هازارد: نسل طلایی بلژیک باید به موفقیت برسد

هازارد-نسل-طلایی-بلژیک-باید-به-موفقیت-برسد

وبسایت رسمی برنامه نود - هازارد امیدوار است نسل کنونی بازیکنان بلژیک به موفقیت برسند.

به گزارش وبسایت نود، تیم ملی بلژیک اگرچه در ترکیب فعلی خود تقریباً در تمامی پست ها بازیکنان بسیار خوبی دارد و شاید در طول چند دهه گذشته هیچوقت این تعداد ستاره همزمان در ترکیب شیاطین سرخ نبوده اند ولی هنوز نتوانسته در تورنمنت های بین المللی به توفیقی برسد، بعد از ناکامی در جام جهانی 2014 و یوروی گذشته، هازارد امیدوار است این بار بلژیکی ها به توفیق برسند. او در این باره چنین می گوید:

می دانیم چه تیمی هستیم، ما بازیکنان خوبی در ترکیب داریم، بازیکنانی که در بازی های بزرگ انگلیس، ایتالیا و اسپانیا به میدان می روند. حدود 10-15 سال قبل انگلیس چنین نسل طلایی ای داشت ولی به توفیقی نرسید. فکر می کنم اکنون تمام مردم بلژیک، روزنامه نگاران و هواداران می خواهند به توفیقی برسیم. نسلی طلایی داریم و می خواهیم به توفیق برسیم. آیا می توانیم نسبت به انگلیس متفاوت باشیم؟ شاید، شاید، باید ببینیم.

هازارد همراه بلژیک در گروه هفتم با انگلیس همگروه است.

1878

اختصاصی

نظرات ۳

  • فوتبالی**

    به نظر من بلژیک شگفتی ساز جام جهانی ۲۰۱۸ هستش

  • عارف 2000

    شاید شنیده باشید که میگن یه تیم بدون ستاره ولی هماهنگ بهتر از یه تیم پرستاره ولی بدون هماهنگی هست بلژیک هم اکثر بازیکن هاش ستاره هستند ولی هیچ وقت افتخار خاصی تو تیم ملی نداشتن، هازارد هم دلش خوشه 4 تا به عربستان زدن

  • جواتی

    بلژیک تا نیمه نهایی میره ۲۰۱۴ارژانتین به زور حذفشون کرد با گل دقایق اخر دی ماریا

برچسب ها