بختیاری‌زاده دومین دستیار کرانچار در تیم امید

بختیاریزاده-دومین-دستیار-کرانچار-در-تیم-امید

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت استقلال به عنوان دومین دستیار سرمربی تیم امید برای شروع فعالیت خود انتخاب شده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، تیم فوتبال امید بعد از انتخاب زلاتکو کرانچار به عنوان سرمربی فعالیت خود را برای کسب آمادگی جهت حضور در بازی‌های آسیایی آغاز کرده است.

پیش از این رضا شاهرودی به عنوان یکی از مربیان تیم امید انتخاب شده بود. بعد از صحبت‌هایی که صورت گرفت، سهراب بختیاری‌زاده به عنوان دومین دستیار کرانچار برای حضور در تیم امید انتخاب شد و اگر مشکلی پیش نیاید، او در اردوی بعدی تیم امید حضور پیدا می‌کند. توافقات لازم بین طرفین در این راستا انجام شده است.

 

2051

فارس

نظرات ۳

 • رائول

  آقای بختیاری زاده شاید شخصا انسان خوبی باشه، ولی آخه با کدام مدرک مربی گری این پست رو قبول کرد ؟!
  کاش به جای رابطه، کمی علمی تر عمل می کردیم...

 • m17

  کرانچار خیلی مربی خوبیه ولی به نظرم دو تا دستیار قرمز و آبی رو بهش تحمیل کردند و ایشون هم به علت هدف بزرگتری که داره، این شرایط رو داره تحمل می کنه. اگر تیم رو ببره المپیک که خیلی محتمله، راه سختی برای انتخاب شدن به عنوان مربی بعدی تیم ملی بزرگسالان نداره. لازم به ذکره که که با توجه به پتانسیل موجود، نیمکت تیم ملی ما خیلی جذاب شده. علاوه بر کارلوس کیروش دوست داشتنی، برانکو، شفر، توشاک، کرانچار و سرجیو با سابقه های آنچنانی که قطعا جای دیگه دنیا براشون کار بوده و ما هم نمی تونیم پول های آنچنانی بهشون بدیم، توی لیگ به نسبت کم امکانات ما کمین کردند برای هدف بزرگتر. در کل این شرایط خیلی به فوتبال ما کمک می کنه.

 • مجید

  یه سرمربی خوب برای تیم امید انتخاب شد .... اما ای کاش دستیاران بهتری انتخاب میشدن .... چه دلیلی داره یکی آبی یکی قرمز باشه حتما؟؟

برچسب ها