توافق تیم امید و باشگاه تراکتورسازی در مورد بازیکنان ملی پوش

توافق-تیم-امید-و-باشگاه-تراکتورسازی-در-مورد-بازیکنان-ملی-پوش

وبسایت رسمی برنامه نود - مالک و سرپرست باشگاه تراکتورسازی امروز به عنوان تماشاگر ویژه در بازی دوستانه تیم امید حاضر شدند.

به گزارش وبسایت نود، محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی به همراه عباس الیاسی سرپرست این باشگاه در بازی امروز تیم امید مقابل پارس جنوبی حاضر شدند و پیگیر وضعیت ملی پوشان تیم امید تراکتورسازی شدند.

تراکتورسازی در تیم امید سه بازیکن دارد که حضور آنها در تیم امید با چالش‌هایی مواجه شد و در نهایت امروز با مذاکره زنوزی و الیاسی این مشکل حل شد.

همچنین حمید استیلی مدیر تیم امید نیز در مورد مسایل دیگر با زنوزی و الیاسی صحبت کرد. استیلی از مدیر تیم امید در خواست کرد که با کمک شرکت هواپیمایی آتا پرواز اختصاصی به تیم امید برای شرکت در بازی‌های آسیایی داده شود. زنوزی نیز قول همکاری داد.

 

1004

فارس

نظرات ۵

 • Tractur

  انشالله تیم امیدمون موفق باشه

 • تی تی ها

  چقدر این اقای استیلی خوش اشتها هستن

 • سولدوز تراختور

  به خدا به تیم ملی خدمت کردیم به فدراسیون هواپیما دادیم همیشه از دستشون گرفتیم حالا چه طور ممکنه فدراسیون بازیکن مارو که خود محمود زاده هم اعلام کرد خودشو مشمول کرده بدن به جعل پولیس اقای تاج جواب خوبیهای ما اینه؟؟؟؟

 • mahdi

  ان شاالله هم تیم ملی امید وهم تراکتور موفق باشند

 • مسعود

  تابحال زنوزی همه جوره هوای تیم ملی رو داشت تا غیرت ملی رو نشون بده ولی این سرخابی ها قدر ندونستند.پس بیخیال کمک.یکبار هم بزارید ببینیم این دوتیم پایتخت که همه جوره ازبیت المال میخورند چیکار میتونند بکنند.فکر کنم با اتوبوس شرکت واحد تیم رو بفرستند مالزی

برچسب ها