بارسایی تشکیل شده!!

 • اث میلان بازمیگردد

  قابل توجه ذغالی ها: ژابی الونسو که هم تیمیش تو رئال بود رو نزاشته اونوقت بوسکتس بارسا رو گذاشته. ادمین ارادت داریم

برچسب ها