شماتیک احتمالی تیم ملی مقابل اسپانیا؛ ذهن پیچیده کی‌روش

شماتیک-احتمالی-تیم-ملی-مقابل-اسپانیا؛-ذهن-پیچیده-کیروش

وبسایت رسمی برنامه نود - در بازی فردا شب ایران و اسپانیا، شاید بیشتر از نصف ترکیب تیم ملی نسبت به بازی با مراکش تغییر کند.

به گزارش وبسایت نود، تیم ملی فردا شب در دومین بازی جام جهانی، باید روبروی تیمی قرار بگیرد که سال 2008 تا 2012، قدرت مطلق اروپا و جهان بود. اسپانیایی‌ها برای سلطه دوباره بر فوتبال جهان، به روسیه سفر کرده‌اند و در این راه بعد از توقف در بازی اول باید از سد ایران بگذرند. تیم کی‌‌روش هم با گرفتن یک مساوی از اسپانیا، می‌تواند بخش زیادی از مسیر صعود را طی کند و مهمترین نتیجه‌اش در تاریخ جام‌های چهانی را بدست بیاورد.

با توجه به اختلاف سطح مراکش با اسپانیا و استراتژی متفاوت کی‌روش در این مسابقه، احتمالا ترکیب تیم ملی هم تغییر زیادی خواهد داشت. روزبه چشمی مصدوم شده و مجید حسینی یا پژمان منتظری جای او را می‌گیرند. منتظری، شانس بازی در پست دفاع راست به جای رامین رضاییان را هم دارد. میلاد محمدی احتمالا برای جلوگیری از حملات و فشار سنگین اسپانیا به سمت چپ برمی‌گردد و حاج‌صفی کنار عزت‌اللهی تازه برگشته در خط هافبک قرار می‌گیرد. دژاگه هم در این بازی سنگین و جنگنده، شانس زیادی برای بازی در ترکیب اصلی خواهد داشت. سخت‌ترین تصمیم کی‌روش، انتخاب هافبک چپ تیم ملی خواهد بود. بازی قبل امیری در این پست نمایش موفقی داشت اما سن و سال و فشار مسابقات، می‌تواند این بازی او را به تیمکت منتقل کند. مهدی طارمی جدی‌ترین گزینه جانشینی اوست. البته این احتمال وجود دارد که حاج‌صفی به پست هافبک چپ برود و امید ابراهیمی، کنار عزت‌اللهی در مرکز زمین قرار بگیرد.

ترکیب غافلگیر کننده کی‌روش در بازی با مراکش، پیش بینی ترکیب تیم ملی را سخت کرده اما به نظر می‌رسد حضور طارمی در سمت چپ و حاج‌صفی در پست هافبک دفاعی، نزدیک‌ترین گزینه به برنامه‌های تیم ملی باشد. مگر اینکه این بار هم کی‌روش برای موش و گربه با اسپانیا، سراغ یک نقشه جدید و پیچیده برود.

ترکیب احتمالی تیم ملی مقابل اسپانیا

 

 

22330

اختصاصی

نظرات ۵۳

 • نوید

  یا خدا خودت کمک کن که صعود بکنیم.به امید موفقیت تیم ملیمون

  • ...

   وسط یه کم بیشتر باشیم بهتر نیست ؟؟ مثلا ابراهیمی هم باشه البته 12 نفر میشیم.. نمیدونم چرا این بازی هرچقدر سعی میکنم مثبت باشم استرس دارم
   بنظرم اینیستا از بالا به پایین حرف زد ، روزبه نیست خوب نیست ، باید بهتر از بازی با مراکش بازی کنند با تمرکز بالا وگرنه هیچ شانسی نداریم

  • mehdi

   ایشالله صعود کنیم اما به قول فرگی بزرگ: اونا هم خدا دارن! خدا برد رو به کسی میده که برنامه ریزی دقیق ئ بهتر و تلاش بیشتری کرده باشه.

  • yoones

   بیرانوند
   محمدی ،پور علی گنجی، حسینی ،منتظری،،رضاییان
   حاج صفی ،،سعید ،،امید ابراهیمی
   اشکان ،،جهان بخش
   یه ترکیب کاملا دفاعی

 • حیف که بهشون بها داده نمیشه,دمتون گرم

  به امید گرفتن امتیاز,بیشتر از مهاجمامون
  چشممون روشن به گل به خودی پیکه

 • حسن سرخدل

  ترکیب فوق العاده.هست::::::امیدوارم دژاگه فقط اماده باشه

 • navid

  همون امیری از طارمی بهتره
  ابراهیمی هم وسط باشه با توجه به وجود ایسکو خیلی بهتر میتونه کنترلش کنه
  پژمانم جای رضاییان که بتونه آلبا رو خنثی کنه

 • Reza

  به امید موفقیت ایران به نظرم یکی از بازی های خاطره انگیز میشه فقط خدا کنه سردار تو ترکیب اصلی نباشه چون باید از تک فرصت ها حداکثر استفاده رو بکنیم .... زنده باد ایران!!!!!!!!

 • رامین

  قطعااین ترکیب رونمیزاره

 • Abedi

  عقل سالم حکم میکنه ستاره بازی مراکش وایران یعنی امید ابراهیمی باید بازی کنه
  ابراهیمی این روزا خیلی آماده نشون داره چه در لیگ برتر چه در باشگاه های آسیا و چه تیم ملی واقعا بدون رقیب بوده در هافبک دفاعی به نظر من زوج امید و سعید تو هافبک دفاعی بهترین گزینه میتونه باشه حاج صفی هم یا هافبک چپ یا دفاع چپ باشه خوبه چون حفظ توپ خوبی داره

 • CR7

  ترکیب خوبیه فکرکنم جای طارمی قدوس جای سردار گوچی و با دو هافبک دفاعی ابراهیمی و عزت اللهی بازی کنیم بهتره

 • سپهر

  ما به کیروش اعتماد داریم. با هر ترکیبی که وارد زمین بشیم ....
  سوای هر نتیجه ای تو قلب ما جا دارند.

 • mobin

  ایشاالله اسپانیا ده تا گل میخوره

  • امیر آبی دل

   دمت گرم به خاطر روحیه بالایی که داری

برچسب ها