رسمی؛ منچستریونایتد انتقال فرد را نهایی کرد

رسمی؛-منچستریونایتد-انتقال-فرد-را-نهایی-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - فرد با قراردادی 5 ساله به منچستریونایتد پیوست.

به گزارش وبسایت نود، انتقال فرد بازیکن برزیلی سابق شاختاردونتسک به منچستریونایتد نهایی شد. یونایتد چندی قبل از توافق با شاختار بر سر انتقال این بازیکن خبر داده بود ولی رسمی شدن منوط به انجام تست پزشکی و کسب مجوز کار فرد بود و حالا با پایان این مراحل، او رسماً بازیکن جدید منچستریونایتد است.

قرارداد فرد با منچستریونایتد 5 ساله است، رسانه های انگلیسی مبلغ این انتقال را 52 میلیون پوند عنوان کرده اند که با افزونه های موجود در قرارداد می تواند به 61 میلیون پوند برسد. فرد اکنون همراه تیم ملی برزیل در جام جهانی روسیه قرار دارد.

مورینیو درباره خرید این بازیکن گفت:

فرد مجموعه هافبک مان را تکمیل می کند، او با ذهن خلاق و دید خوبش در پاس دهی، می تواند ابعاد جدیدی به خط هافبک تیم اضافه کند. خوشحالم فرد به تیم مان اضافه شده و می دانم بازیکنان مان مطلع هستند که او می تواند به چه بازیکن مهمی در ترکیب تیم بدل شود.

فرد هم درباره حضورش در منچستریونایتد گفت:

اینجا بزرگترین باشگاه دنیاست و خوشحالم که عضوی از این تیم هیجان انگیز هستم. کار کردن با مورینیویی که جام های زیادی برده، چیزی نبود که بخواهم از دستش بدهم. از شاختار هم تشکر می کنم. مشتاق کار با مربیان و کادرفنی و بازیکنان منچستریونایتد هستم. اکنون تمرکزم روی جام جهانی و تیم ملی برزیل است.

1878

 

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها