خبر نگران کننده برای خروس ها؛ امباپه مصدوم شد

خبر-نگران-کننده-برای-خروس-ها؛-امباپه-مصدوم-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره جوان تیم ملی فرانسه در تمرین این تیم مصدوم شد.

به گزارش وبسایت نود، کیلیان امباپه که یکی از امیدهای فرانسه در جام جهانی محسوب می شود بنا بر گزارش رسانه ها این کشور در تمرین امروز این تیم پس از تکل آدیل رامی از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شده و تمرین تیم را نیمه کاره رها کرده است. 

مصدومیت جدی امباپه ۱۹ ساله در فاصله ۲ روز مانده به آغاز جام جهانی می تواند خبر بسیار بدی برای دیدیه دشان باشد. فرانسه که در گروه سوم رقابت ها قرار گرفته روز شنبه در نخستین بازی خود در جام جهانی به مصاف استرالیا می رود. 

۲۰۳۱

 

اختصاصی

نظرات ۶

 • arash

  هم خوبه نگفتن تقصیر راموسه مصدومیتش

 • محمد

  یعنی نمی‌رسه ؟؟؟

 • Ahmad dh

  حیف شد

 • علی

  تیمی که هدفش قهرمانیه نباید به یک بازیکن وابسته باشه، شواهد نشون میده در این جام جهانی باز هم به شکل نامحسوس برزیلی ها به نیمار امید بستن و آرژانتینی ها به مسی.این روش احتمالا نتیجه بخش نیست.اگر آرژانتین در جام جهانی قبلی به فینال رسید یکی از دلایل اون مسیر نسبتا آسون بود، گروه راحت سوییس بلژیک.... البته نه این که هیچ وقت نمیشه به این شکل موفقیت کسب کرد.پرتغال که در یورو2016 به رونالدو امید بسته بود(الان هم همینطوره طبیعتا) در گروهش سوم شد، با سه امتیاز و با کسب سه مساوی جلوی تیم هایی معمولی، ولی به خاطر شکل تورنومنت صعود کرد، در سمتی از جدول حذفی قرار گرفت که هیچ مدعی ای نبود نه آلمان نه ایتالیا نه اسپانیاو فرانسه. و در فینال با فرانسه ای روبرو شد که بدترین بازیش تو تورنومنت رو ارائه داد.

 • امین

  بنزما رو نبردی حالا بخور

 • catalan

  چرا همشون مصدوم شدن

برچسب ها