فرشاد احمدزاده: برای آمدن به لهستان با عبادی‌پور مشورت کردم

فرشاد-احمدزاده-برای-آمدن-به-لهستان-با-عبادیپور-مشورت-کردم

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن جدید ایرانی تیم اشلانسک وروتسواو لهستان ابراز امیدواری کرد هواداران پرسپولیس از او به خاطر جدایی از این تیم ناراحت نشده باشند.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از تسنیم، فرشاد احمدزاده در رابطه با نخستین ارزیابی‌های خود از حضور در لهستان گفت: من برای آمدن به لهستان با میلاد عبادی‌پور، بازیکن ایرانی تیم والیبال اسکرا صحبت کردم. ما متولد ارومیه هستیم و از خوبی‌های لهستان به من گفت. از زندگی در این کشور خوشم آمد و مردم مهربان هستند. واقعا خوشحالم که به لهستان آمدم.

وی درباره فوتبال ایران و عملکرد تیم ملی در جام جهانی 2018 روسیه اظهار داشت: باشگاه‌های ایرانی بسیار استوار هستند، زیرا کمبود بازیکن خوب در کشورمان نداریم. فقط کمتر کسی لیگ فوتبال ایران را تحت‌نظر می‌گیرد و به چشم نمی‌آید. این لیگ کاملا به قاره آسیا وابسته است اما تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 روسیه نشان داد که دارای توانمندی‌های بزرگی هستیم. اطمینان دارم که در آینده شاهد نتایج بهتری از تیم ملی فوتبال ایران خواهید بود.

فرشاد احمدزاده درباره بازی در یکی از بزرگترین‌ تیم‌های باشگاهی ایران (پرسپولیس) خاطرنشان کرد: 3 سال در پرسپولیس بازی کردم و ارتباط بسیار خوبی با هواداران داشتم. امیدوارم از آمدنم به تیم اشلانسک وروتسواو ناراحت نشده باشند، زیرا می‌خواستند که در پرسپولیس بمانم.

1870

تسنیم

نظرات ۱۱

 • saman ebrahimi

  باور کن نمیخواستیم در پرسپولیس بمانی خیلی ممنونم که رفتی نهایت سپاس

 • mili

  اینجارو باش همه میرن با بازیکنای بزرگ مشورت میکنن واسه آیندشون, این بزرگوار با بازیکنای والیبال مشورت میکنه.خخخ.هرجا میری سمت پرسپولیس نیا که دیگه تموم شد واسه تو و طارمی پرسپولیس.

  • Hamed

   خواهیم دید نیم فصل که انداختنش بیرون((مثل سروش))چه طوری واسش سر دوست میشکنید و بهش میگید با تعصب برگرد خخخ

  • mili

   شما زیاد به خودت فشار نیار.سر و دوست نمیشکونیم.خخخخخ نگران نباش نمیاد .سروش مدل رفتنش فرق داشت و ضمنا شخصیتش قابل مقایسه نبود.ایشون بذار هونجا بمونه بهش کسی توهین نکنه.اینو آزمون در حد بازیکنای محلات هم نیستن

 • پرسپولیس کبیر

  والا ما که نمیخواستیم بمونی توهم زدی

 • مهدی سرخ

  به اندازه یک سر سوزن هم ناراحت نشدیم

 • amir

  ناراحت كه نشديم خوشحالم شديم رفتى رفتن تو باعث شد سروش رفيعى و مهدى ترابى بيان به تيم در ضمن ملاكه خوب بودن ليگه يك كشور رو هم فهميديم آب و هواى خوب؟

 • محب

  والا اگه ما پرسپولیسی هستیم به خاطر تک روی و خراب کردن موقعیت ها از رفتنت بسیار خوشحالیم

 • ستاره سهیل

  من که از رفتنت خیلی خوشحال شدم

 • 06

  هواداری پرسپولیس کبیر برات آرزوی بد نخواهند کرد ولی قطعا آرزوی موفقیت هم برات نخواهند کرد، تو دیگه واسه ما تموم شدی، امیدوارم دیگه هیچ وقت برنگردی

 • TAHA

  فرشاد جان موفق باشی من که خوشحال شدم رفتی جدی میگم چون هیچ وقت دوست نداشتم و خیلی هم خوب نبودی نمیگم که هر کی بره دوستش ندارم مسلمان و طارمی رو هنوز هم دوست دارم و امیدوارم برگردند ولی از تو می خواهم هیچ وقت برنگردی امیدوارم در تیم جدیدت موفق باشی و اگه خواستی برگردی ایران به هر تیمی جز پرسپولیس بری

برچسب ها