پیش‌بازی انگلیس- پاناما؛ در اندیشه صعود، به قصد شگفتی‌سازی

پیشبازی-انگلیس-پاناما؛-در-اندیشه-صعود-به-قصد-شگفتیسازی

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم ملی انگلیس که در بازی اول به زحمت در دقایق پایانی از سد تونس گذشت در جدال با پاناما، بازنده شرافتمند روز اول بازی‌های گروه هفتم قطعا کار آسانی در پیش ندارد. 

به گزارش سایت نود، مردان گرت‌ ساوت‌گیت در تیم ملی انگلیس می‌دانند با توجه به نتایج در صورت برتری همراه بلژیک، یک صعود زودهنگام را تجربه می‌کنند پس قطعا در بازی ساعت 16:30 یکشنبه در استادیوم ولگوگراد، بهترین بازی خودشان را انجام خواهند داد.

 شرایط موجود

 انگلیس با برتری 2 بریک مقابل تونس  3 امتیازی است و پشت سر بلژیک 6 امتیازی در رده دوم گروه هفتم قرار دارد. پاناما هم با باخت 3 بر صفر روز اول، بدون امتیاز در قعر جدول است و می‌داند اگر نبرد، حذف خواهد شد.

 اولین رویارویی

 2 تیم برای اولین بار مقابل هم یک بازی رسمی را انجام می‌دهند. انگلیس تا به حال 23 بار با تیم‌های هم‌قاره پاناما بازی کرده، 13 بار برده، 5 بار مساوی و تنها 3 بار باخته است.

غایب احتمالی

انگلیس تمام مهره‌های کلیدی خودش از جمله هری کین، زننده هر 2 گل بازی اول در این جام را در اختیار دارد و در تیم رقیب، احتمال بازی نکردن «وبلفردو» به دلیل مصدومیت وجود دارد.

نکات کلیدی

* انگلیس در صورت پیروزی برای اولین بار از جام‌جهانی 2006 در هر 2 بازی اول خودش در جام‌جهانی پیروزی را تجربه می‌کند.

* پاناما در اندیشه ثبت اولین گل تاریخش در جام‌جهانی است.

*کین در صورت به ثمر رساندن گل اول انگلیس در این رقابت به اولین انگلیسی زننده  3 گل اول تیمش در یک دوره جام‌جهانی تبدیل می‌شود.

ترکیب احتمالی

انگلیس: پیکفورد، واکر، استونز، مک‌گوایر، لینگارد، هندرسون، کین، استرلینگ، یانگ، تریپیر و علی 

پاناما: پندو، موریو، اسکوبار، تورس، گومس، پرس، بارسناس، کوپر، دیویس، گودوی و  رودریگس

 1977

 

 

اختصاصی

نظرات ۱

  • ✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰

    انگلیس و بلژیک بهتر از بقیه مدعی ها ظاهر شدن...

برچسب ها