آذری: هدف ما قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیاست

آذری-هدف-ما-قهرمانی-در-لیگ-برتر-و-لیگ-قهرمانان-آسیاست

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان، گفت: با تغییرات اساسی که در ساختار تیم فوتبال انجام دادیم، به دنبال قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا هستیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه ذوب آهن، سعید آذری در جلسه معرفی سرمربی جدید تیم به بازیکنان تیم در شروع تمرینات بدن سازی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: با تغییرات اساسی که در ساختار تیم فوتبال انجام دادیم، به دنبال قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا هستیم.

وی اظهار داشت: امسال کسی به مجموعه ما اضافه شده، که با علم روز فوتبال دنیا آشناست و شخصیت و کرامت بین المللی دارد. نمازی زاده رزومه بزرگی دارد و با آدم های بزرگی هم کار کرده است.

آذری به امکانات سخت افزاری باشگاه ذوب آهن اشاره کرد و افزود: ما قوی ترین تیم ایران هستیم. امکانات خوبی در اختیار داریم و افتخارات کسب شده بسیار خوبی داریم. چهارمین سال متوالی است که در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا حضور داریم و آینده خوبی را در پیش روی خود خواهیم داشت.

وی عنوان کرد: روند حرکتی خوبی را طی کرده ایم و به رشد خود ادامه می دهیم، زیرا به صورت برنامه محور عمل می کنیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با اشاره به انتخاب امید نمازی به عنوان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه، خاطر نشان کرد: همه مربیانی که در زمان حضور من به ذوب آهن آماده‌اند، مربیان قابل احترامی هستند، اما فکر می‌کنم امید نمازی بهترین انتخاب برای ذوب آهن بود.

آذری خطاب به بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن، گفت: امسال سال اثبات توانمندی‌های شماست و ما باید خیلی چیزها را ثابت کنیم و به اهدافی که ترسیم کرده‌ایم دست یابیم.

 

2051

نظرات ۴

 • 7Thiam7

  اوکی تیامم سلام میرسونه:-)

 • عشقممم نیمار

  ههه...
  ارزو بر تیم‌هایی ک‌توسط
  استقلال و‌تیام ..میرن تو‌غار
  عیب نیس...
  ههه
  میگم جام باشاگاههای جهانم میگفتی...
  اینطوری تخیلت کامل میشد...
  ههه

 • کهنه سوار سرخپوش

  مدیر لایقی هستی هرچند منفور میزنی

 • jd.dri

  بهت نمیاد آقای آذری ....

برچسب ها