مورد عجیب جام‌جهانی 2018/ درخشش «گل به خودی»!

مورد-عجیب-جامجهانی-2018-درخشش-گل-به-خودی

وبسایت رسمی برنامه نود - گلی که دیشب چریشف روس وارد دروازه مصر کرد، او را کنار کریس رونالدوی 3 گله قرار داد اما بالاتر از نام این 2 مرد 3 گله جام بیست ویکم یک اسم دیده می‌شود؛ اسمی به نام گل به خودی! 

به گزارش سایت نود، تا پایان بازی‌های دور اول مرحله گروهی جام‌جهانی 2018، 5 گل به خودی به ثبت رسیده است؛ بهیچ از استرالیا مقابل فرانسه، بهیدوز از مراکش مقابل ایران، فتحی از مصر مقابل روسیه، اتبو از نیجریه مقابل کرواسی و سینوک از لهستان مقابل سنگال.

 با این اوصاف تعداد گل‌ به خودی‌ها در این جام از تعداد گل‌های بهترین گلزن جام بیش‌تر است و اگر یک گل به خودی دیگر به ثمر برسد، آن وقت رکورد بیش‌ترین گل به خودی در تاریخ جام‌جهانی که اکنون در اختیار جام‌جهانی 1998، 2014 و این جام است به تنهایی در اختیار روسیه 2018 قرار می‌گیرد.

کورس رونالدو

رونالدو به تلافی گل‌های نه‌چندان زیاد خودش در 3 حضور قبلی در جام‌جهانی، این بار در همان گام اول درخشان ظاهر شد و به اندازه 3 حضور قبلی‌اش در جام‌جهانی،گل زد؛ 3 گل. این، اولین هت‌تریک او در جام‌جهانی بود و حالا ستاره رئال با 6 گل در احتمالا آخرین جام‌جهانی‌اش به دنبال دوررقمی کردن گل‌های خودش است.

 تعدد 2 گله‌ها

در این جام، 2 گله‌های زیادی دیده می‌شوند. ژوبا از روسیه، لوکاکو از بلژیک، کین از انگلیس و کاستا از انگلیس 2 گله هستند و با توجه به قدرت تیمشان و شرایط جدول، شانس خوبی برای ادامه گلزنی و رقابت برای کسب آقای گلی دارند.

1977

اختصاصی

نظرات ۵

 • فری

  راموسم به این جمع اضافه شه خیلی خوبه

 • Iran

  ان شالله اسم سرخیو راموس با گل به خودی برابر ایران به این لیست اضلفه می شه و ایران اسپانیا رو می بره

 • مرتضی(یزد)

  خیالتون راحت امشب هم نوبت ماست گل بخودی بزنیم

 • ایران

  فقط و فقط گل بوهدوز. امیدوارم بهترین گل به خودی جام بشه خخخخ

 • امیر رحیمی

  وقتی فشار روی تیمی وارد میشه، به گل به خودی منجر میشه و این رو نباید پای حساب تصادف گذاشت صرفا

برچسب ها