کامیابی‌نیا: کسانی که ادعای پرسپولیسی بودن دارند هجمه علیه ما به راه انداختند

کامیابینیا-کسانی-که-ادعای-پرسپولیسی-بودن-دارند-هجمه-علیه-ما-به-راه-انداختند

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قرار بود یک هفته قبل قراردادم را با پرسپولیس تمدید کنم اما حجمه‌های وحشتناکی علیه من به راه افتاد اما من بی‌معرفت نبودم که در این شرایط باشگاه را تنها بگذارم.

به گزارش وب سایت نود، کمال کامیابی‌نیا در نهایت قرارداد خود را با باشگاه پرسپولیس به مدت ۳ سال تمدید کرد تا باز هم در جمع شاگردان برانکو ماندنی شود.

تبریک! قراردادت را با پرسپولیس طولانی مدت تمدید کردی.

خداراشکر که توانستم دوباره با باشگاه محبوبم قرارداد ببندم و خوشحالم که می‌توانم ۳ فصل دیگر پیراهن پرسپولیس را بر تن کنم. اولین قرارداد من با پرسپولیس ۲ ساله بود و فصل گذشته آن را یک سال دیگر تمدید کردم اما به دلیل شرایط پیچیده‌ای که باشگاه داشت خودم هم دوست داشتم با پرسپولیس قرارداد ۳ ساله ببندم تا حسن‌نیتم را ثابت کنم.

اما به هر حال هواداران پرسپولیس خیلی نگران تمدید قرارداد تو بودند که البته شب گذشته نگرانی‌شان را برطرف کردی.

واقعاً فضای مجازی شرایط بدی را برای همه ایجاد کرده است. در یک فضایی مثل اینستاگرام خیلی زود همدیگر را قضاوت می‌کنند و عکس‌العمل نشان می‌دهند اما باید برای استفاده از فضای مجازی فرهنگ‌سازی بیشتری انجام شود و مردم مطالعاتشان را بیشتر کنند. ما فصل پر فشاری را پشت سر گذاشتیم و من هم می‌دانستم که باشگاه از نقل و انتقالات محروم است. وقتی که فرصت تعطیلات ما فرا رسید با خانواده به دبی رفتم تا استراحت کنم و خستگی یک فصل سخت را از تن بیرون کنم اما در همین مدت مطالبی در فضای مجازی می‌خواندم که واقعاً تعجب کرده بودم. من برای استراحت به دبی رفتم اما برخی مطالب واقعاً آدم را دلسرد می‌کرد. به هر حال من هم نیاز به استراحت داشتم و در این مدت باید درباره آینده خودم فکر می‌کردم. همین مسئله باعث شد تا بیشتر فکر کنم و شرایط باشگاه پرسپولیس را در نظر گرفتم که در نهایت با پرسپولیس ۳ ساله امضا کردم. خوشبختانه به جمع‌بندی‌های خوبی هم رسیدم و در نهایت ۳ سال دیگر پیراهن تیم محبوبم را می‌پوشم.

 یک پویشی در اینستاگرام با نام چالش وفاداری به راه افتاده بود که البته هجمه‌های زیادی روی بازیکنان پرسپولیس به وجود آورد. این مسئله را قبول داری؟

واقعاً به راه افتادن این چالش وفاداری برای خود ما هم جالب بود. احساس می‌کنم که یک خط دهی‌هایی وجود داشت و عده‌ای می‌خواستند به پرسپولیس هجمه وارد کنند. کسانی که این کارها را انجام می‌دهند کاملاً مشخص هستند و ما می‌دانیم که این افراد هوادار واقعی پرسپولیس نیستند و اهداف دیگری را در سر دارند. همین هجمه‌ها آنقدر به بازیکنان فشار آورد که برخی از بازیکنان را دلسرد کرد. من یک هفته قبل می‌خواستم قراردادم را با پرسپولیس تمدید کنم اما همین هجمههای وحشتناک باعث شد که تمدید قرارداد من یک هفته عقب بیفتد. من ۳ سال برای پرسپولیس زحمت کشیده بودم اما چرا باید بیخود و بی‌جهت فحش می‌خوردم؟ باید هواداران صبر بیشتری داشته باشند. ما بازیکنان شرایط پرسپولیس را درک می‌کنیم و می‌دانیم که این باشگاه از نظر جذب بازیکن با محدودیت‌هایی مواجه است اما هواداران بدانند که ما هم آدم‌های بی‌معرفتی نیستیم. ۳ سال بالا و پایین فوتبال را در پرسپولیس دیدم. از ۲ قهرمانی و یک نایب قهرمانی گرفته تا مصدومیت و همه این بالا و پایین‌ها را در پرسپولیس دیدم. هم در پرسپولیس روز خوب دیدم و هم بد اما نمی‌دانم چرا چنین هجمه وحشتناکی علیه من به راه افتاده بود حتی در اینستاگرام دیدم که یک فیلمی از یک دختر بچه پخش شد که در آن به بازیکنان پرسپولیس حرف‌های عجیبی می‌زد و شما ببینید که چطور در مغز یک کودک این حرف‌ها را وارد کردند که اینگونه علیه ما حرف بزند. واقعاً فضای بدی علیه ما ایجاد کردند و شاید اگر این هجمه‌ها کمتر بود فرشاد احمدزاده هم در پرسپولیس باقی می‌ماند اما او را هم اذیت کردند.

 به هر حال سفری به ترکیه داشتی و بحث لژیونر شدنت بسیار جدی بود. چه شد که در نهایت تصمیم به ماندن در پرسپولیس گرفتی؟

دروغ نمی‌گویم، من یک پیشنهاد خیلی خوب از کشور ترکیه داشتم و این را کتمان نمی‌کنم اما دلم نبود که به ترکیه بروم و دوست داشتم که در پرسپولیس بمانم. حتی این مسئله را به آقای گرشاسبی هم گفتم. از یک طرف علیه من هجمه‌ای به راه افتاده بود که تلفنم را خاموش کردم و جواب کسی را نمی‌دادم اما من هر روز با آقای گرشاسبی در ارتباط بودم و می‌توانید از خود او بپرسید. این بی معرفتی بود که بازیکنان پرسپولیس را اینطور در فضای مجازی مورد هجمه ناجوانمردانه قرار دهند. واقعاً اینستاگرام نه تنها برای فوتبال بلکه برای جامعه ما مشکل‌ساز شده است و باید برای استفاده از این فضا فرهنگ‌سازی انجام شود. خیلی راحت همه را فحش می‌دهند و علیه همه جبهه می‌گیرند اما هواداران باید کمی فکر می‌کردند و اخبار را از کانال‌های رسمی می‌گرفتند. آنها باید می‌دیدند که اصلاً این حرف‌ها درست است یا نه بعد اینطور علیه ما فحاشی می‌کردند. کار خود من هر روز این شده بود که در صفحه شخصی ام این اخبار کذب را تکذیب کنم و واقعاً از این وضعیت خسته شده بودم. ما درک می‌کردیم که پرسپولیس نمی‌تواند بازیکن بگیرد و ما هم که باشگاه را رها نمی‌کردیم برویم فقط باید به یک جمع‌بندی خوب می‌رسیدیم. من می‌توانستم قراردادم را با پرسپولیس یکساله تمدید کنم اما با جمع‌بندی‌هایی که انجام دادم قراردادم را ۳ ساله امضاء کردم. متأسفانه برخی‌ها به دنبال گرفتن ماهی از آب گل‌آلود هستند و این افراد کسانی هستند که در اطراف پرسپولیس حضور دارند و ادعای پرسپولیسی بودن هم دارند. هجمه‌هایی که آنها به راه انداختند واقعاً خسته کننده بود. برخی از رسانه‌ها هم متأسفانه مطالبی می‌نوشتند.

  البته گفته می‌شد که برانکو به تو اولتیماتوم داده و اعلام کرده دیگر تو را نمی‌خواهد.

ببینید رسانه‌ای که اسم باشگاه را هم یدک می‌کشد هر روز می‌نوشت که این آخرین شنبه، دوشنبه، پنج‌شنبه و ... کامیابی‌نیا است اما من همه چیز را با آقای گرشاسبی هماهنگ می‌کردم حتی سفری که به ترکیه رفتم برای این بود که جو آنجا را ببینم و بهتر تصمیم بگیرم اما برای بستن قرارداد نرفتم چرا که اگر نیتم امضای قرارداد بود همان موقع می‌توانستم قراردادم را امضا کنم اما بیشتر مشورت کردم و در نهایت تصمیم خودم را گرفتم. البته ته دل خودم راضی نبود که در پرسپولیس نمانم و حتی پدر، مادر و همسرم هم از اینکه از پرسپولیس بروم ناراضی بودند. با این همه در برخی از رسانه‌ها می‌دیدم که هر روز خبری از اولتیماتوم برانکو به من مطرح می‌شد که اصلاً درست نبود. متأسفانه اطرافیان باشگاه هیجان کاذب می‌دادند و هر روز برای من یک اولتیماتوم عنوان می‌کردند که اصلاً درست نبود.

صحبت از قرارداد بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تو مطرح شده. این رقم را تائید می‌کنی؟

اصلاً و ابداً اینطور نیست هرکسی چنین فکری دارد می‌تواند با آقای گرشاسبی صحبت کنند و حتی اگر صلاح می‌دانند رقم قرارداد من را منتشر کنند تا مشخص شود من چقدر گرفتم. به هر حال قراردادها به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ می‌رود و خیلی راحت می‌شود از آنجا استعلام کرد. متأسفانه این حرف‌ها حاشیه است و شاید همین حواشی مردم را دلسرد کرده اما امیدوارم امسال حمایت بیشتری از هواداران ببینیم.

 پرسپولیس امسال را چطور می‌بینی؟ در حالی‌که برخی از بازیکنان هم از تیم جدا شده‌اند.

باید بگویم که از رفتن محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده ناراحت شدم اما احساس می‌کنم اگر بیشتر با فرشاد صحبت می‌کردند او هم می‌توانست در پرسپولیس بماند. به هر حال ما ۳ سال خوب را کنار هم داشتیم و برای آنها در تیم جدیدشان آرزوی موفقیت می‌کنم. از طرفی هم چند بازیکن به پرسپولیس اضافه شده که همگی بازیکنان خوب و با کارنامه‌ای هستند و قطعاً می‌توانند به پرسپولیس در فصل آینده کمک کنند. به هر حال شرایط باشگاه ما با همه باشگاه‌ها متفاوت است اما امیدوارم با همین شرایط هم فصل خوبی داشته باشیم.

 موفقیت‌های چند فصل اخیر پرسپولیس باعث شده تا انتظارات از این تیم زیاد شود. امسال پرسپولیس را چطور ارزیابی می‌کنی و پیش‌بینی‌ات چیست؟

نه تنها من بلکه کلیه بازیکنان همه تلاششان را خواهند کرد تا دل هواداران شاد شود. ما ۲ فصل قبل با ۱۳ بازیکن قهرمان شدیم، فصل آینده هم درست است که چند بازیکن از ما جدا شدند اما برانکو کارش را بلد است و با اضافه شدن بازیکنان جدید و حضور عالیشاه و نوراللهی بهترین نتایج را خواهیم گرفت. شاید کابوسی به دل هواداران افتاده که ما محروم هستیم و سال سختی خواهیم داشت اما اینطور نیست و ما با قدرت در لیگ حاضر می‌شویم تا بتوانیم انشاالله در قهرمانی هت‌تریک کنیم. مطمئناً با دعای خیر هواداران و حمایت آنها قادر خواهیم بود موفقیت‌هایمان را ادامه دهیم.

 به عنوان سوال آخر و به عنوان یکی از بازیکنانی که سابقه حضور در تیم ملی را داشته، پیش‌بینی‌ات از بازی‌های ملی‌پوشان در جام جهانی چیست؟

به عنوان یک ایرانی آرزو می‌کنم که تیم ملی در جام جهانی روسیه بهترین نتایج را بگیرد و دل مردم شاد شود چرا که ملی‌پوشان ایران نماینده یک کشور هستند و بهترین آرزوها را برایشان دارم.

 

2051

فارس

نظرات ۳۷

 • میلاد/استقلال

  خدا رو شکر....!!!!
  پس دیگه به قرداد تیام کار نداشته باشید تا باهاش تمدید کنیم

  • سعید

   دوستان استقلالی اجازه نمی دن زیر مطالب مربوط به تیم خودمون، اولین کامنت رو بذاریم!!!تو خود بخوان این حدیث...

  • متخصصان آسیا با 6 گل خورده رکورد دار

   زنگ اشتباه زدی عزیز . تا زمانی که امثال شما طرفدار استقلالی وضعیت تیمت همینه . مظلوم نمایی تا کی اخه بیدار شو.

  • aras

   تا جایی که ما میدونیم خود تیام تصمیم گیری نکرده ، چه ربطی به پرسپولیس و ... داره؟
   در ثانی تیام به دلار پول میگیره ، بازیکنهای ایرانی به تومان ، خودتون اطلاغ داردی وضعیت دلار تو بازار چطوره
   اگر تیام قرارداد خودش با مبلغی نزدیک به پیشنهاد خارجیش تمدید کنه ، به اندازه یک سوم یا نصف بودجه سالانه پرسپولیس خواهد بود ، چیزی حدود 10 میلیارد تومن

 • بی طرف۱۲۳

  در اینکه ما از کاه .کوه میسازیم شکی نیست ......

  • حمید

   دقیقا درست میگه بعضی هوادارهای کم سن حتی اجازه استراحت به بازیکن تیمو نمیدن و ناخواسته تیم خودشونو ضعیف میکنند البته کانال ها خیلی تاثیر دارند و البته اقای ح ه که هروقت از پرسپولیس دوره سعی میکنه ضربه بزنه به تیم

  • عشقممم نیمار

   ولی در این شکه
   ک‌
   کامیابی نیا چن میلیارد اضافه گرفته ک
   بالخره راضی شد تمیدید کنه...
   ههه
   میگه بی معرفت نیستم!!ههه
   اره ماهم باور کردیم...
   راس میگی ...
   با چن‌میلیارد اضافه ..میشه معرفتم خرید...
   ههه
   اگ‌چن‌میلیارد اضافه بهت نمیدادن‌.باز
   تمدید میکردی؟؟؟
   ههه

 • FARHAD

  در اینستاگرام دیدم که یک فیلمی از یک دختر بچه پخش شد که در آن به بازیکنان پرسپولیس حرف‌های عجیبی می‌زد و شما ببینید که چطور در مغز یک کودک این حرف‌ها را وارد کردند که اینگونه علیه ما حرف بزند. واقعا یه همچین هوادارایی نوبره....

  • mohsen19x

   دروغ که نگفته ....حقیقت محضه ... معلوم نیست چه پیشنهادی داده شده که 3 ساله بسته .... صورت مسئله پاک نکن

  • یوز باشی

   بعضی از این هواداران پرسپولیس ، تیم ملی کشورشون رو به باشگاه فروختند اونم به خاطر دعوای دو مربی خارجی و چشم بسته رفتن پشت سرمربی خودشون و بدون تحقیق و بررسی که حق با کدومه با تیم کشورشون بد شدن یعنی همه چیز رو رنگی قیاس میکنند حتی بازیکن خودشون رو که رفته برای استراحت میان میگن بی تعصب بود همون بهتر که رفت و بعد که قرارداد امضا میکنه میشه کمال گتوزو و یک سری القاب از این دست.
   باور کنید بین سفید و سیاه هم ، رنگ خاکستری وجود داره

 • پیمان

  مراحل قرارداد بستن در پرسپولیس و استقلال
  بعد از اتمام فصل و پیشنهاد یک میلیاردی باشگاه: حالا میریم استراحت تا ببینیم چی میشه - بازارگرمی دوستان در روزنامه ها - اعلام پیشنهاداتی که وجود نداره - یک سفر الکی که مثلا پیشنهاد داریم - دستپاچگی مدیران باشگاه ها و پیشنهاد یک و نیم میلیاردی - برگشت از مسافرت تفریحی و اعلام اینکه واااای ما دیوونه هوادارها هستیم و فقط به خاطر اونها از بهترین پیشنهاد قرن گذشتیم

  • پرسپولیسی

   شک نکنید مشکل از قوانین موجود تو فوتباله اگه فدارسیون میخواست با دلال بازی برخورد کنه سقف قرار داد رو سه سال میزاشت و با یه قانونی یه سقف واسه قیمت بازیکن قرار میداد الان یه بازیکن ۱۰۰ میلیون میگیره فصل بعد انتظار قرار داد ۱میلیاردی داره اینجوری هم بازیکن ها ناز نمیکنن هم باشگاهادرامد پیدا میکردن از نقل و انتقالات به امید روزی که هم فدارسیون هم باشگاهاوهم هوادرها حرفه ای بشن

  • سیاوش

   میرن دوراشونو میزنن بعد دیدن هیچ جا نمیخوانشون برمیگردن ایران

  • ایلیا

   آره پیمان جان
   اینها فکر می کنن کسی چیزی نمیفهمه که اینجوری صحبت میکنن
   یکی نیست بگه اگه بخاطر هوادارا بود اصلا چرا این همه مدت خبری ازت نبود و نگفتی میام؟دلت خودت و خانوادت با پرسپولیس بود و رفتی ترکیه رو برآورد کنی؟خوبه که قبل از اینکه بیای پرسپولیس کسی نمیشناخت تو رو. اینجا بزرگ شدی بعد منت هم میذاری! کاش شرایط این نبود و میگفتم تو رو به خیر و ما رو به سلامت.

 • ایمون زاید

  سه سال قرارداد
  یعنی وفاداری به تیم

  • محمدرضا

   خیلی پرتی اما بزار بهت بگم قرارداد سه ساله یعنی عدم اطمینان به برانکو که بلای مسلمانو رضاییان و طارمی رو سرش نیاره. یعنی بستن قرار داد دو سال آینده با قیمتی در شرایط بحرانی که امسال براتون پیش اومده یعنی نه تنها راضی نشده فقط امسال بدوشه دو سال دیگه ام پیش پیش دوشیده.

 • اقلیت ویتنامی

  سه میلیارد از پیروزی گرفتی تا راضی بشی تمدید کنی پس لطفا دیگه سکوت اختیار کن با تعصب :)))

  • ایمون زاید

   چه خبر از قرارداد ترکمانچای کاوه
   چه خبر از امین حاج محمد که یک میلیارد ونیم گرفت و فقط رو سکو بود؟
   چه خبر از داریوش شجاعیان سه میلیاردی ؟
   چه خبر از مامه تیام شش میلیاردی با اون مصدومیت کهنه؟

  • قرمز عشقه

   قرار به تیام ۱۵میلیارد بدی شجاعیان ۳میلیارد گرفته

  • خطاب به ایمون اضافی

   ژوزه .... گولچ ... ریزه اسپور.... خندت نگرفت؟

  • دبل.۶:::::::۶+۶

   همه موارد شما را دوستمون گفت....
   ولی مگویان را نه دادین به تیم دیگه که بازی کنه و نه تو تیم خودتون گذاشتین......اون هم مجبور شد خونه نشین بشه....
   اره اقلیت سوماترایی ..

  • پر هزینه ترین تیم تاریخ ، پرسپولیس با 108 میلیارد

   ایمون اضافی
   بدهی تاج 125 میلیارد
   بدهی سوگولی 350 میلیارد
   2 برابر ما فقط بدهی دارید که نشون میده چقدر خرج کردید تو این سال ها
   فقط همین سال پیش بابت قهرمانیتون 108 میلیارد به گفته هدایتی خرج کردید
   خیلی رو میخواد در مورد تاج حرف بزنی

  • مجید

   اقلیت ویتانمی منظورت خودتون۴و۶وتوهین به مردم یه کشوری چیزی بدیه که تو شماها نهادینه شده بعدش رقم قرداد منتشر شد ببینم حرفی دارید بعدشم دادن نوش جونش فشار به تو چرا میاد .همون سه میلیادی که دادید داریوش شجاعیان بستون

 • سعید

  آقای کمال! این که رفتارهای غیر حرفه ای و بی مسئولیتی خودت رو تو این چند وقت به پای هواداری بنویسی که نگران شرایط تیم محرومش هست، بهانه جویانه و تا حدی تفرقه افکنانه هست. مثل بهانه های واهی فرشاد. اگه اونجور که ادعا داری قلبت با تیمت هست، چندین موقعیت زودتر از این می تونستی به توافق برسی اما حرفای متناقض شما و مدیر برنامه هات تو این چند هفته بدجوری آب تو دل هوادا تکون داد. آقای کمال ما هوادارا می بخشیم اما فراموش نمی کنیم!!

  • حمید

   دوست عزیز شما خودت پنج روز تعطیلی بلند شدی مسافرتت رفتی انتظار داری بازیکن بعد یک فصل سنگین تعطیلاتم بشینه خونه هنوز نقل انتقالات تموم نشده که برای بازیکن خط نشون میکشی بازیکن حق داره چند روز بدون دغدغه باشه هنوز معلوم نیست کمال میره یا میمونه هنه علیه بازیکن شمشیر کشیدید اگه به گفتن باشه دقیقا تو قبل عید نوروز کفت میمونم تو تیم تقصیر خودتونه دوس دارید جنجال درست کنید برای تیم.کاش ینفر از اونایی که به کمال توهین کردند برای رفتنش جرات داشت همینجا ازش عذر خواهی میکرد

  • خطاب به بالایی

   چه ربطی به تعطیلات داره؟! مگه خلیل زاده و رادو نرفتن تعطیلات؟! اتفاق به اونا هم بیشتر خوش گذشت چون نه رو اعصاب ما راه رفتن نه با کمک ایجنتشون مسخره بازی در آوردن. این سفر تفریحی نبود، خود ایجنتش هم گفت. یکی به سنگ می زد یکی به میخ! خدا می دونه اگه یه پیشنهاد خوب تو ترکیه پیدا می شد مثل رضاییان و طارمی زودی قرار می بست یا نه!! هر روز ایجنتش یه مصاحبه می کرد، باشگاه رو جلوی هوادارا قرار می داد تا فشار بیاره و مبلغ رو بیشتر کنه. شانس آوردیم برانکو سفت و محکم برخورد کرد مگرنه تا آخر یارگیری باید منتش رو می کشیدیم. اگه قرار یه نفر عذر خواهی کنه خودش یا ایجنتش هست که اینقدر با اعصاب هوادارا بازی کردن!

 • مستاجر خدا

  چشم دشمن های پرسپولیس ترکید با این قرارداد

  برانکو بخواد ینی همه چی حله

  • Mostafa1984


   مستاجر خدا۱۶:۴۷ ۱۶.خرداد.۱۳۹۷
   واسه من دیگه موندنش ۲ زار نمیارزه
   بره کل دنیا رو بگرده کسی نخواستش بعد بیاد و بگه نامردی بود از پرسپولیس عشقم تیم بچگی هام برم

   کمال هم واسه من مرد مث طارمی و رامین و فرشاد و مسلمان

   تهش وقتی جام و بردیم بالای سر و توی تیمهاتون نیمکت نشین هم نبودید و فراموش شدید میفهمید که پرسپولیس استقلال نیست
   برانکو شفر نیست
   طرفدارهای پرسپولیس طرفدارهای قانع و ساده ی استقلال نیستن
   دوستمون 16 خرداد نطق کرده ....ادمین لطف بزار تا بفهمه خودش دشمن اول واخر تیم پر افتخارشه

 • مهدی صالحی

  به هر حال تصمیم درستی گرفتی مطمئن باش احمد زاده هم پشیمون میشه ولی دیگه راه برگشتی نداره .ضمنا شما نمیتونید بی ادبی تعداد خاصی رو به کل هوادارای پرسپولیس نسبت بدی که معلوم نیست پرسپولیسی هستند یانه یا از کجا خط میگیرن وحتی احمد زاده که میگه بهش فحش دادن دلیل رفتنش بوده درحالی که کل هوادارای پرسپولیس رو به یه عده کم نسبت دادی بعد تشویق هاشونو وحمایتشون رو سه فصل پیش ندیدی که ضمینه قهرمانی دو فصل پیش بود

 • چجوری تو 6 تا خوردی

  اقای کامیابی نیا چالش وفاداری رو قبول شدی اما با نمره13

  • Amir666

   با تک ماده قبول شده D:

برچسب ها