اوسیانو کروز: رویای ما صعود از مرحله گروهی است

اوسیانو-کروز-رویای-ما-صعود-از-مرحله-گروهی-است

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: رویای ما صعود از مرحله گروهی جام جهانی است و برای رسیدن به آن از سال ۲۰۱۵ کار کرده‌ایم.

به گزارش وبسایت نود، اوسیانو کروز پیش از تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران در مسکو در جمع خبرنگاران گفت: حال ما خوب است. خوشحالیم از اینکه در قسمت اول کارمان به خوبی کار را انجام دادیم. این نتیجه در کوتاه مدت به دست نیامده است. از سال ۲۰۱۵ پیگیر این کار بوده ایم. رویای ما این است و هنوز دنبال این هستیم که به دور بعدی راه یابیم.

وی در خصوص اینکه آیا عکس العمل مردم را از برد برابر مراکش دیده است؟ گفت: البته که این انرژی های خوب به ما منتقل شده است. از این بابت خوشحال بودیم. کی روش همیشه یک جمله معروف دارد و می گوید جایگاه پیراهن تیم ملی را باید بالاتر قرار بدهیم و باعث افتخار مردم بشویم.

مربی تیم ملی در خصوص سرمربیان دو تیم اسپانیا و پرتغال و آشنایی کی روش با تفکرات آنها و تاثیرش بر عملکرد تیم ملی گفت: مطمئنا این شناخت به ما کمک می کند ولی باید بازیکنان ما بدانند توانایی فنی هر دو تیم اسپانیا و پرتغال برای اجرا بسیار بالا است و باید آمادگی کامل داشته باشند.

کروز درباره اتفاقات جام جهانی گذشته و اینکه مردم به خاطر عملکرد مقابل آرژانتین به بازی با اسپانیا هم امیدوارند، تصریح کرد: برای همین است که سالیان سال کار می کنیم. رویای ما این است که صعود کنیم. می خواهیم تاریخ را خلق کنیم و تلاش می کنیم بخشی از تاریخ ایران را بسازیم. چیزی که می توانم از طرف بازیکنان و کادر تیم ملی قول بدهم این است که همه تلاش می کنند این رویا محقق شود.

وی در خصوص اینکه جذابیت های تیم ملی کنار خط و اینکه مربیان ایران زبان سرمربیان اسپانیا و پرتغال را متوجه خواهند شد، گفت: این برای ما راحتتر خواهد بود. چون بازیکنان ما فارسی صحبت می کنند ولی آنها پرتغالی و اسپانیایی. من نیم نگاهی به نیمکت اسپانیا خواهم داشت تا بفهمم چه می گویند! 

 

1004

 

مهر

نظرات ۷

 • حسین

  دیگه حالا اینقدر دور ورندارید خوده من به عنوان یه ایرانی دوس دارم تیم ملی نتایج خوبی بگیره اما باید واقع بین بود اومدیم یه تیم معمولی مثل مراکشو با یه گل بخودی تو دقیقه نود و پنج با نهایت خوشانسی بردیم فک کردید خبریه پرتغال و علل خصوص اسپانیا به ایران رحم نخواهند کرد

  • آرمین بارسا

   در اینکه شانسی بردیم شکی نیس اما برد اسپانیا و پرتغال غیر ممکن نیست.اینقدری فوتبال دیدم که توشون تیم قویتر بازی رو نبرده و حتی باخته. پس به امید صعود :)
   فقط باید اتوبوسو بزاریم که به هیچکدومشون نبازیم
   (به نظر من که پرتغال حذف میشه)

  • jd.dri

   اول فارسی یاد بگیر بعد اظهارنظر کن اکابر جان !!!
   خوده من !!!
   خوشانسی !!!
   علل خصوص !!!
   بی وطن هم که هستی !!!
   ادمین خبریه ؟!!!!!

  • reza

   یا خدا تیم معمولی؟

 • ایمون زاید

  والا رویای من فقط تحقیر نشدنه

  • هرکسی تو تیم ملی بازی کرد سرباز تیم ملیه

   شما پرسپولیسی ها رویاتون اینه که تحقیر نشین چون همیشه تو اسیا ابروی ایران رو بردید ولی باقی هم وطنان عاشق تیم ملی شون وامید به صعود دارن به نظرم شما پرسپولیس ها میتونید طرفدار عربستان بشید

 • Wien

  یک نقشه و استراتژی زیرکانه از طرف کی روش،یک بازی محکم و با تمرکز از طرف بچه ها و یه روز خوب فوتبالی ،میتونه رویای ما را به واقعیت تبدیل کنه.

برچسب ها