فرناندو هیرو: مطمئنم جام جهانی خوبی در پیش خواهیم داشت

فرناندو-هیرو-مطمئنم-جام-جهانی-خوبی-در-پیش-خواهیم-داشت

وبسایت رسمی برنامه نود - هیرو امیدوار به پشت سر گذاشتن یک جام جهانی خوب با لاروخا است.

به گزارش وبسایت نود، فرناندو هیرو که سابقه زیادی در عرصه مربیگری ندارد، ساعاتی بعد از اخراج لوپتگی، به عنوان سرمربی جدید تیم ملی اسپانیا معرفی شد، هیرو که باید تا 48 ساعت آینده تیمش را مهیای دیدار حساس با پرتغال کند، به موفقیت لاروخا در جام جهانی امیدوار است. سرمربی تیم ملی رقیب ایران درباره شرایط اسپانیا چنین می گوید:

اینجا هستیم تا برای جام جهانی بجنگیم، تیم برای جام جهانی هیجان زده و بی صبر است. فرصتی عالی پیش رو داریم و باید با تمرکز عمل کنیم. اکنون وظیفه و تمرکزمان فقط معطوف به بازی با پرتغال است، سپس بازی بعد، بعد بازی دیگر، به همین شکل تا آخر. بازیکنان و هواداران بی صبرانه و مشتافانه منتظر شروع جام هستند. بازخورد خوبی از بازیکنان در رختکن گرفتم. بازیکنان تیم ملی بسیار متحد و پخته هستند، امشب در مراسم شام در کنار هم خواهیم بود. بازیکنان به رفت و آمد مربیان عادت دارند. می دانم که صد درصد توان شان را می گذارند، جام جهانی جایی نیست که کم فروشی کرد. به آن ها گفته ام که چالشی مهم پیش رو داریم، شاید یک سال تجربه مربیگری در اویدو را داشته باشم ولی 30 سال است تجربه فوتبالی دارم.

گفتنی است رسانه های اسپانیایی مدعی هستند که هیرو خود نیز جزو کسانی بوده از رییس فدراسیون فوتبال اسپانیا خواسته در این زمان لوپتگی را برکنار نکند ولی تصمیم از سوی ریاست قطعی و غیرقابل برگشت بوده است.

1878

 

اختصاصی

نظرات ۵

 • ارتش 80 میلیونی

  هیرو یک بازیکن با تعصب برای ما نسل دهه 60 طرفدار رئال پر از خاطره به همراه رائول و گوتی بود باز هم امیدوارم دیگه رنگ ها را برای چند روز فراموش کنیم سپاس

 • شُمالِگان

  برای حرفه ای ها تغییر مربی یک ساعت قبل از مسابقه هم اونقدر که همه فکر میکنیم تاثیری نداره

 • زکریا ترکمانی

  اسپانیا حتی بدون سرمربی هم ایران رو میبره

 • کیومرث

  حالا اگه مثلا امثال قلعه نوعی و ذوالفقار نسب بودن سریع می خواستن زیراب بزنن مثل زمان ایویچ ولی هیرو خودش خواسته که این اتفاق نیفته ، البته برکناری لوپتگی به خاطر مسایل فنی نبوده به خاطر خیانت و عدم تعهد به قرار داد با فدراسیون اسپانیا بوده .
  زنده باد ایران
  درود بر کی روش کبیر
  همه برای ایران

 • عشقممم نیمار

  ههه
  من مطمئنم توپب پرتغال برد میدی...
  چرا
  چون تو‌رئالی و بدستور پرز ...
  صدرصد ب پرتغال امایاز میدی...
  برد یا مساوی...
  هه
  پرز این همه زحمت کشید تا پرتغاله برنده کنه
  بعد بیاد هیرو زحمات پرز نابود کنه...
  ههه

برچسب ها