مذاکره امید ابراهیمی با الاهلی در قطر/ جدایی امید از استقلال؟

مذاکره-امید-ابراهیمی-با-الاهلی-در-قطر-جدایی-امید-از-استقلال؟

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک فصل گذشته تیم فوتبال استقلال با رئیس باشگاه الاهلی قطر مذاکره کرد.

به گزارش وبسایت نود، در حالی که مسئولان استقلال امیدواری زیادی به تمدید قرارداد امید ابراهیمی دارند، این بازیکن راهی کشور قطر شده تا با چند تیم قطری مذاکره کند.

یکی از تیم‌هایی که به صورت جدی خواهان جذب ابراهیمی شده، باشگاه الاهلی است و این بازیکن امروز با رئیس باشگاه مذاکره کرد.

یکی دو تیم دیگر در قطر هم خواهان جذب ابراهیمی هستند و این احتمال وجود دارد که وی فصل آینده در لیگ قطر بازی کند. این در حالی است که استقلالی‌ها نگران از دست دادن این بازیکن هستند.

 

1004

تسنیم

نظرات ۱۵

 • FARHAD

  برات ارزوی موفقیت میکنم ولی امید لیگ قطر...من هیچوقت بازیکن روبزرگتر ارتیم محبوبم نمی دونم هرکی رفت به سلامت ...واقعا امیدجایگزین نداره ولی فوتبال حرفه ای شده ولی مدیرای فوتبالی ما حرفه ای نشدن که قرارداد کوتاه مدت میبندن...

 • اشكان

  بسلامت

 • وحید

  اگه رفتی دیگه برنگرد، چقد دیگه پول میتونه مهم باشه واسه بازیکن

 • mehrab

  یه حقیقت بدون کتمانی وجود داره اونم اینه بازیکنی رو نمیشه به زور نگه داشت میخواد بره لطفا سریعتر اطلاع بده تا جایگزین مناسب واسش پیدا کنیم چرا داره وقت رو میگیره از باشگاه همینطور ما عقبیم از آماده سازی و تمرینات پیش فصل دیگه وقت ناز کشیدن و عشوه اومدن بازیکن ها رو نداریم امیدوارم اگر دوست داره بره همین امشب خبر بده به باشگاه تا یه هافک دفاعی خوب جذب کنه باشگاه ..
  امیدوارم اگر کسی از باشگاه یا بازیکن ها این پست ها رو میبینن سریع تر اطلاع بدن به امید ابراهیمی میخواد بره لطفا سریعتر بره اینقدر درگیر حاشیه نشه تیم برات ارزوی موفقیت میکنیم و نام باشگا استقلال بزرگ از خیلی از این نوع بازیکن ها بزرگ تره البته باید حق بدیم با این وضع اوضاع اقتصادی هر بازیکنی به فکر خودش باشه دیگه دوره ناصر خان حجازی و پور حیدری ها گذشت و بازیکن زیاد تعصب و حمیت نداره نسبت به پیراهنی که تنشه ..

 • sirjan

  بازیکنی میخواد بره همون اول بگه !!!نه اینکه ۲یا۳ ماه بچرخه در آخر تعصبش بادکنه' کاش مدیران قیدشون رو میزدن اون وقت جرأت نمیکردن با هواداران بازی کنند !!!!

 • یوزپلنگ ایرانی

  متاسفم که قطری ها اینطوری دارن بهترین بازیکن ما رو میبرن و با اینکارشون هم استقلال رو که حریفشون توی آسیاست رو ضعیفتر میکنن، هم تیمی که میخردش ازش استفاده میکنه،
  از مدیریت میخام اگه موفقیت تیمو میخان، به هر قیمتی شده باید از این انتقال جلوگیری کنن،
  امید لایق بیشترین دستمزد هست توی استقلال

 • Asad

  استقلال انقدر پر مهره است که خللی تو کارش ایجاد نشه مخصوصا با بودن جپاروف و چشمی تو هافبک اما الحق و الانصاف خودم مایل به حضورش تو باشگاههای مطرح اروپایی بودم نمیدونم شاید اونم مثل بعضی از بازیکنامون که از ازین طریق رفتند اروپا ِبتونه اینکارو انجام بده

 • ....

  درسته که امید باید به فکر آیندش باشه ولی نباید از این غافل شه که تیم الآن تو بهترین موقعیت برای کسب قهرمانی آسیا قرار داره.اگه بره جزو یکی از دلایل حذف تیم از آسیا خواهد بود و پنج سال دیگه می گن:خیلی به جام نزدیک بودیم ولی ستاره هایی مثل امید ابراهیمی و مجید حسینی پشت تیمو خالی کردن تا باز هم در آسیا ناکام باشیم.البته با این وضعیت هرچی جلوتر بریم با حذف بازیکنان و مربیان خارجی از لیگ باید قید آسیا رو به طور کلی زد.

 • محمدمهدی

  جزو معدود استقلالیهاییه که قبولش دارم و براش احترام قائلم.خدا یارت موفق باشی.دوستان سرخابی حق بدین بازیکنا به فکر ایندشون باشن.خوبی ادمین

 • ایمون زاید

  بعد که مذاکراتش به نتیجه نرسید برمیگرده استقلال و طرفداراشون میگن تعصبش برش گردوند

برچسب ها