فرصتی که از شجاعی دور شد/ آیا رکورد مهدوی کیا و آندو پا برجا می‌ماند؟

فرصتی-که-از-شجاعی-دور-شد-آیا-رکورد-مهدوی-کیا-و-آندو-پا-برجا-میماند؟

وبسایت رسمی برنامه نود - مسعود شجاعی با غیبت در بازی اسپانیا، شانس‌اش برای شکستن رکورد بیشترین تعداد بازی در تاریخ جام جهانی برای تیم ملی ایران کم رنگ شد.

به گزارش وب سایت نود، مسعود شجاعی با بازی در دیدار مراکش، با حضور در ۳ جام‌جهانی توانست رکورددار بیشترین حضور در جام‌جهانی در تاریخ تیم ملی ایران شود.ولی این بازیکن می‌توانست عنوان بیشترین بازی ملی در جام‌جهانی را به نام خود کند.

در تاریخ تیم ملی ، مهدی مهدوی‌کیا و آندو تیموریان با ۶ بازی رکورددار بازی در جام‌جهانی هستند. مسعود شجاعی در ۲ حضور قبلی خود مجموعا در ۴ دیدار بازی کرده بود و در صورتیکه در هر ۳ بازی مرحله مقدماتی بازی می‌کرد با ۷ بازی این رکورد را نیز تصاحب می‌کرد.

مسعود شجاعی در صورتی که فرصت بازی برابر پرتغال را پیدا کند با رکورد ۶ بازی در جام جهانی برابر می‌شود و تنها در صورتی می‌تواند امیدوار باشد که از این رکورد عبور کند که ایران به از مرحله گروهی صعود کند  و به این بازیکن بازی داده شود.

البته مسعود شجاعی تنها نیست و احسان حاج صفی و علیرضا جهانبخش در بازی با اسپانیا به حد نصاب ۵ بازی در جام جهانی رسیدند و مانند شجاعی در صورت صعود ایران میتوانند در این رکودشکنی شرکت داشته باشند

60610

اختصاصی

نظرات ۴

 • ✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰

  باریکلا آندو...


  جهانبخص نرسیده ۵ بازی داره آفرین بهترین بازیکن تاریخ ایران... البته در آینده میشه...

  • علیرضا م.

   بذار ببینیم فعلا توی همین جام چکار می کنه! چند ساله هی میگین بازیکن خوب بازیکن خوب، همه بازیا کم تاثیرترین بازیکن ایرانه! حتی اگر آزمون توی دفاع موثره، و توی چندتا آیتم مثل نبردهای هوایی بهترین آمار ایران رو داره، ایشون همین رو هم نداره!!!

 • مهدی79

  شجاعی بازیکن خوبیه.امیدوارم موفق باشه
  به امید صعود به 1/8 نهایی

 • حمید از مشهد

  قبل جام خیلی امید داشتم به بازی فانتزیش..ولی همون بازی اول اینقد توپ لو داد و با اعتماد به نفس کاذب پاس های کم جون انداخت که نا امیدم کرد..

برچسب ها