ساوت‌گیت: سیستم ما برای بازیکنانمان مناسب است/ این پست را نمی‌خواستم

ساوتگیت-سیستم-ما-برای-بازیکنانمان-مناسب-است-این-پست-را-نمیخواستم

وبسایت رسمی برنامه نود - گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس در کنفرانس خبری پیش از بازی با تونس در اولین دور بازی‌های گروه هفتم جام‌جهانی 2018  از تلاش برای انجام بهترین بازی ممکن سخن گفت.

او  گفت: بازیکنان ترکیب بازی اول را می‌دانند. سیستم ما برای بازیکنانی که در دسترس هستند، مناسب است. هواداران دوست دارند بازیکنان جوان به ترکیب اضافه شوند. در انگلیس، هواداران علاوه بر پیروزی، خواهان بازی خوب تیم هم هستند؛ درست مثل من. اگر این میل با جو خوب همراه شود، نتایج مناسب به بار می‌آورد. بازی در انگلیس و هر کشور دیگری انتظاراتی را به همراه دارد. در تیم ملی رویای یک ملت را به دنبال خود دارید. نمی‌توانید به بازیکن تیم ملی انگلیس بگویید به زمین بروید و بدون هیچ انتظاری بازی کنید. بازیکنان من باید این بازی را به شدت جدی بگیرند.

 سرمربی تیم ملی انگلیس در ادامه افزود: انتظار مربیگری تیم ملی را نداشتم و حتی این شغل را نمی‌خواستم. امیدوار بودم تیم در یوروی قبلی خوب کار می‌کرد و روی هاجسون هنوز مربی تیم می‌ماند. وقتی آلاردایس سرمربی شد، من مربی تیم جوانان و آماده حمایت از او بودم. همانطور که گفته بودم با مسائلی که پیش آمد تا مربیگری به من برسد، راحت نبودم اما تاکنون از مسئولیتم لذت می‌برم. فکر می‌کنم مناسب‌ترین فرد  برای این شغل هستم. 

1977

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها