انتقاد سرمربی سوئد از ژرمن‌ها: آنها نباید بدین شکل مقابل نیمکت ما خوشحالی کنند

انتقاد-سرمربی-سوئد-از-ژرمنها-آنها-نباید-بدین-شکل-مقابل-نیمکت-ما-خوشحالی-کنند

وبسایت رسمی برنامه نود - پس از پیروزی دراماتیک تیم ملی آلمان مقابل سوئد در دومین بازی خود در جام جهانی 2018 روسیه، یان اندرسون، سرمربی تیم ملی سوئد به انتقاد از بازیکنان و کادر فنی تیم ملی آلمان پرداخت.

به گزارش وبسایت نود، تیم ملی آلمان شب گذشته در حالی در دومین بازی خود در مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه به مصاف سوئد رفت که بازی اول خود را با نتیجه 1-0 به مکزیک باخته بود و شکست در این بازی به منزله حذف زودهنگام مدافع عنوان قهرمانی بود. اما در یک بازی دراماتیک و با گلزنی دقیقه 95 تونی کروس، آلمان توانست با حساب 2-1 سوئد را شکست دهد تا هنوز به صعود امیدوار باشد.

یان اندرسون، سرمربی تیم ملی سوئد در پایان بازی ضمن اعتراض به خوشحالی نیمکت نشینان و کادر فنی تیم ملی آلمان گفت:

برخی بازیکنان آلمان و به سمت نیمکت ما دویدند و مقابل صورت ما با ادا در آوردن شروع به خوشحالی کردند که واقعا آزار دهنده بود و مرا عصبانی کرد. تقریبا همه روی نمیکت ما عصبانی و اذیت شدند.

95 دقیقه بازی را مبارزه می کنی و پس از سوت پایان دست می دهی و همه چیز تمام می شود و به خاطر همین خیلی عصبانی بودم. برخی طوری رفتار کردند که نباید کرد. پس از پیروزی خوشحالی می کنی و تیم حریف را در غمش تنها می گذاری اما نباید آنطور رفتار کرد. مسئله همین است.

سرمربی تیم ملی سوئد در ادامه درباره داوری و پنالتی ای که می توانست برای تیم ملی کشورش گرفته شود گفت:

اگر سیستم کمک داور ویدئویی وجود دارد، اینکه داور تا این حد احساس امنیت و درست بودن نظرش را داشته باشد که حتی نگاهی به صحنه نکند مایه شرم است.

اندرسون در پایان درباره شانس صعود و بازی آخر سوئد هم گفت:

هنوز از شانس فوق العاده ای برای صعود برخورداریم و برای رسیدن به آن هرکاری خواهیم کرد. از نظر احساسی در حال حاضر ناامید و ناراحت هستیم. خودمان را جمع و جور می کنیم و به بازی 4شنبه که شانس خوبی برای صعود داریم فکر خواهیم کرد.

یکی از سنگین ترین پایان های ممکن را تجربه می کنم، اما هنوز همه زنده هستند و باید زخم های خود را برای بازی بعد التیام بخشیم.

سوئد در بازی آخر خود به مصاف مکزیک 6 امتیازی خواهد رفت.

1721

اختصاصی

نظرات ۱۷

 • test

  تا شما باشی نگی ما برای حذف آلمان آمدیم!!

  • نازنین

   بازی ملی و بازی باشگاهی خیلی خیلی فرق دارن با هم
   غیرت و تعصبی که بازیکنا توی بازی ملی میزارن توی باشگاهی نصف شم وجود نداره
   واس همین، حرکات نسبتا کوچیک هم ممکنه تیم حریف رو عصبانی کنه
   مث اینه که ناچو و لوکاس واسکز بعد گل اسپانیا میومدن جلوی تماشاگرای ایرانی ادا و اطوار در میوردن
   قطعا خیلی زشت و زننده س اینکار

 • عباس آقا

  صحنه خطای مدافع آلمان در نیمه اول مسلماً پنالتی اخراج داشت سیستم کمک داور ویدئویی رافیفا ظاهراً برای بریدن سر تیمهایی مثل ایران ابداع کرده نه بزرگانی مثل آلمان

  • داورسلونا

   درسته که اون صحنه پنالتی اخراج داشت،
   ولی یادمون نره یه طرف بازی آلمان بود که دیدیم حتی 10 نفره هم حمله می کنه و گلشو می زنه.
   البته 75 دقیقه 10 نفره بازی کردن با 15 دقیقه 10 نفره بازی کردن فرق داره، ولی آلمان همیشه آلمانه.
   آلمان = تنها تیم 90 دقیقه ای دنیا

 • ✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰

  رفتار بدی بوده... و کار زشت و زننده ای هست...

 • سعید

  با اون حرفا و مصاحبه های تحریک کننده که قبل از بازی زدین و با اون فوتبال کثیفی که ارائه دادین توقع زیادی داری آقای مربی ضدفوتبال در ضمن آلمانیا همیشه جوانمردانه بازی کردن و دلیل نمیشه چون تیمت باخته و تو ناراحتی تیم برنده جلو تو خوشحالی نکنه اونم همچین برد دلچسبی

 • Asad

  خیلی هم کار خوبی کردن خوشحالی اونا در واقع بازتاب اعتراض ما به فوتبال دفاع مطلق شما و دل بستن به ضد حمله بود . فوتبال جای ترسوها نیست حیف ایتالیا و هلند که شما به جاشون اومدین . تیم یعنی برزیل که ۷ تا خورد و دست از فلسفه فوتبالش برنداشت و همچنان محبوب دنیاست.

 • فقط کریس فقط رئال

  اتفاقاً ژرمن ها خیلی سنگین و باشخصیت هستن. آلمان همون تیمیه که تو دیدار معروف 7-1 برابر برزیل، پس از هر گل به جای شادی پس از گل و تحقیر حریف تو خونه، بدون هیچ خوشحالی قدم زنان می رفتن تو نیمه زمین خودشون تا بازی دوباره شروع بشه. و رو هر 7 تا گل هم همین کار رو کردن. درحالی که هر تیم دیگه ای بود و برزیل پرادعا رو تو خونه خودش 7 تایی می کرد، پس از هر گل شروع می کرد به تحقیر حریف.
  ژرمن ها تو همه چی بی همتا هستن: تو صنعت، تو خودرو، تو لوازم ورزشی،، تو لوازم خانگی، و تو نحوه برخورد

  • بهنام

   در کل من با احترام به همه ملیت ها موافقم ولی شما با جمله آخرت معلومه یک صفحه از تاریخ آلمان رو هم نخوندی. به هر حال گذشته گذشته ولی نباید کاملا هم چشم ها رو بست بی دلیل گفت فلانی در همه چی بهترینه در صورتی که...

  • ۶

   اره تو همه چی بی همتان!!! مخصوصا شروع جنگهای جهانی اول و دوم و کشته شدن میلیونها انسان....

 • سهیل

  من از طرف آلمان ها از شما عذرخاهی می کنم

 • آریا برزن پرسپولیسی

  وقتی اون همه وقت کشی میکنید و طرفدارهاتون المان رو هو کردن عیب نداشت .جیگرم حال اومد انقدر داد زدم وقتی گل دقیقه95 خوردید که سر بازی ایران مراکش نصف اینم داد نزدم .عشق فقط مانشاف آریایی

 • حمید مسی

  من نمیدونم پس VAR به چه درد میخوره؟دایو پنالتیانو را پنالتی میگیرن(که در بازی با ما خدا به خیر کنه تازه طرفدارای پنافاسیادانو میگفتن اگه پنالتی نبود داور ویدیوئی کمک میکرد)،رودریگر در بازی با آلمان و سوئد اخراج نمیشه.فقط دارن ضعیف کشی میکنن

  • داورسلونا

   من جای شما باشم اول میرم شبکه پویا رو نیگا می کنم،
   بعدشم میرم پای تلویزیون و از ادامه هنرنمایی بهترین بازی دنیا و نیز از ادامه ی گندکاری بازیکن محبوبم حرص می خورم.
   کاش یاد بگیریم سخن از بزرگان رو بگذاریم به عهده ی بزرگان

 • ۶

  راست میگه...
  تازه پنالتی شأن را هم داور نگرفت وگرنه عمرا المان میبرد...

برچسب ها