اطلاعیه سپیدرود درباره شروع تمرینات این تیم زیر نظر کریمی

اطلاعیه-سپیدرود-درباره-شروع-تمرینات-این-تیم-زیر-نظر-کریمی

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه سپیدرود رشت به شروع تمرینات این تیم زیر نظر علی کریمی واکنش تندی نشان داد.
به گزارش وبسایت نود، باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت در خصوص خبری حاکی از شروع تمرینات و تست گیری از بازیکنان رده 18 الی 21 سال، این باشگاه اعلام کرد که هیچ تصمیمی مبنی بر برگزاری تمرینات و تست‌گیری از بازیکنان جوان رده 18 الی 21 سال ندارد و تاکید می‌کند؛ تصمیم‌گیری بر شروع تمرینات با بازیکنان می‌بایست با اجازه و هماهنگی‌های لازم با مدیران باشگاه صورت گیرد در ‌غیر این‌ صورت چنانچه هر یک از بازیکنان بدون اجازه کتبی یا شفاهی باشگاه، چه در زمان حضور مالک فعلی یا مالک بعدی، در تمرینات، با نام باشگاه سپیدرود رشت شرکت کند و حتی در هر سطح از شرایط آمادگی مناسب و مقبول باشگاه هم باشند در آینده این باشگاه جایگاهی نداشته و با آنان به هیچ وجه قراردادی منعقد نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی کریمی سرمربی فصل گذشته سپیدرود که هنوز مراحل فسخ قراردادش با این باشگاه انجام نشده است، در ادامه کش‌و‌قوس‌های خود با جواد تن‌زاده مالک باشگاه سپیدرود، برنامه تمرینی و تست‌گیری سرخ‌پوشان رشتی را برای فصل آینده لیگ برتر اعلام کرده است. طبق این برنامه کریمی قرار است از فردا (شنبه) مراحل تست‌گیری بازیکنان زیر 21 سال را آغاز کند.

1140

سایت سپیدرود

نظرات ۹

 • کیومرث

  خدای حاشیه البته برانکو که بهش افتخار می کنه خخخخخخخ
  زنده باد ایران
  درود بر کی روش کبیر
  همه برای ایران

  • کیروش بی کیفیت

   واقعا برات متاسفم اجنبی پرست. کیروش چند صباحی دیگر از ایران میرود و بابت پولی که برای هیچ از ایران گرفته به ریش همتون میخنده . امثال کریمی برای این فوتبال زحمت کشیده اند و خواهند ماند.

 • گلوبول قرمز کوچولو

  اینطوری بخواد مدیریت بکنه (با دروغ و تزویر و خالی بندی) ، فاتحه تیم سپیدرود فصل بعد باید بخونیم.
  حیفه این تیم خوب. برای طرفدارای شهر خوب رشت متاسفم که مدیران نالایق دارن توی باشگاهشون زمام امور رو دستشون گرفتن.

  • شهرام

   همواره معتقدم یک پزشک خوب هرگز نمیتونه معمار خوبی هم باشه و همینطور یک خیاط زبردست هرگز نمیتونه یک مدیر عالی باشه. هر کسی در جای خودش . . .!
   فوتبال عشق میخواد، از جون گذاشتن میخواد، علی کریمی و علی دایی شدن کار هر کسی نیست.
   فوتبال تا ابد باید مال فوتبالیست و عاشق واقعی فوتبال باشه/

 • هاکان

  آقای کریمی دست از سرشون بردار با چه زبونی بگن که شما رو نمی خوان حتما بایستی باهات بد برخورد بشه

  • محسن6

   خوب بنده خدا علی کریمی هم میگه اگه من رو نمیخواید نامه قطع همکاری به من بدیت و قراردادم رو فسخ کنید و مبلغ قراردادم رو پرداخت کنید این اصل تو همه ی جای دنیا مرسوم هست مگه میشه با یک مربی دیگر قرارداد داشته باشی با یک مربی دیگه قرارداد ببندی؟

 • Elias.mp

  لطفا گروهی کار کنید بزارید این استعد با این همه تجربه بین الملی کارش رو انجام بده .

 • کیروش بی کیفیت

  تکلیف قراردادش را خوب مشخص کنید بجای اطلاعیه و بیانیه دادن
  ضمنا دستمزد کادر فنی یادتون نره پرداخت کنید.
  مسئولین فدراسیون از رئیس تا مسئول لیگ اقای فتاحی و کمیته انضباطی فقط میخواهند یکجوری بازیهای لیگ برگذار بشود و کاری ندارند که در اینده تیمها مقروض میشوند و در فیفا و ای اف سی بخاطر بدهکاریها به مشگل برمیخورند. خوب جلوی این تیمها را بگیرید

 • تیـــــم مــــلی 99

  علی کریمی دست از حاشیه سازی برنمیداره خدا نکنه به یه تیمی پیله کنه پدر اون تیم رو درمیاره اون از نفت اینم از سپیدرود در کمتر از یکسال

برچسب ها