کارواخال: تنها خود رونالدو از آینده‌اش در مادرید خبر دارد

کارواخال-تنها-خود-رونالدو-از-آیندهاش-در-مادرید-خبر-دارد

وبسایت رسمی برنامه نود - دنی کارواخال، مدافع کناری رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا اعلام کرد که از وضعیت آینده رونالدو، ستاره پرتغالی و هم باشگاهی اش اطلاعی ندارد و فقط خود این بازیکن می داند در مادرید می ماند یا نه.

به گزارش وبسایت نود، کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید پس از قهرمانی کهکشانی ها در لیگ قهرمانان اروپا به طور ضمنی به جدایی اش از این تیم اشاره کرد، خبری که واکنش های متعددی به دنبال داشته و حتی تیم آینده او از طرف رسانه های مختلف محل گمانه زانی قرار گرفته است.

حال دنی کارواخال، هم باشگاهی کریس رونالدو در مصاحبه ای در خصوص آینده این ستاره گفت:

فقط خود رونالدو می داند که می ماند یا می رود. من از زمان فینال لیگ قهرمانان اروپا با او صحبت نکرده ام ولی او خودش می داند که چه تصمیمی قرار است بگیرد. امیدوارم در رئال بماند، اما تصمیم گیرنده اوست و تصمیمی که فکر می کنید برای خودش بهترین باشد را خواهد گرفت.

رسانه های اسپانیایی پاریسن ژرمن را مقصد احتمالی ستاره پرتغالی عنوان می کنند.

1721

اختصاصی

نظرات ۲

  • نازنین

    برای رونالدو زیاد فرقی نداره کجا بازی و هافبک و وینگر هاش کیا باشن
    صد در صد کروس و مودریچ و کاواخال و مارسلو خیلی خوبن و پاس های طلایی میدن ولی این رونالدوعه که بازی رو در میاره (اینو وقتی رونالدو توی زمین نیس میشه حس کرد)
    به هر منچستر و پاریس هم هافبک های سطح اولی دارن و من خودم به شخصه دوس دارم از رئال بره تا مادریدی ها بفهمن رییس کیه

  • کورش کبیر

    کجا بره آخه؟کجا مودریچ و کروس و مارسلو و بیل و بنزما و واسکز و ایسکو و آسنسیو وجود داره که همه پاسکاری کنند و جلو دروازه بدن رنالدو بزن تو گل . لوس بازی در میاره . از حسودی به نیمار و مسی داره میمیره بنده خدا

برچسب ها