مجید حسینی: دیدار با مراکش بسیار سخت است

مجید-حسینی-دیدار-با-مراکش-بسیار-سخت-است

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: دیدار با مراکش بازی بسیار سختی است چرا که اکثر مهره‌های‌شان در تیم‌های معتبر اروپایی بازی می‌کنند.

به گزارش وبسایت نود، مجید حسینی در آغاز تمرین امروز (سه‌شنبه) تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت: خداراشکر که در جمع 23 نفره هستم و پوشیدن پیراهن تیم ملی افتخار بزرگی است که نصیب من شد.

وی افزود: تمرینان خیلی خوبی را در اردو پشت‌سر گذاشته‌ایم و تمرینات پرفشار است. حریفان به خوبی برای آنالیز شده‌اند و امکانات به خوبی فراهم است. در واقع همه چیز آماده است تا نتیجه خوبی را مقابل مراکش کسب کنیم.

مدافع تیم ملی در پاسخ به این اینکه بازی با مراکش را چطور می‌بیند؟ یادآور شد: مسلما اگر بتوانیم مراکش را شکست دهیم دری به روی‌مان برای صعود از این گروه باز خواهد شد.امیدوارم همان طور که ما تمام تمرکز‌مان روی بازی با مراکش است، مردم هم این بازی را جدی بگیرند. دیدار با مراکش بازی بسیار سختی است چرا که اکثر مهره‌های‌شان در تیم‌های معتبر اروپایی بازی می‌کنند. این بازی را ببریم انشالله همه چیز هموار خواهد شد.

 

1004

ایسنا

نظرات ۶

 • ✔✰✰سجاد✰✰✔

  إن شاءالله تمدیدت با استقلال بزودی...

  • محمد

   کسانی که دیسلایک کردن از وجودت تو استقلال می ترسن خخخخ
   صخخخخخخرشون امسال سال آخرشه نمی دونن با شجاع راموسوتی چی کار کنن خخخخ

 • mehrab

  مدافع بی حاشیه و با اخلاق استقلال بزرگ و ستاره ی نو ظهور فوتبال ایران امیدوارم بهترین بازی ها رو در جام جهانی ازت ببینیم ..

 • رضا sb

  منتظریم تمدید کنی سیم خار دار جوان

 • آریا برزن پرسپولیسی

  رو چه منطقی تو الان روسیه هستی مشخص نیست .ابرو ریزی ملی با وجود روزبه پوگبا و تو

 • miladbig

  حرفایی که ۱۱۸ روزه از تمام فوتبالیا داریم میشنویم

برچسب ها