محمودزاده: قرارداد سپیدرودی‌ها در سازمان لیگ ثبت شد / تن‌زاده: شایعه است!

محمودزاده-قرارداد-سپیدرودیها-در-سازمان-لیگ-ثبت-شد-تن-زاده-شایعه-است

وبسایت رسمی برنامه نود - مسئول کمیته نقل و انقالات اعلام کرد قرارداد بازیکنان و عوامل باشگاه سپیدرود با مجوز اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال گیلان ثبت شده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم،‌ تیم فوتبال سپیدرود گیلان که به مالکیت محمد نوین و سرمربیگری خداداد عزیزی در اردوی تهران به سر می‌برد، قرارداد بازیکنان و عوامل خود را پس از ثبت در هیئت فوتبال گیلان، در سازمان لیگ هم به ثبت رساند تا رسماً این تیم به عنوان نماینده استان رشت در لیگ برتر فوتبال معرفی شود.

این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که جواد تن‌زاده مدعی است مالکیت سپیدرود همچنان در اختیار او قرار دارد و حتی تیم دیگری با نام سپیدرود و سرمربیگری علی نظرمحمدی در رشت در حال تمرین است.

فریبرز محمودزاده مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در پاسخ به این پرسش که چطور قراردادهای بازیکنان سپیدرود که تحت مالکیت محمد نوین قرار دارد به ثبت سازمان لیگ رسیده است،‌ گفت: با مجوز مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان و مکاتباتی که با هیئت این استان داشتیم،‌ مجوز این صادر شد که قراردادهای تیم سپیدرود تحت مالکیت نوین به ثبت برسد.

اما مالک باشگاه پیشین سپیدرود رشت مدعی است هیچ قراردادی از تیم سپیدرودِ تحت مالکیت محمد نوین در سازمان لیگ به ثبت نرسیده است.

جواد تن‌زاده درباره اینکه گفته می‌شود قراردادهای تیم سپیدرودِ تحت مالکیت محمد نوین در سازمان لیگ به ثبت رسیده است،‌ اظهار داشت: این‌ها همه شایعه است و هیچ قراردادی در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ثبت نشده است! فقط قرارداد این تیم را تحویل گرفته‌اند تا آن‌ها را مورد بررسی قرار دهند.

وی ادامه داد: همچنین فدراسیون فوتبال به هیئت فوتبال گیلان هم تذکر داده است تا هیچ قراردادی را از تیم مقابل ثبت نکند. نام من در فدراسیون فوتبال به عنوان مالک باشگاه سپیدرود ثبت شده و فقط امضای من در این باشگاه اعتبار دارد. همانطور که گفتم من روز گذشته در فدراسیون فوتبال بودم و هیچ قراردادی از آن تیم ثبت نشده است. 

تسنیم

نظرات ۳

  • امیر

    من رشتیم.تن زاده دروغگویی بیش نیست.ما هوادارا فقط نوینو قبول داریم.فصل پیش نظر محمدی داشت تیمو میفرستاد لیگ ۱.

  • من

    فقط یه لحظه فکر کنین چنین اتفاقی برای یه باشگاه معتبر اروپایی بیفته!

  • امیر رحیمی

    استاد خداداد رو خدا داده برای همین دعواها همراه با مینا وند. علی کریمی رو هم بیارید که جمع حاشیه سازی تون کم نشه

برچسب ها