کروس: منتقدان در آلمان خواهان حذف ما از جام جهانی هستند

کروس-منتقدان-در-آلمان-خواهان-حذف-ما-از-جام-جهانی-هستند

وبسایت رسمی برنامه نود - تونی کروس، هافبک خلاق و باتجربه تیم ملی آلمان، پس از به ثمر رساندن گل پیروزی بخش تیم ملی کشورش در دیدار حساس برابر سوئد، اظهار کرد که عده ای در آلمان دوست داشتند که این تیم شکست بخورد و حذف شود.

به گزارش وبسایت نود، تیم ملی آلمان پس از شکست در برابر مکزیک در نخستین بازی خود در مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه، و دریافت گل در بازی مقابل سوئد در دومین بازی خود، در خطر حذق زودهنگام از این رقابت ها قرار گرفت.

اما این تیم با گل مارکو رویس و گل دقیقه 95 تونی کروس از روی یک ضربه آزاد دیدنی توانست به پیروزی برسد تا همچنان سرنوشت صعود را در دست خود ببیند. تونی کروس، هافک تیم ملی آلمان و رئال مادرید در پایان بازی به خبرنگاران گفت:

گویا خیلی افراد در آلمان از اینکه سوئد ما را امشب حذف می کرد خوشحال می شدند، اما ما اجازه نمی دهیم آنها به این سادگی خوشحال شوند. به این سادگی ها حذف نخواهیم شد.

کروس در ادامه درباره اشتباه خود روی گل سوئد گفت:

گل سوئد تقصیر من بود، من مسئولیت آنرا بر عهده می گیرم ولی در نهایت همه چیز را درست کردم، اینطور نیست؟ وقتی در یک بازی بیش از 400 بار توپ را در اختیار میگیری و پاس می دهی از دست دادن چند باره آن کاملا طبیعی است. در هر صورت من اشتباه خودم را می پذیرم. 

تیم ملی آلمان روز چهارشنبه و در آخرین بازی خود از مرحله گروهی به مصاف کره جنوبی خواهد رفت.

1721

اختصاصی

نظرات ۸

 • سعید

  کاشته استثنایی بود واقعا چسبید...به امید قهرمانی مانشافت که واقعا فوتبال بازی میکنه و توپ رو به گردش میندازه نه مثل بعضی تیمها مثل سوئد که فوتبال رو به لجن میکشن و در نهایت درود به شرف تیمهایی مثل کره جنوبی،استرالیا و تونس که علی رغم اینکه میدونن تیم ضعیفترن ولی میرن تو زمین و فوتبال بازی میکنن و با دفاع فوق اتوبوسی مثل بعضی تیمها روح فوتبال رو نمیکشن

  • محمد پرسپولیسی

   منظورت از بعضی تیم ها ایرانه درسته

 • پرسپولیس مهد تاریخ

  برا همینه که فوتباله ما هیچوقت پیشرفت نمیکنه. این حسادت ها و منم منم ها تا زمانی که تو فوتبال ما هست ما همینیم که هستیم. چارتا مربی ایرانی که در مقابل کیروش هیچی نیستند ارزوی حذف ایران رو دارن. به جای این حسادت ها برین علم روز فوتبال رو از امثال کیروش یاد بگیرید. کیروش در حال حاضر یکی از 10 مربی برتر فوتبال دنیاست و بزرگترین آنالیزور فوتبال جهانه کسی که آلکس فرگوسن گفته من وقتی تیم رو کیروش تمرین میده با خیال راحت مینشینم روی صندلی.(زمانی که کیروش دستیار فرگوسن تو منچستر یونایتد بود خیلی از شماها که الان پرچم مخالفت از کیروش رو بلند کردید آرزو داشتید کیروش رو فقت از نزدیک ببینید حالا............... پس یاد بگیرید ازش نه حسادت کنید........

 • ✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰

  ضربه کاشتت بی نظیر بود پسر.....


  اون گل نمیشد شانس المان برای صعود خیلی کم میشد...

  ✔✰8✰مهندس تونی کـــــــــــروس...✰8✰✔

 • بامبو

  روحیه آلمانی

 • مسعود گل باشی

  چقدر جنتلمل و با کلاسه این مرد

 • saeed

  دیشب داشتم سکته میزدم تصور جام بدون المان برام قابل باور نبودیکی از دلایلی که بشت بازی های جامرو میبینم حضور تیم محبوبمه وگرنه اگر خدای ناکرده حذف بشیم دیگه هیچ بازیی برای من جذابیت تماشا کردن نداره همونطور که فینال چمپیونز لیگ رو تماشا نکردم به امید دابل قهرمانی مانشافت

  • کهکشانی

   الهی...س ساله فینال چمپیونز لیگ رو تماشا نکردی...باید عادت شده باشع برات:)))

برچسب ها