داور پر سر و صدا برای بازی ایران؛ کارنامه‌ای با یک شکایت

داور-پر-سر-و-صدا-برای-بازی-ایران؛-کارنامهای-با-یک-شکایت

وبسایت رسمی برنامه نود - اعلام نام داور بازی ایران و پرتغال کمی نگرانی‌ها بابت این بازی را برای کی‌روش و کادرفنی زیاد کرده است. 

به گزارش وب‌سایت نود، حتی اگر بهترین‌ داوران در جام ‌جهانی حضور داشته باشد و حتی اگر VAR‌هم به کمک داوران بیاید باز هم تیم‌هایی هستند که از داوری ضرر کرده و حتی شکایت می‌کنند. اتفاقی که برای مصر افتاد وبعد از حذف از جام‌جهانی از داور بازی مقابل روسیه به فیفا شکایت کرد. داور این بازی انریکه کاسرس بود همان داوری که قرار است بازی ایران و پرتغال را سوت بزند. البته بازی یک تیم مقابل میزبان جام‌جهانی را نمی‌توان ملاک قضاوت یک داور قرار داد اما این پیشینه شاید کمی نگران کننده باشد و کی‌روش را که روی داوری بازی حساسیت ویژه‌ای دارد بیش از پیش حساس کند.

یکی از ویژگی‌های این داور که شاید در بازی مقابل پرتغال به نفع ایران باشد این است که او کم خطا می‌گیرد. داور پاراگوئه‌ای که سابقه بازی‌های حساس در آمریکای جنوبی را دارد به خطا در فوتبال عادت دارد و به راحتی حاضر به اعلام خطا نیست. با توجه به حضور رونالدو در پرتغال این خصوصیت کاسرس می‌تواند به نفع تیم ملی ایران باشد.

البته کی‌روش بعد از اعلام نام داور بازی به سرعت جنگ‌های روانی علیه او را آغاز کرد و گفت نگرانی او بابت این است که فیفا می‌خواهد پرتغال را در جام نگه‌دارد و همین مساله می‌‌تواند تهدیدی از جانب داوری برای تیم ملی باشد. جنگ‌های روانی که اسلحه کی‌روش برای بردن جنگ پیش از مسابقه است.

 

30388

اختصاصی

نظرات ۸

 • Saeedi

  امیدوارم اینقد بچه ها خوب و با تعصب بازی کنن که حتی داورم نتونه هیچ کاری کنه...

 • Farhad

  شک نکنید حق با کی روش

 • دبل.۶:::::::۶+۶

  مرسی کیروش.تیکه باحالی بود...

 • جاویدان ایران

  این جنگ کیروش ممکنه روی داور هم تاثیر بگذاره و بخواد این جو منفی ای که کیرو‌ش علیه اش راه انداخته رو تلافی بکنه☹☹☹☹☹

 • یاسر

  اتفاقا این داور میخاد روسیه رو در جام نگه داره واسه همین مصر شکایت کرده پاز طرفی برای اینکه روسیه بیشتر در جام باقی بمونه اگه مرحله بعد به ایران بخوره بهتره تا به پرتغال پس این داور بنفع ایران سوت خواهد زد

 • p

  کمک داورا خوبن؟

  • Mehran

   سلام دارن خدمت شما

 • ✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰

  ای بابا...

  نباید باز اشتباه بگیرن...

برچسب ها