همه چیز درباره تماشای بازی ایران - اسپانیا در ورزشگاه آزادی

همه-چیز-درباره-تماشای-بازی-ایران-اسپانیا-در-ورزشگاه-آزادی

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر مجموعه ورزشی آزادی قیمت بلیت بازی امروز ایران و اسپانیا برای حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی را 15 هزار تومان عنوان کرد و گفت: مردم می‌توانند از طریق سایت سینما تیکت نسبت به خرید بلیت و رزرو صندلی خود اقدام کنند.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، ناصر محمودی فرد ، درباره وضعیت بلیت فروشی امشب (چهارشنبه) بازی دو تیم فوتبال ایران و اسپانیا در ورزشگاه آزادی، اظهار کرد: ما در ورزشگاه آزادی بلیت فروشی نداریم و کسانی که می‌خواهند بازی ایران و اسپانیا را در ورزشگاه آزادی تماشا کنند باید از طریق سایت سینما تیکت نسبت به خرید بلیت و همچنین رزرو صندلی خود اقدام کنند.

وی درباره میزان جمعیت پیش بینی شده برای حضور خانواده ها در ورزشگاه آزادی گفت‌: برنامه‌ریزی ما برای حدود 10 هزار جمعیت است و سعی کردیم خدمات لازم را در این زمینه به خوبی به مردم ارائه دهیم. البته اگر استقبال بیشتری صورت گیرد سعی خواهیم کرد به نحو احسن پذیرای خانواده‌ها باشیم.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی درباره قیمت بلیت تمام شده دیدارهای ایران و ‌اسپانیا در ورزشگاه آزادی، خاطر نشان کرد: قیمت بلیت 15 هزار تومان است و ما سعی کردیم این قیمت را بر اساس قیمت سینما در نظر بگیریم.

محمودی فرد در پاسخ به این پرسش که درب ورزشگاه آزادی از چه ساعتی باز خواهد شد، گفت‌: درب ورزشگاه آزادی برای حضور خانواده‌ها جهت تماشای دو تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران و اسپانیا امشب ساعت 18:30 باز خواهد شد.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که حضور مردم در ورزشگاه آزادی از کدام درب آزادی امکان پذیر است، گفت‌: در این شب سعی کردیم درب ورودی غربی و شرقی را برای حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی مهیا کنیم، اما در شب‌های دیگر به دلیل تداخل بازی فوتبال با جام ملت‌های والیبال در ورودی غربی، محدودیت‌هایی ایجاد خواهد شد که سعی داریم با مدیریت خوب امکان حضور جمعیت از درب غربی را نیز فراهم کنیم.

محمودی فرد همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا از جمعیت حاضر در ورزشگاه آزادی بازرسی بدنی نیز صورت خواهد گرفت یا خیر؟ در این باره اظهار کرد: مسائل امنیتی به‌ هر حال صورت خواهد گرفت، اما سعی خواهیم کرد بازرسی به صورت دستی نباشد و مردم از طریق گیت وارد ورزشگاه آزادی شوند.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی در پاسخ به این پرسش که آیا ممنوعیتی برای آوردن خوراکی توسط مردم به درون ورزشگاه آزادی وجود دارد یا خیر؟ خاطر نشان کرد: ما سعی کردیم برای نظافت ورزشگاه آزادی غرفه‌هایی را درون ورزشگاه آزادی برای فروش خوراکی پیش‌بینی کنیم تا مردم مجبور نباشند همراه خود خوراکی به ورزشگاه وارد کنند و من از مردم خواهش می‌کنم حدالامکان با خود خوراکی و وسایل اضافی به ورزشگاه نیاورند. با توجه به این که این اقدام برای اولین بار انجام می‌شود و مسئولان کشور و همچنین استانداری، شورای اسلامی شهر تهران و مسئولیت امنیتی اجازه حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی را فراهم کرده‌اند، امیدوارم بتوانیم دستاورد مثبتی از این حضور داشته باشیم و با مشکل خاصی مواجه نشویم.

وی در پایان درباره برنامه‌های فرهنگی پیش‌بینی شده برای حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی، اظهار کرد: تلاش ما بر این است تا مر دم در اولین حضور خود در ورزشگاه آزادی شب خوب و شادی را پیش رو داشته باشند. بنابراین با توجه به جمعیت حاضر در ورزشگاه آزادی ما سعی کردیم در کنار پخش زنده بازی فوتبال ایران و اسپانیا، جنگ شادی و غرفه‌های فرهنگی در داخل ورزشگاه آزادی داشته باشیم و همچنین غرفه‌هایی نیز از نظر اقتصادی و تجاری برای فروش کالا داشته باشیم. به‌ هر حال امیدوارم که بتوانیم در اولین حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی محیط شادی را برای آنها فراهم کنیم.  

 

2051

ایسنا

نظرات ۷

 • ✔✰✰سجاد✰✰✔

  کاش اگه روزی بانوان میان ورزشگاه مدیریت درست کنن... چون واقعا نیازمند مدیریت هست...

  امیدوارم خراب کاری نکنن و مدیریت کنن

 • حامد

  مینداختن ورزشگاته خرمشهر

 • معین

  ان شا الله این آغازی باشه برای حضور خانواده ها در کنار هم در استادیوم ها در حین یک بازی واقعی، و نه فقط از روی اسکوبورد

  • gomnam

   اسکوربورد:)

 • مصطفی

  همه جایگاه ها بسته س و پیغام "عدم امکان خرید" میده.
  فقط میشه جایگاه یک و هفت طبقه دوم رو خرید!
  لطفا پیگیری کنید.

 • اتحاد آبی

  بیکاریم مگه بریم ورزشگاه با اون صندلیهای کثیفشو پول بلیطشو ...میشینیم خونه راحت یا همه مراکز تفریحی بدون پول فوتبالو نمایش میدن...ورزشگاه بریم دورهمی پولی..خخخخ

 • همه چی شده پوووووول

  واسه همچین کار فرهنگی و بازی ب این مهمی میخوان کاسبی راه بندازن
  یعنی چی ک بلیط میفروشن، خوراکی نیارن،....
  ای خدا

برچسب ها