مقامات درباره نمایش بازی ایران و پرتغال در آزادی تصمیم می‌گیرند

مقامات-درباره-نمایش-بازی-ایران-و-پرتغال-در-آزادی-تصمیم-میگیرند

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر مجموعه ورزشی آزادی گفت: پس از برگزاری جلسه با مقامات تصمیم‌گیر، درباره نمایش بازی ایران و پرتغال در ورزشگاه یک‌صد هزار نفری اطلاع‌رسانی خواهد شد.

به گزارش وبسایت نود، ناصر محمودی‌فرد، مدیر مجموعه آزادی با اعلام این خبر اظهار کرد: مجوز کلی برای نمایش دیدارهای جام جهانی فوتبال در مجموعه ورزشی آزادی صادر شده ولی با این حال برای پخش بازی ایران و پرتغال نیاز به هماهنگی بیش‌تر فنی و انتظامی است.

او افزود: در همین راستا پیش از بازی روز دوشنبه جلسه‌ای با حضور تمام مقامات تصمیم‌گیر برگزار خواهد شد و پس از آن درباره نمایش بازی در ورزشگاه آزادی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی در پایان تصریح کرد: انصافا برای نمایش بازی ایران و اسپانیا در ورزشگاه آزادی، مردم فهیم ما کمال همکاری را داشتند که جا دارد از همه آن‌ها تقدیر و تشکر کرد.

 

1004

 

ایسنا

نظرات ۳

  • بهرام

    استادیوم هم مثل سینما سخت نگیرید هیچ مشکلی پیش نمیاد ریلکس باشید سال ۲۰۱۸ صد سال پیش نیست مردم رشد کردن بازی با اسپانیا استثنا نبود همه ی بازی ها همینطور مردم با فرهنگ رفتار میکنن حتی نیاز نیست بانوان و آقایان جدا کنید مردم خانوادگی میان میشینن مثل بازی اسپانیا

  • Farabin

    خدا رو شکر بلاخره یکی پیدا شد بفهمه که مردم ما فهیمن.

  • حسام

    کار بسیار خوبی است.سخت نگیرید.این یک اتفاق بسیار خوب است

برچسب ها