اهدای فرش دستباف جام جهانی به فدراسیون روسیه توسط ساکت

اهدای-فرش-دستباف-جام-جهانی-به-فدراسیون-روسیه-توسط-ساکت

وبسایت رسمی برنامه نود - دبیر کل فدراسیون فوتبال کشورمان با همتای خود در فدراسیون روسیه دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، محمدرضا ساکت دبیرکل و مدیر کاروان اعزامی تیم ملی فوتبال به رقابت‌های جام جهانی 2018 روسیه، به همراه دکتر سنایی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه ضمن بازدید از فدراسیون فوتبال روسیه، با الکساندر علا اف دبیر کل و سرپرست فدراسیون فوتبال روسیه دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این نشست که با حضور جمعی از مسئولان فدراسیون فوتبال روسیه برگزار شد، دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص میزبانی رقابت‌های جام جهانی به نکاتی اشاره کرده و مراتب قدردانی خود را به خاطر میزبانی مطلوب این کشور، به مسئولان فدراسیون فوتبال روسیه اعلام کرد.

در این جلسه، اعضا در ارتباط با تفاهم نامه‌ای که بین دو فدراسیون فوتبال ایران و روسیه در ماه‌های گذشته به امضاء رسیده بود، به بررسی پرداخته و در خصوص گسترش روابط فی مابین در زمینه آموزش، تبادل تجربیات در زمینه داوری ،فوتبال پایه ، بازاریابی، ساخت ورزشگاه‌ها، بازی‌های تدارکاتی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی به بحث پرداختند.

در ادامه این دیدار، فرش دستباف ایرانی که به مناسبت جام جهانی 2018 روسیه بافته شده بود، توسط ساکت، به دبیرکل وسرپرست فدراسیون فوتبال روسیه اهدا شد.

2051

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۵

 • Amir

  رفتار روسيه اونقدر كه انتظار ميرفت خوب نبود، براي ايرانيها بيشتر از ٥٠٠ دلار چنج نميكردن اونم با پاسپورتو كلي دردسر ولي براي اونايي كه از كانادا اومده بودن با پاس كانادايي حد نداشت.

 • صابر666666

  پشتشو نگاه کردین ؟ اون گوشه هاش .
  " مِید این چاینا " ننوشته باشه آبرومون بره :(

 • مافیای سرخ

  آقای ساکت هم که فقط فرش و تابلو هدیه می ده ....
  ما تو فوتبالمون هیچ مشکلی نداریم که آقایون رفتن تفریح و دور دور؟؟
  کسی که مسئول جایی هست تا زمانی که مشکلات اون بخش برطرف نشده نباید خوابش ببره ولی بعضی مسئولین همه فصل ها براشون زمستونه و میرن به خواب زمستونی

 • سولدوز تراختور

  یاشاسین هم زبانان باغیرت و باشرف و عزیزتراز جان تبریزی خودمان... ایشالا به حق حضرت ابوالفضل به بهترین چیزا برسین و تو زندگی همیشه موفق باشین واقعا از هر انگشت تبریزی یه هنر میباره...یاشاسین تبریز.یاشاسین اذربایجان

 • رائول

  ایشون هر چی قالی و فرش و موکت و... از ایران بوده جمع کرده برده، هی می بخشه به این و اون !!!

برچسب ها