کاپلو: رئال مادرید در قضیه لوپتگی گستاخانه رفتار کرد

کاپلو-رئال-مادرید-در-قضیه-لوپتگی-گستاخانه-رفتار-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - درست یک روز پیش از آغاز جام جهانی 2018 روسیه، رئال مادرید اعلام کرد که جولن لوپتگی، سرمربی تیم ملی اسپانیا را به عنوان مربی جدید خود برگزده است، خبری که بلافاصله منجر به اخراج وی از تیم ملی شد!

جولن لوپتگی که پس از ویسنته دل بوسکه به عنوان سرمربی تیم ملی اسپانیا انتخاب شد، نتایج خوبی به همراه لاروخا کسب کرد و بدون شکست این تیم را به جام جهانی 2018 روسیه رساند. اما پس از خبر توافق این مربی با باشگاه رئال مادرید برای جانشینی زین الدین زیدان، آن هم درست یک روز پیش از آغاز این تورنومنت، سران فدراسیون فوتبال اسپانیا به شدت واکنش نشان داده و سرمربی 51 ساله را اخراج کردند.

فابیو کاپلو، سرمربی ایتالیایی سابق رئال مادرید در واکنش به این اتفاقات گفت:

رئال مادرید به خاطر اینکه بدون هماهنگی با فدراسیون فوتبال اسپانیا با مربی تیم ملی وارد مذاکره شد، قرارداد امضا کرد و آنرا رسانه ای کرد گستاخانه رفتار کرد. همه پرز را می شناسند و می دانند که او چگونه کسب و کارش را پیش می برد.

اما فدراسیون نباید لوپتگی را اخراج می کرد. اخراج کردن او آن هم به این شیوه اشتباه بود. اما در عین حال دوست دارم فرناندو هیرو را حمایت کنم، چون او یکی از بهترین بازیکنان من بود.

پس از اخراج جولن لوپتگی از سمت مربیگری تیم ملی اسپانیا، فرناندو هیرو، مدافع و کاپیتان سابق رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا تا پایان جام جهانی هدایت لاروخا را بر عهده گرفت.

1721

اختصاصی

نظرات ۷

 • CR 6+4 FCP

  آقای کاپلو دیگه بیش از حد سوزش داری از بهترین تیم و بازیکن تاریخ.

 • ✔✰✰سجاد✰✰✔

  خوب یعنی چی... حقمون مربی بگیریم... حالا باید مخفی میموندش که اشتباه کردن در اعلامش... نمیدونم مقصر کیه

 • مهران

  معرفی میکنم ژاوی جدید
  هستن ایشون

 • ایمون زاید

  مربی اخراجی از رئال کینه داره

  • Iran

   تو که اینقدر از کی روش انتقاد می کنی
   اینو بدون که کی روش اون موقع که سرمربی تیم شما شد فقط تو چندتا تیم غیر مطرح سرمبیگری کرده بود و تو تیم منچستر دستیار بود پس اگه کی روش بده پس رئال تیم کوچیکی بوده که اونو مربی کردن

 • حامد مسی

  زغال داورید همیشه همین بوده دیگه. جای تعجب نداره که

  • Amirhossein

   سوزشتو جای دیگه خالی کن عموجان

برچسب ها