ناراحتی انگلیسی‌های خرافاتی از نپوشیدن پیراهن قرمز در بازی با کرواسی

ناراحتی-انگلیسیها-از-نپوشیدن-پیراهن-قرمز-در-بازی-با-کرواسی

وبسایت رسمی برنامه نود - انگلیس در مقابل کرواسی پیراهن سفیدرنگ خود را به تن خواهد کرد.

به گزارش وبسایت نود، تیم های انگلیس و کرواسی در حالی در نیمه نهایی به مصاف هم می روند که طبق جدول مشخص شده، کرواسی میزبان تشریفاتی این مسابقه است، اما آن ها پیراهن دوم خود را به تن خواهند کرد. این تصمیم به این علت گرفته شده که پیراهن سفید شطرنجی آن ها با هر دو پیراهن انگلیس تداخل دارد، بنابراین آن ها پیراهن مشکی را به تن می کنند و انگلیس برخلاف میل خود، پیراهن سفید به تن می کند، با شورت و ساق ورزشی سفیدرنگ. یعنی لباس تمام سفید.

اما انگلیسی های خرافاتی خیلی از این موضوع خوشحال نیستند، انگلیس با پیراهن قرمز خود به موفقیت های مهم خود دست یافته و بردهای خاطره انگیزی هم کسب کرده است. ضمن این که هشت سال است آن ها با پیراهن قرمز خود نباخته اند. آخرین بار انگلیس در یک هشتم نهایی جام 2010 مقابل آلمان با پیراهن قرمز شکست خورد.

ضمن این که سال 1966 هم انگلیسی ها با پیراهن قرمز قهرمان جهان شدند. در این جام نیز، انگلیس در بازی گروهی مقابل تونس قرمز به تن کرد که پیروز شد، در دو بازی حذفی هم مقابل کلمبیا و سوئد با لباس های قرمز خود پیروز شد. برد مقابل کلمبیا، اولین پیروزی انگلیس در ضربات پنالتی بود و با پیروزی مقابل سوئد، سه شیرها بعد از 28 سال راهی نیمه نهایی شدند.

آخرین باری که انگلیس با لباس تمام سفید به میدان رفته و پیروز شده، بازی با لیتوانی در آخرین دیدار مقدماتی جام جهانی 2018 بود. ضمن اینکه در جام قبلی هم انگلیس در دو بازی مقابل ایتالیا و اروگوئه که شکست خورد، با لباس تمام سفید در زمین حاضر شده بود. سال 2012 هم انگلیس با لباس تمام سفید در مقابل ایتالیا در یک چهارم نهایی یورو شکست خورد و حذف شد.

1878

 

اختصاصی

نظرات ۹

 • متین

  از الان دارن باختشونو به در و دیوار ربط میدن!
  تا همینجاشم صعودتون رو تا حدود زیادی مدیون مسیر سهلتون بودید

 • ساسان

  انگلیس برابر کروات ها شک نکنید تحقیر خواهد شد
  3-0
  تیم انگلیس در حد 4 تیم پایانی نه تنها نیست حتی جزء 8 تیم برتر هم در این جام نبود فقط به لطف قرعه و داور کلمبیا حذف کردن

  • تیم مردمی

   من فکر میکنم انگلیس به راحتی کرواسی رو حذف میکنه ...
   چون تیم خیلی جوون و سرحالی داره
   و البته باتجربه

 • جلال

  قرمز بپوشه ابی بپوشه نارنجی بپوشه زرد بپوشه محاله انگلیس قهرمان شه تا همینجاشم به لطف قرعه های اسون تر نسبت به سه تیم دیگه صعود کرده تونسته به نیمه نهایی برسه بلزیک و فرانسه شانس های اول قهرمانینن انگلیس و کرواسی هم تو رده های بعدی

 • حقیقت محض

  با نگاهی عمیق به تیم ها باید اذعان کرد حضور تیم بی کیفیت انگلیس جزء 4 تیم ظلم آشکار به تیم های با کیفیتی بود که به لطف قرعه در طرف دیگر جدول قرار گرفتند این انگلیس لج درآور ترین تیم جام بود به امید برد پر گل کرواسی

 • المیرا

  حضور تیم بی کیفیت انگلیس در حضور تیم هایی چون برزیل اروگوئه آلمان و حتی پرتغال اسپاتیا جزء 4 تیم پایانی اوج حق کشی و تبعیض جدول بود کاش در جام های جهانی آینده بعد از مرحله گروهی مرحله حذفی قرعه کشی شود.

 • یگانه

  اینجور چیزا فقط‌یه باور هستن باوری که میتونی عوضش کنی

 • سیاوش

  انگلیسی ها دوباره مثل گذشته تحقیر خواهند شد!
  انگلیس 0-5 کرواسی

 • mehran

  من برزیل هستم ولی الان دوست دارم انگلیس قهرمان شه به نظرم پوشیدن قرمز اعتماد به نفس انگلیس میبره بالا فقط همین

برچسب ها