درویش: توفیقی عاشق این است که در عکس ها باشد!/ از باشگاه استقلال شکایت می کنیم

درویش-توفیقی-عاشق-این-است-که-در-عکس-ها-باشد-از-باشگاه-استقلال-شکایت-می-کنیم

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: آقای توفیقی خیلی دوست دارد در عکس‌ها باشد و در هر مقوله‌ای می‌خواهد عکس بیندازد اما اللهیار صیادمنش با ما قرارداد دارد.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از فارس، رضا درویش درباره عقد قرارداد پنج ساله الهیار صیادمنش با استقلال و عکس منتشر شده از وی کنار معاون باشگاه استقلال گفت: آقای توفیقی خیلی دوست دارد در عکس‌ها باشد و در هر مقوله‌ای می‌خواهد عکس بیندازد. اللهیار صیادمنش با ما قرارداد دارد و اینکه چطور به باشگاه استقلال رفته و قرارداد امضا کرده را باید از کسی که کنارش عکس انداخته بپرسید، مگر وقتی یکی با معاون یک باشگاه عکس بیندازد یعنی قرارداد گذشته اش فسخ می‌شود؟

وی در پاسخ به این سوال که چطور صیادمنش با وجود داشتن قرارداد با سایپا با باشگاه استقلال وارد مذاکره شده، عنوان کرد: صیادمنش هنوز بچه هست و خیلی مسائل را نمی‌داند، متأسفانه یک عده سودجو دوست دارند در عکس‌ها باشند و از ناآگاهی این بازیکن استفاده کرده‌اند. خود سازمان لیگ هم در جریان قرارداد صیادمنش هست.

مدیرعامل سایپا در خصوص تفاهم‌نامه‌ای که بین این باشگاه و این بازیکن صادر شده، گفت: ما این تفاهم‌نامه را برای رفتن صیادمنش به یک باشگاه ترکیه‌ای امضا کرده‌ایم و در آن قید کرده‌ایم که اگر او به این باشگاه نرود، وقتی بازگردد باید برای سایپا بازی کند. صیادمنش با ما قرارداد سه ساله دارد و بدون اجازه باشگاه سایپا نمی‌تواند به باشگاه دیگری برود.

درویش ادامه داد: تعجب من این است که دو شب پیش آقای افتخاری در خصوص صیادمنش با من تماس گرفت و گفت آیا روی قراردادتان پافشار هستید؟ من به او گفتم بله، قرارداد ما با صیادمنش پابرجاست، خود آقایان خوب می‌دانند ظاهرا آقایی که دوست دارد در همه عکس‌ها باشد در جایی دیگری فرصت عکس انداختن پیدا نمی‌کند و فکر می‌کند عکس انداختن با یک بازیکن جوان فرصت خوبی است که خود را نشان دهد.

درویش همچنین درباره شرایط نقل و انتقالات سایپا و وضعیت نقل و انتقالات برای فصل جدید اظهار داشت: آقای دایی چند اسم به ما داده است که در حال بررسی آنها هستیم، شاید ما یکی دو بازیکن دیگر جذب کنیم، چند تیم هستند که نرخ نقل و انتقالات را بالا برده‌اند.

وی در جواب به این پرسش که آیا سایپا مشکل مالی دارد، گفت: بله ما مشکل مالی داریم،‌ البته در جامعه اکنون همه مشکل مالی دارند. 

همچنین به نقل از مهر، درباره قرارداد ۵ ساله صیادمنش با باشگاه استقلال از این موضوع ابراز بی اطلاعی کرد و گفت: صیادمنش با ما قرارداد دارد و نمی تواند به تیم دیگری برود.

وی در خصوص اینکه سایت باشگاه استقلال به صورت رسمی جذب صیادمنش را اعلام کرده است، خاطرنشان کرد: چطور می توانند چنین کاری کنند؟ صیادمنش قرارداد دارد و ما حتما به فدراسیون فوتبال شکایت می کنیم.

مدیرعامل باشگاه سایپا تاکید کرد: البته این بازیکن «آش دهان سوزی» نیست ولی یقین دارم با این روش، او را خراب می کنند. مدیربرنامه های این بازیکن فصل گذشته صیادمنش را به ترکیه برد و برگرداند. حالا هم که بدون اطلاع ما او به استقلال پیوسته است. اینطور نیست که تیم ما بدون صیادمنش «لنگ بزند» ولی نحوه جدایی اش درست نبود.

درویش ادامه داد: بنده چند روز پیش با آقای افتخاری مدیرعامل استقلال صحبت کردم و گفتم صیادمنش با ما قرارداد دارد. حتی با آقای ملکی عضو هیات مدیره استقلال صحبت کردم که ایشان پیشنهاد معاوضه صیادمنش با یکی از بازیکنان استقلال را مطرح کرد. نمی توانم نام بازیکن استقلال را بگویم ولی من به ایشان عرض کردم در این خصوص باید علی دایی نظر بدهد.

وی با تاکید بر اینکه باشگاه سایپا برای احقاق حق خود از استقلال و صیادمنش به فدراسیون فوتبال شکایت می کند، گفت: باشگاه بزرگی مثل استقلال نباید بی اخلاقی کند و حتی اگر کسی اطراف این باشگاه بی اخلاق است را کنار بگذارد. باید از قواعد پیروی و حریم را رعایت کرد. بعضی از مدیران استقلال هم از رفیقان نزدیک به بنده هستند. حداقل به رسم رفاقت از ما در اینباره سئوال می کردند.

مدیرعامل باشگاه سایپا تصریح کرد: جالب اینجاست که روز گذشته هم شنیدم استقلال با یکی دیگر از بازیکنان جوان ما هم صحبت کرده است. باید یک آدم بزرگی بالای سرشان باشد که بگوید چنین کارهایی بی اخلاقی است. مگر می شود اینهمه بی قانونی حاکم باشد؟

 

1004

فارس

نظرات ۳۴

 • Mahdi

  چه گیری دادن به عکس گرفتن توفیقی
  گویا خریدا بعضیارو اتیش زده

  • ایدا سادات 25بهمن 1380

   رفتید بازیکن قرارداد داشته خرید طلبکارم هستید

  • Reza

   پارسال طاها شریعتی رو از دست ما دراوردن کسی نبود بهش چیزی بگه حالا میگه از بازیکنش سواستفاده شده

  • ARYOBARZAN

   عکس گرفتن غیر قانونیه؟

  • قرمزته

   پارسال هم همینطور بود داداش.
   شاهنامه آخرش خوشه.

  • سیانور

   آش دهان سوزی نبود که باهاش قرارداد ترکمنچای نمیبستید،در ضمن پندار توفیقی انقدر فالور داره که شما تو خواب هم نمیبینی خیالت راحت پندار رو از شما بیشتر میشناسن

  • مرتضي

   مگه كنعاني زادگان رو گرفتند با داشتن قرارداد با پرسپوليس اتفاق خاصي افتاد اين تيم از جاي ديگر حمايت ميشه

 • FARHAD

  درکت میکنم ......

  • ایلیا

   وقتی رضایی و ابراهیمی اینظور قالتون بذارن بایدم سوزش‌ها براتون قابل درک باشه

 • mehrab

  آقای درویش شما که اینقدر مطمئنید مدارک معتبری در دستتون هست چرا میخواین با مصاحبه های جهت دار و نام باشگاه و یا فردی که در اون باشگاه فعالیت میکنه جلب توجه کنید ؟!!!

  • بهزاد

   یکم بعیده مدیرعامل باشگاه بیاد دروغ بگه، حرفش هم به عقل جور در میاد که مجوز حضور در خارج از کشور دادند تا جلوی پیشرفت جوون گرفته نشه و حالا بازیکن، ایجنت و مسئول نقل و انتقالات که زینفع مالی هستند به استناد آن مجوز بخواهند بقولی زرنگ بازی در بیارند.

   بهتره که خیلی حرفه‌ای با خود سایپا مذاکره کنند و مبلغ ترانسفر و پرداخت کنند بجای این زیر آبی زدن ها. صورت جالبی نداره اینطور کار کردن در لیگ حرفه‌ای

 • ✔✰✰سجاد✰✰✔

  خخخ دمت گرم توفیقی جان. عشقی پندار تایم...
  به شما ها چه عکس میگیره....

  • amin

   شماها الان دو سه ساله که پندار تایم میکنید. باز آخر سال که بزور داور سوم شدید همگی شروع میکنید به فحش دادن که این فقط اهل نمایش دادن و تو عکسها بودن هست. اون وقت میشه پندار شوآف براتون. خخخخخخ

 • شهربابک

  بازیکن سایپا بدید

 • حامد استقلالی

  اگه راست میگه باید باشگاه پیگیری کنه چون سایپا شکایت کنه بدبخت میشیم مثل پیروزی ممکنه نقل و انتقالات اینده بسته بشه برامون

  • پیر ژرمن

   فرزندم
   پیروزی نه
   پرسپولیس

  • كيوان

   سوزش اسم بزرگ برسپوليس خيليا رو اذيت ميكنه كه هنوز ميگن پيروزي

  • Omid

   اره راس میگی حامد جان باید مواظب باشیم اتفاقی که برای پیروزی افتاد برامون نیفته

  • علی

   چرا باید از یه اسم یونانی و یا رومی سوزش داشته باشیم،،،،

 • Avaperspolisi

  امیدوارم فدارسیون مثل قضیع کسر۶ امتیازنخوادلاپوشونی کنه وبااین مسئله برخوردقاطع کنه...
  میدونیدکه بازیکنی که قراردادداره وبه باشگاه دیگه ایی میره تقریبامثل پرونده طارمی...حکمش چیه:)
  بازم تاکیدمیکنم اگه لاپوشونی نکنن!

  • تاج نامی به بزرگی تاریخ فوتبال ایران

   حکم پرونده طارمی اعلام نتیجه 3 بر 0 تمام بازی هایی بود که ایشون برای شما حتی 1 دقیقه بازی کرد که این به معنی گرفتن قهرمانی و فرستاده شدن به دسته یک هست. اگر خیلی دوست داری قانون اجرا بشه اول بگو فدراسیون این قانون رو در مورد شما اجرا کنه ولی خب لاپوشانی کردن. بازم تاکید میکنم لاپوشانی کردن!!!

  • reza

   مگه اون موقع که رفیعی با فولاد قرارداد داشت اما اومد شانسپولیس فدراسیون با سوگلی خودش کاری کرد که حالا بخواد تو کار استقلال دخالت کنه.. بعد اگه این آقا مدرک داشت به جای حرف پیگیر شکایتش می شد.. تو اون عکسی که منتشر شد قرار داد فسخ شده بود و بندی در مورد ترکیه رفتن نبود

 • عـلـی ...

  بالاخره کی راست میگه ..؟!

 • Pouya

  پرسپولیسیم ولی بعنی چی اش دهن سوزی نیست حالا بازیکن سایپا یا استقلال بین دو باشگاه هست ولی اینکه به یکی از بهترین و اینده دار ترین جوونای ایران میگید اش دهن سوزی نیست ادمو ناراحت میکنه این از برخوردار مدیر عامل های فوتبالمون تازه سایپا یکی از باشگاه های بازیکن سازه مثلا
  راست میگن دمبله و امباپه و اسنسیو هم تو ایران بودن فوقش توپ جمع کن میشدن

 • Taj Kabir

  برای چی جلوی پیشرفتشو میگیرین ! بمونه که سه سال دیگه بیاد استقلال خب بزارین همین الان بیاد دیگه !

برچسب ها