دشان: بازی سوم را جدی نمی‌گیریم/مقابل پرو نتواتستیم توپ را حفظ کنیم

دشان-بازی-سوم-را-جدی-نمیگیریممقابل-پرو-نتواتستیم-توپ-را-حفظ-کنیم

وبسایت رسمی برنامه نود - دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه از برتری یک بر صفر تیمش مقابل پرو در دومین بازی‌اش در گروه سوم جام‌جهانی 2018 ابراز رضایت کرد.

به گزارش سایت نود، او گفت: ما در نیمه دوم از جانب پرو به دردسر افتادیم و به دنبال تصاحب توپ بودیم. هر موقع هم که توپ نصیب‌مان می‌شد، نمی‌توانستیم آن را حفظ کنیم، اما این وضعیت در مورد پرو هم صادق بود.

وی افزود: به‌هرحال ما دومین برد‌مان را کسب کردیم و به هدف‌مان که همان صعود از گروه‌مان بود، رسیدیم. در کل از عملکرد بازیکنانم در این بازی راضی هستم. هدف‌مان در بازی سوم هم صعود به‌عنوان صدرنشین گروه C خواهد بود. با این وجود در بازی آخر خودمان را به آب و آتش نخواهیم زد، چون به هدف‌مان که صعود بود، رسیدیم.

 1977

اختصاصی

نظرات ۳

 • عاشق پرسپولیسم ولی قبلش ایرانی هستم

  ایشون سرمربی تیم فرانسه است که با پرو بازی کرده با این همه ستاره میگه نتونستیم توپ نگه داریم ولی بعضی ها توقع دارند بازی با اسپانیا با این همه ستاره ما مالکیت توپمون بیشتر باشه اینایی که اینارو میگن ارزوشون باخت پرگل ایران بود تا انتقاد کنن ولی دیدن ایران خوب بازی میکنه گفتن بازی دفاعیی بعد گروه مارو با ژاپن مقایسه میکنن که تیم کلمبیا در دقیقه دو ده نفره بازی میکنه

  وطن پاره ی تن ....
  ادمین لطفا

 • ✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰

  بازی های خیلی خوبی ندیدم از فرانسه بر خلاف انتظارات...

  نمیدونم چرا تیم ها نمیتونن خوب کار کنن...
  آرژانتین و فرانسه و آلمان و برزیل وحتی انگلیس و اسپانیا نتونستن بازی های قابل قبولی به نمایش بزارن...

  به نظرتون چرا؟؟؟

 • مهران

  من فرانسه رو فینالیست میدونستم

  اما با این وضعیت هیچ شانسی نداری آقای دشان

برچسب ها