AFP: کی‌روش به دنبال ممکن کردن غیرممکن مقابل اسپانیا

afp-کیروش-به-دنبال-ممکن-کردن-غیرممکن-مقابل-اسپانیا

وبسایت رسمی برنامه نود - خبرگزاری فرانسه در گزارشی به امید سرمربی تیم ملی ایران برای کسب نتیجه از قهرمان جام جهانی ۲۰۱۰ اشاره کرده است.

به گزارش وب سایت نود، در آغاز دور دوم بازی‌های مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه، امشب تیم ملی ایران، صدرنشین گروه B در شهر کازان به مصاف تیم ملی اسپانیا می‌رود و پرتغال مقابل مراکش قرار می‌‌گیرد.

خبرگزاری AFP فرانسه نگاهی انداخته به بازی‌های گروه دوم جام بیست‌و‌یکم و به شانس تیم ملی ایران برای کسب نتیجه مقابل قهرمان جام جهانی 2010 اشاره کرده است.

AFP‌ نوشته است: اسپانیا امشب در حالی در کازان به مصاف ایران می‌رود که هنوز تحت تأثیر هرج و مرجی است که پیش از شروع کارش در جام با اخراج خولن لوپتگی برای این تیم به وجود آمد. فرناندو هیرو، مدافع سابق تیم ملی اسپانیا اکنون هدایت این تیم را برعهده دارد اما با وجود آنکه کمتر از یک هفته از آغاز کار او می‌گذرد، تیمی که انتظار می‌رود در کنار برزیل، آلمان و فرانسه جزو تیم‌هایی باشد که تا مراحل پایانی جام صعود کند، بیش از آنچه می‌خواست و انتظار داشت، اتفاقاتی دراماتیک را تجربه کرده است.

ایسکو هافبک تیم ملی اسپانیا در این باره می‌گوید: این بازی برای ما بازی حیاتی است که سرنوشت جام جهانی‌‌مان را تعیین می‌کند. می‌خواهیم از دقیقه اول گل بزنیم اگرچه این کار آسانی نخواهد بود.

با توجه به پیروزی‌‌ ایران مقابل مراکش در دور نخست بازی‌ها، در این بازی برای کسب نتیجه فشار روی اسپانیا بیشتر است. پیروزی ایران که باعث صدرنشینی‌اش در گروه B‌ شد، دستاوری بود که باعث جشنی گسترده در خیابان‌های تهران و دیگر شهر‌های این کشور شد.

کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران می‌داند که ایران با یکی از بزرگترین چالش‌‌هایش در تاریخ جام جهانی روبه‌رو است اما او همچنان معتقد است که تیمش می‌‌تواند غیرممکن را ممکن کند.

AFP‌ سپس به آمار بازی‌های تیم ملی ایران مقابل رقبای اروپایی‌اش در جام جهانی اشاره کرده، آماری که می‌گوید این تیم برابر اروپایی‌ها پیروز نشده است.

 

2051

نظرات ۱۵

 • ✔✰✰سجاد✰✰✔

  إن شاءالله
  با غیرت و بازی سازماندهی شده و با تمرکز چرا که نه؟؟؟ میشه خوبم میشه قطعا میشه...
  میشه میشه میشه میشه...

  به تیممون ایمان داشته باشید... به معجزه غیرت و تلاش و جنگندگی ایمان داشته باشید...

  ما ایرانیم و هر کاری از دستمون بر میاد

  ما مردان و زنان روزهای سختیم

  و یک جمله
  مـــــــــــــــــــــــــــــــــا ایـــــــــــــــــرانــــــــــــــــــــــے هـسـتـیـــــــــــــــــــــــــــــــم...

 • مرتضی

  "می‌خواهیم از دقیقه اول گل بزنیم"
  زرشک، چاییدی

 • Gattuso

  متاسفانه 3.0 یا 3. 1 میبازیم.. اسپانیا خیلی قویه بهتره خودمونو گول نزنیم

 • فرهاد ..... م....

  به امید خدا امروز ثابت میکنیم که میتونیم برای موفقیت در جام جهانی و جام های بزرگ توانایی رقابت با هر تیمی رو داریم.
  فقط باید جنگده و از ته دل و عشق به ایران و ایرانی بازی کنیم.
  (چیزی شبیه معجزه با عشق ممکن میشود) ❤

 • Abedi

  از برد ایران تا به امروز همواره دعا میکنم که همه بازی های این گروه مساوی تموم بشه امیدوارم این با دست پر و امتیاز خوبی از این بازی خارج بشه

 • .....

  در حالی که ما حتی یه بازیکن تو پنج لیگ برتر دنیا نداریم و الان خوشحالیم حاج صفی از تیم ته جدولی لالیگا پیشنهاد داره و کاپیتانمون دژاگه تو تیم دسته دو انگلیس نیمکت نشینه نمیدونم چطور یه عده فکر میکنن میبریم اونم با تیمی که بهترین بازیکنای دنیا رو داره

 • مهدی

  تو برد بازی قبل کیروش هیچ نقشی نداشت.
  تاکتیک ایران بزن زیرش بود.
  مقابل مراکش بهتر از اینا میتونستیم بازی کنیم.

  • امیرمسعود

   شما چند وقته فوتبال تماشا میکنید؟

 • Bakhtiari

  اسپانیا چه از نظر سبک بازی چه از نظر بازیکنایی که تو بهترین تیما داره حرف اول میزنه مطمئن باشید کمتر از سه تا نمیخوریم

 • علیرضا م.

  خب تا چند روز قبل، مقابل حریفان افریقایی هم در جام جهانی پیروز نشده بودیم :))
  بلاخره هرچیزی یه شروعی داره

  • jd.dri

   باریکلا ....
   حرف حساب همینه که گفتی ...
   ایران 1 اسپانیا 0

 • M

  از دقیقه اول گل زدن!پس مثل بازی قبل نیمه اول فشار زیادی رو تیمه و حملات فراوان.یک گل کافیه تا همه چی تموم بشه برای ایران.
  اسپانیا خیلی قویتر از مراکشه. ی تساوی هم مقابلش بگیریم فوق العاده اس.

برچسب ها