سلطانی‌فر: به صعود ایران به دور بعد خیلی امیدوارم

سلطانیفر-به-صعود-ایران-به-دور-بعد-خیلی-امیدوارم

وبسایت رسمی برنامه نود - وزیر ورزش و جوانان کشورمان گفت: با وجود اینکه در گروه دشواری قرار گرفتیم، بچه‌ها روز عید فطر قول دادند که بازی مقابل مراکش را ببرند که عمل کردند و به صعود ایران به دور بعدی مسابقات خیلی امیدوارم.

به گزارش وب سایت نود، مسعود سلطانی‌فر در میهمانی سفارت کشورمان در روسیه اظهار داشت: در هر دو عرصه و در سطح جهان حرف‌های زیادی برای گفتن داریم، هم هنرمندان و هم ورزشکاران. برگزاری ارکستر سمفونیک در روسیه، اقدام ارزمنده‌ای بود که توسط ارکستر سمفونیک تهران انجام شد و مطمئنا تأثیرات روحی - روانی در بین ایرانی‌ها و اعضای تیم ملی فوتبال می‌گذارد و احساس می‌کنند در بین هم وطنان خودشان بازی می‌کنند.

وی افزود: حضور هم وطنان در شهرهای مختلف ارزنده است و امیدوار هستیم با این شور و شعفی که از تیم ملی حمایت کردند، در بازی‌های بعدی نیز این حمایت ادامه داشته باشد. هنرمندان هم در افزایش غرور بازیکنان تأثیر گذار هستند.

سلطانی‌فر در مورد اینکه به هنگام گل ایران برابر مراکش تصویری از او منتشر شده که به شکل جالبی پریده و شادی می‌کند، گفت: تازه شما یک لحظه را دیده‌اید و لحظات بعدی را ندیده‌اید.

وزیر ورزش و جوانان در رابطه با بازی‌های بعدی ایران در جام جهانی تصریح کرد: با همه توان به میدان می‌‌رویم تا ببینیم چه چیزی از آب در می‌آید.

وی در پاسخ به این سؤال که چقدر به صعود ایران به مرحله بعدی جام جهانی امیدوار است، گفت: من از اول گفته بودم که خیلی امیدوارم. با وجود اینکه در گروه دشواری قرار گرفتیم، بچه‌ها روز عید فطر قول دادند که بازی را ببرند که عمل کردند.

سلطانی‌فر در مورد پاداش به ملی‌پوشان به دلیل برد برابر مراکش خاطرنشان کرد: قبل از بازی با اسپانیا پاداش آنها را می‌دهیم.

وزیر ورزش و جوانان در رابطه با وضعیت تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش تصریح کرد: اجازه دهید همه حواس‌مان به بازی‌های جام جهانی متمرکز باشد.

 

2051

تسنیم

نظرات ۷

 • کیومرث

  تمدید قرار داد کی روش تا ۲۰۲۲
  زنده باد ایران
  درود بر کی روش کبیر
  همه برای ایران

 • حسن

  تمدید کنید قرارداد کیروش را لطفا

 • استقلال سلحشور

  والله اگه بخوایم مث بازی مراکش بازی کنیم اونم روبروی این دوتا تیم سرعتی که من بعید میدونم بخوایم نتیجه بگیرم مگراینکه برای بازی اخربچه ها هماهنگتربشن وبتونن از پرتغال امتیازبگیرن که این شدنیه ولی خیلی خیلی سخته

 • ایمون زاید

  امیدواریتون فردای بازی با اسپانیا تبدیل به یاس میشه
  بدجور می بازیم بددددد

  البته اگه اسم 4 صفر باختن رو کی روش پرستا بزارن بدجور باختن

  • taj

   اسپانیا ب پرتغال 3 تا زد گیرم ب ما بجای 4 تا 5تا بزنه باید سرزنش کرد تیمو؟؟
   برانکوجونتون بهترین تیم تاریخ ایران دستش بود از مکزیک ک یک هشتم حذف شد 3 تا خورد با انگولای داغون با زور گل بختیاری زاده مساوی کرد.

 • نادر

  روی چه حساب کتابی این را میفرمایید..بله کیروش استاد بزرگی هست ولی اسپانیا و پرتغال هم تیم کوچکی نیستند که با گذاشتن یک اردوی 30 روزه و بازیهای تدارکاتی کوچک و چند تا هم کنسل شده بتوانیم شق العمل کنیم هر بازیکن انها میلیون و 100 میلیون ارزش دارند اما بعضی بازیکنهای تیم ما حتی به گرد پای انها هم نمیرسند با حلوا حلوا گفتن دهان شیرین نمیشه

 • محمد

  تورا خدا توقع مردم را بالا نبرید.صعود کردیم که عالی اما اسپنیا وپرتغال تیمهای مطرحی هستند وحتی بازی ابرومندانه جلوی اونها هم برامون غنیمته.باید از این دوبازی لذت برد وازش خاطره ساخت نه اینکه اگر باختیم تیم ملی را تحقیر کنیم وزبان به انتقاد باز کنیم.همون بازی با مراکش را هم همه زحمت کشیدند و به قول عادل خان اگر دقیقه ده هم داور سوت پایان بازی را میزد همه راضی بودند.تیمی که به دلایل سیاسی نمیتونه بازیهای تدارکاتی مناسب داشته باشه.تیمی که نایکی هم تحریمش میکنه وفدراسیونی که نمیتونه به خاطر تحریمها پولش را به موقع از فیفا بگیره تا همیناش هم همشون از فدراسیون تا مربی وبازیکن شاهکار کردند

برچسب ها