افتخاری: ابراهیمی جواب تماس ما را نداد/حسینی را نمی‌فروشیم، منتظری را به زور نگه نمی‌داریم

افتخاری-ابراهیمی-جواب-تماس-ما-را-ندادحسینی-را-نمیفروشیم-منتظری-را-به-زور-نگه-نمیداریم

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر عامل باشگاه استقلال از عدم پاسخگویی امید ابراهیمی به تماس‌های تلفنی این باشگاه خبر داد.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، رضا افتخاری درباره ماجرای حضور ابراهیمی در یک تیم قطری گفت: ما بازیکن را که به زور نمی‌توانیم بیاوریم و با او قرارداد ببندیم. 2 هفته است که با او تماس می‌گیریم ولی او تلفن‌ها را جواب نمی‌دهد. از طریق خسرو حیدری به او پیغام دادیم ولی باز هم با ما تماس نگرفت. تا اینکه یکی دو روز پیش متوجه شدیم که به قطر رفته و مذاکراتی را انجام داده است. ابراهیمی برای استقلال زیاد زحمت کشیده است. انتهای فوتبالش است و می‌خواهد جایی برود که پول بیشتری بگیرد. البته او نیامد به ما بگوید چقدر می‌خواهد و نیامد حتی با ما مذاکره کند. شاید ما همان پول را به او می‌دادیم.

او در پاسخ به این سوال که حتی استقلال حاضر بود یک میلیون دلار را به ابراهیمی بپردازد، گفت: نه. قطر چنین پولی به بازیکن ایرانی نمی‌دهد. چه کسی تا الان یک میلیون دلار گرفته است؟

او در پاسخ به این سوال که چه زمانی ملی‌پوشان استقلال به تمرینات اضافه می‌شوند، گفت: این بازیکنان 14 روز مرخصی داشتند و از فردا باید به تمرین بیایند. اگر نیایند شفر گزارش می‌دهد و باشگاه بر اساس آیین‌نامه با آنها رفتار می‌کند.

افتخاری در واکنش به این سوال که آیا منتظری هر وقت بخواهد می‌تواند از این تیم جدا شود، عنوان کرد: ما هیچ بازیکنی را به زور نگه نمی‌داریم. من کاری به قرارداد ندارم. بازیکن باید دلش با تیم و هوادارانش باشد. دلش برای تیمش بسوزد. قرارداد چیز تشریفاتی است. بازیکن خودش باید بخواهد و به زور اگر او را نگه داریم، برای ما دیگر بازیکن نمی‌شود.

وی درباره جدایی مجید حسینی و حضورش در تیم ترکیه‌ای گفت: مجید حسینی فردا می آید با من صحبت کند. اصلا امکان ندارد با جدایی او موافقت کنیم. چون خودمان به او نیاز داریم. استقلال کمتر از تیم های دیگر پول نمی دهد. برخی از بازیکنان ما که در خارج هستند، کمتر از پولی که استقلال می دهد را می‌گیرند.

او درباره اردوی ترکیه گفت: قرار نبود امروز برویم. فردا راهی ترکیه می شویم.

افتخاری درباره جایگزین امید ابراهیمی، اظهار داشت: ما هم بیکار نمی‌نشینیم. تلاش می‌کنیم و بازیکنی نخواهد بماند، جایگزینش را جذب می‌کنیم تا بتواند خلا را پر کند. در حد همان بازیکن یا بهتر از آن بازیکن باید باشد.

وی درباره بحث حضور بازیکن خارجی در استقلال گفت: شرایط ارزی کشور به گونه‌ای است که نمی توانیم ریسک کنیم. معلوم نیست شرایط ارزی ماه بعد چگونه است. یکی از بحث‌های ما و شفر برای همین بود. تلاش ما برای حفظ همین تیم است. جپارف و تیام هم قرار است به ترکیه بیایند و آنجا توافق می‌کنیم.

افتخاری درباره اظهارات منتشر شده مبنی بر انجام نشدن تست‌های پزشکی بازیکنان استقلال و عقد قرارداد با آنها، گفت: ما همه را برای تست معرفی کردیم. اینکه گفته‌اند با بازیکن مصدوم قرارداد بسته‌ایم، اشتباه است. من قراردادی جز دانشگر را امضا نکرده‌ام تا جواب تست پزشکی بیاید و بعد از جواب تست پزشکی قرارداد امضا می‌شود.

 

1004

نظرات ۱۹

 • FARHAD

  اقای افتخاری شما که همین 2روزقبل گفتیدباامید حرف زدموقسم خورده بمونه حال میگید2هفته جوابمون رونمیده....تناقض گویی شما ماروبیشتر ناراحت میکنه...وقتی شما میگیداجازه نمیدیدحسینی بره من مطمئنم میره...منتظری هم اگه بره هیچ برا ما مهم نیست...

  • امیر ۶×۴=۲۴

   در یک مصاحبه اول میگه هر بازیکنی بخواد بره میذارم بره چون بازیکنی که دلش با تیم نباشه دیگه به کار نمیاد و بعد درباره مجید حسینی میگه نمیذارم بره و باید بمونه!!!! حالش خوبه؟ من پرسپولیسی هستم ولی برلی تیمتان به عنوان یک حریف پر افتخار، اصیل و قدبمی احترام قائلم، مجید حسینی بازیکن خوب و آینده داریست و اگر قرار باشد برود باید پول زیادی بابت رضایت نامه اش گرفته شود.
   متاسفانه مدیران ما و اصل قراردادهای ما ایراد دارند، صادق محرمی بازیکن خوب و بی حاشیه و مستعدی بود و براش بهترین ها را آرزو میکنم ولی چرا باید با چنین بازیکنی قرارداد ۲ ساله ببندیم؟ چرا وقتی طارمی از بوشهر آمد قراردادش ۱ ساله بود؟ باید قوانین عوض شود و اجازه قراردادهای یلند مدت داده شود و مدیران هم باید بفهمند با بازیکن جوان و گمنام قرارداد ۵ ساله ببندند که اگر در تیم های بزرگی مانند پرسپولیس یا استقلال چهره شد و به تبم ملی رسید و به اروپا ترانسفر شد، باشگاه از این موضوع متنعم بشود.
   متاسفانه در فوتبال دولتی مسخره ما، هیچ چیزی سر جایش نیست که اگر بود، امثال این آقا و رویانیان و فتح الله زاده و کاشانی و .... هرگز مدیر بزرگ ترین باشگاه های فوتبال کشور نمیشدند.

 • mohammadssi

  اگر امسال راهکار های افتخاری جواب نده دیگه همه مطمئن میشیم که تنها راهه نجات این تیم خصوصی سازیه ... نمیخوام با توهم توطئه نگاه کنم و بگم همه اینا تقصیر وزارت ورزشه ولی هم ما استقلالیا هم طرفدارای پیروز هردو خیلی خوب میدونیم که این مدیرارو خود وزارت برا این دوتا انتخاب کرده و طبیعیه که اگر مدیرای استقلال خوب کار نمیکنن تقصیر به گردن وزارت بیفته ... همونطور که یه زمانی برای تیم پیروزی مدیرایی میذاشتن که این تیم رو به قهقرا بردن حالا این سناریو ظاهرا برای استقلال داره پیاده سازی میشه ...

  • سینا میلان

   تیم های استقلال و پرسپولیس پرطرفدار ترین هستند و میتونن روی نظرات مردم تاثیر بگذارند. به همین دلیل این دو تیم شاید منحل بشن ولی خصوصی سازی نمیشن.

  • ایمون زاید

   شما اول یاد بگیر با ادبیات درست صحبت کن
   خوبه ما به تیمتون بگیم دوچرخه سواران؟

 • فوتبالیست آینده

  مجید حسینی اینده فوتبال ایران نابودش نکنید

  • ....

   من بیشتر از مجید حسنی نگران تو ام که ساعت ۱۲ شبه و هنوز بیداری.یه فوتبالیست باید ساعت ۱۰ بخوابه تا روز بعد سرحال باشه و در تمرین ها شرکت کنه.

 • mehrab

  نبایدم بازیکنی رو به زور نگه داشت ولی نباید بازیکنان جوانی که در استقلال چهره شدن بدون درآمد زایی به راحتی اجازه لژیونر شدن شون رو بدین امیدوارم اگر مجید حسینی خواست بره در آمد خوبی برای صدرو رضایت نامش به باشگاه برسه البته یادتون نره آقای افتخاری فوق العاده اشتباه کردین که قبل از جام جهانی با بازیکنان به تفاهم نرسیدین و قرارداد باهاشون امضاء نکردین که اگر میخواستن برن همینطور که خبر رفتن امید ابراهیمی قبل از شروع جام جهانی در وب سایت های مختلف منتشر شد باید میفهمیدین و زودتر از این ها دنبال جایگزین مطمئن بودین برای به جای امید ابراهیمی تا به مشکل نخوریم ..

 • اس اس

  افتخاری حیا کن استقلال رهااا کن
  مدیر بی لیاقت نمیخوااااایم نمیخوااااایم

 • تهران**

  افتخاری فقط استعفا بده برو دیگر هیچ.اون پندار هم با خودت ببر گند زدید،بگو عرضه ندارم ارز جور کنم بگو نمیخوایم استقلال موفق باشه بگو وزیر اجازه نمیده

 • ربرتو باجو

  اقای افتخاری حالت خوبه حداقل حرف خودتو‌ توی مصاحبه بعدی نقض کن نه اینکه توی جمله بعدی حرف قبلیو نقض کنی ، از یه طرف میگه ما بازیکنی رو بزور نگه نمیداریم ( امید ابراهیمی‌ رو‌میگه چون میدونه نمیتونه نگهش داره ) و کسی که نخواد بمونه رو میزاریم بره کسی دلش با تیم نباشه بازیکن نمیشه بعد جمله بعدی ما به مجید حسینی رضایت نامه نمیدیم که بره ترابزوان چون بهش نیاز داریم ، ( چون میدونه میتونه تلاش کنه نگهش داره ) خدایا این استقلالیا رو از ما نگیری یوقت

 • محسن ۴٢٢

  مسولین محترم فوتبال دیگه با این دلار بالای ٩٠٠٠ تومانی به فکر کار روی تیم های پایه و بازیکن سازی از رده های جوانان و نوجوانان باشید تا هم بازیکن مورد نیازتان را تامین کنید و هم درآمدزایی از طریق لژیونر کردن بدست بیارید چون دیگه بازیکن خارجی نمی‌تونید بگیرید و بازیکنان خوب وستاره هم میرن تیم های خارجی

 • تا ابد قرمز

  افتخاری شو بازی نکن،،، شما که کل وقت خودت و صرف راضی کردن تیام و جپاروف کردین،،،،،هیچ ارزشی واسه بازیکنان داخلی قایل نشدین وقتی با این قیمت بازیکن گرفتين معلومه افرادی مثل ابراهیمی و حسینی و غفوری و منتظری هم درخواست قراداد بالا میکنن،، ما هم خیلی وقته این بازیکن سالاری و گذاشتیم کنار از وقتی برانکو اومده روبراه شدیم،،،، همه گفتن طارمی رفت ولی علیپور اومد،،، نورالهی سرباز شد ولی ربیع خواه اومد و...پس در فوتبال باید تمرین و تلاش کرد تا موفق شد نگاه به خرید ها کنین این چند فصل فقط دنبال نام رفتين،،، کنعانی زادگان، شهباززاده، شجاعییان، جپاروف، بختیار رحمانی، آرش افشين، بیت سعید، آخرش چیشد حالا فکرش و کنین خدایی نکرده تیام که همش مصدوم میشه خدایی نکرده یه مصدوميت جدی پیدا کنه همونطور که قبل از بیاد استقلال 9ماه مصدوم بود و تیم نداشت اونوقت میفهمین وارد چه بحرانی میشین

 • عشقممم نیمار

  همش دارین هوادارای استقلال دوستاره ..ویکی
  از پرافتخارترین تیم های باشگاههای اسیا...بازی
  میدین...
  ههه
  بفرض ک حرف افتخاری هم درست باشه...
  من حق ب امید ابراهیمی میتونم یه بخششه
  بدم ...چون حق انتخاب داره و دلش دیگ دلش
  با استقلال نیس..پس باید میرفت...
  ههه
  اما از یه بخش دیگ ..این حق بهش نمیدم
  ک در این شرایطی همه مقابلمونن..تیم و هوادارارو‌
  ترک کنه...
  هوادارایی ک امید ابراهیمی تبدیل ب فرمانده
  کردن و‌معروفش کردن و‌کاری کردن ک تو‌تیم ملی
  مهره ثابت شه...
  ههه
  ولی بخاطر پول بیشتر ..رفت ک رفت...
  بسلامت اقا امید..اقا فرمانده...
  ولی این بدون ک دیگ دعای هیچ هوادار استقلالی
  پشتت نیس...
  ههه
  دیگ حتی یه وقت دیگ برگردی استقلال...دیگ
  تو‌دل ما نیستی...
  ههه
  داشتی اسطورمون میشدی ..ولی همه پل های ابی ک
  قبلا ساختی خراب کردی...
  ههه
  اما با این حرفا..من ک دعام خیلی برا بازیکنا
  استقلال مهمه...دعات میکنم والبته اخرین دعامه...
  ههه
  دعام:
  ایشالا در باشگاه جدیدت موفق باشی و
  هواداراسون بهت لااقل احترام در حد فرمانده
  بهت بزارن...
  هههه
  در ضمن
  من‌دیگ هیچ‌امیدی ب این استقلال ندارم...
  چون حامیای خاص تیم ۴پایتخت..شیشپولیس...
  دارن استقلال متلاشی میکنن و‌کاری از دستمون
  برنمیاد...
  فقط ب خدا امید دارم...
  ک حامی تیممون باشه...
  ههه

  • دختر سرخ

   خدایی فازت چیه هه خوبه همش دوحال ترقه ترکوندن بودین هه این شما بودین ک ارز دولتی گرفتین هه قرارداد ی بازیکنتون فقط ۱۸میلیارد بود هه این شمایید ک مالیات بازیکن میدین درحالی ک تو باشگاه ها ممنوعه هه ...توروخدا ب بچه هاتون گوشی ندین ....

  • ج عشق نیمار

   هه تیم 4 پایتخت 6دقلال
   هه
   ک با پولای میلیاردی کمک فدراسیون داور اخر عصل واس دوم سومی میجنگین هه
   انشالا امسال ب جااه حقیقیتون دستع 3میرسین
   هه یادت نره

برچسب ها