تمجید کارلوس کی‌روش از تیم‌های کرواسی و فرانسه؛ تبریک برای این تحول بزرگ

تمجید-کارلوس-کیروش-از-تیمهای-کرواسی-و-فرانسهتبریک-برای-این-تحول-بزرگ

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی ایران در مورد فینال جام جهانی 2018 نوشت.

به گزارش وب سایت نود، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش، ضمن تعریف و تمجید از دو تیم فرانسه و کرواسی که به فینال جام جهانی راه یافته اند، به فاصله فوتبال اروپا با سایر قاره ها هم اشاره کرد.

کی روش در صفحه اش نوشت:« فرانسه و کرواسی. تحول بزرگ این دو تیم پس از قهرمانی در اروپا، رسیدن به فینال جام جهانی در روسیه است. تبریک بابت این دستاورد.همچنان تبریک به دو نسل از فوتبالیست های نخبه و برتر در فوتبال جهان.

این رقابت ها در روسیه ثابت کرد که فوتبال اروپا از لحاظ کیفیت، جهش و اختلاف غیر قابل انکاری نسبت به سایر قاره ها دارد.»

۲۰۵۱

اختصاصی

نظرات ۷۲

 • پژمان جمشیدی

  کیروش بهترینی

  • am ir

   اره خووب دلفینها هم پرواز میکنن

  • pirbaba

   چه بهترینی؟
   بهترین در از بین بردن اتحاد طرفدارها از تیم ملیشون.
   بهترین در کم کردن طرفدارهای تیم ملی و حضور در استادیوم.
   بهترین در شعار صد هزار نفر در ایام جام جهانی بر ضد مربی تیم ملی.
   همین چند تا کافیه که دیگه با ایشون قراردادی نبندند.

  • کیومرث

   خطاب به am ir و pirbaba
   ما ملتی هستیم که با یه مویز گرمیمون می کنه با یه غوره سردیمون .
   همونایی که آرزوی باخت پر گل ایرانو داشتن نفر اول ریختن تو خیابونا . همونایی که بیرانوندو مسخره می کردن و اون قضیه هیس معروف همونا گفتن عقاب آسیا .
   به قول عادل فردوسی پور کاشکی یه ذره حداقل عذاب وجدان داشته باشید .
   تیم ملی با کی روش بهترین نتایج تاریخشو گرفته و شمایی که تعصبات رنگیتون بیشتر از تعصبات ملیتونه بهتره در مورد مطالب تیم ملی کامنت نذارید .
   در مورد کی روش و تیم ملی هم ۸۳ درصد نظر مردم تو برنامه ۲۰۱۸ گویای همه چیزه .
   زنده بادایران
   درود بر کی روش کبیر
   همه برای ایران

  • محمدشاهی

   جناب کیومرث پاچه خواری ممنوع ، برو به کارت برس.

  • زانيار

   کیومرث خودت نظراتت کلا رنگیه :)

 • ابی

  مگه داریم مگه میشه.

 • میلاد 4*6

  چی شد آقای کیروش مثلا با دانش!!! هنوز یادمون نرفته تعریفهات از رونالدو و تخریب شخصیت نفراتی مثل مودریچ. چی شد نظرت 180 درجه برگشت!!! حالا شدن فوتبالیست های نخبه و برتر!!! قربون خدا برم، رو سیاهی همیشه میمونه برای زغال. زنده باد برانکو

  • سرخ

   نمی توان راحت تشخیص داد که این کامنت شما در اوج بی انصافی نوشته شده یا اوج نادانی!
   اما تحقیقا میشه گفت بزرگترین و متاسفانه وحشتناک ترین خصلت منفی و دست و پاگیر ما ایرونیا، تعصب بی حد و غیرمنطقی روی سلایق و نظرات خودمونه ... و پذیرش و هماهنگی با سایر نظرات برامون سخت ترین کاره!

  • میلاد4*6

   در جواب سرخ. من سلیقه ای صحبت نکردم واقعیت های گذشته رو گفتم. شما میخوایی چشمت رو روی واقعیت ببندی اختیار داری. صحبت من ربطی به سلیقه و تعصب نداره. .شما یا اخبار گذشته رو دنبال نمیکنی یا درک لازم رو نداری!!

  • خواجوئی راوری

   هیچ بی احترامی نکرد
   افرادی خائن برنامه آماده سازی 40روزه تیم ملی را مسخره کردند که مگر میشود با 40روز رونالدو ساخت ایشان مودبانه فرمودند نه رونالدو 8سال شاگردش بوده تا شده رونالدو اما میشه در حد مودریچ ساخت
   مودریچ بازیکن خیلی خوبیه اما مقایسه اش با رونالدو مسی و... دور از عقل است بازیکنی خوب در تیمی یکدست و هماهنگ
   اگر دشمنان تیم ملی برنامه کیروش را نابود نمیکردند صعود سهله شاید ما تا نیمه نهایی بالا میرفتیم قرعه اینور عالی بود
   افسوس از دشمنی وطن فروشان خائن و حماقت متعصبین رنگی که گول خائنین و دشمنان ملی را خوردند و برنامه آماده سازی تیم ملی را نابود کردند

  • ali

   جناب خواجو بفرمایید کی برنامه کی روش رو به هم زد دقیقا چه برنامه ای بوده خود کیروش همه بازیهای تدارکاتی رو تنظیم کرد خودش هم اذعان کرد برنامه هاش اجرا شده در مورد باشگاههای آسیا هم فدراسیون تصمیم گرفت تیمها تو آسیا بازی کنن برای اینکه باشگاههای ایرانی چند سال محروم میشدن فرافکتی ممنوع نیمه نهایی جهان پیشکش این جناب کی روش بعد از هشت سال یک نیمه نهایی آسیا به ما بده

  • میلاد 6*4

   در جواب راوری. آیا انتقاد به اردوی تیم ملی درست زمانی که استقال و پرسپولیس باشگاه های آسیا بازی داشتن جایز نبود؟ آیا آقای کیروش از بازیکنان مودریچ ساخت!!؟؟ آیا مودریچ تا این حد تو کرواسی دفاعی بازی میکنه!!؟؟ کیروش چه گلی به سر تیم ملی ما زد که بقیه مربیا نزدن!؟ چه تغییری جز بازی کسل کننده و دفاع صفر!!؟؟ . نه جام ملتها کاری کرد و نه این جام ملتها به جایی میرسه. بعد 7 سال هنوز چشماتون رو ببندید. آفرین به تیم ژاپن که با وجود بالا رفتن از گروه و بازی زیباشون اومدن معذرت خواستن و ... . ولی بعد حذف ایران کیروش به اونطریق موضع گرفت علیه برانکو!!! و بازیکنا نرفتن به تعطیلات با خانوادشون رو زدن سر ما هوادارا . افسوس از حمایت کورکورانه!!!!!

  • خطاب به میلاد

   اتفاقاً برعکس گفتی

   از تک تک کلمات شما میشه خشکی تعصب بودن و کینه را فهمید

   البته تیم ملی ایران به طرفداری مثل شما احتیاج نداره ....

  • سرخ

   در پاسخ به آقای میلاد عزیز : دوست عزیز؛ اولا کیروش هیچ جا مودریچ رو مسخره نکرد و فقط بنده خدا یک دفعه در پاسخ به برانکو به طعنه گفت رونالدو نمی تونم بسازم ولی شاید مودریچ چرا! این هیچ جاش مسخره کردن نیست. ضمن این که اگر این طعنه زشت باشه، دیگه طرز حرف زدن ما ایرونیا پس زشت اندر زشته! دوما بر فرض این که حتی آقای کیروش گفته باشه کرواسی تیم خوبی نیست (که هیچ جا نگفته) این که الان بیاد تعریف و تمجید کنه کار درستی کرده و باید به این اندازه از درک و اخلاق احترام گذاشت. کدوم یک از ما ایرونیا (خصوصا تو حوزه ورزش) این قدر بااخلاق و باانصاف هستیم که حرفامون رو منطبق با واقعیتی که می بینیم بزنیم؟ به نظر شما آدم سر حرف غلط خودش واسته آدم درست تریه یا اگه می بینه واقعیت چیز دیگه ایه تغییرش بده؟ متاسفانه ضعف های عمیق و اساسی ما ایرونیا که اغلب اخلاقی هم هست، خیلی قابل تامله و حالا حالا ها باید از هر کار دیگری دست بکشیم و به فکر اصلاح خودمون باشیم

  • میلاد6*4

   در جواب دوست عزیز سرخ. آیا طعنه زدن مسخره کردن نیست!؟ میگه رونالدو نمیتونم بسازم ولی مودریچ میتونم!! این یعنی سطح مودریچ پایینره... در صورتی که دوتاشون تو رئال بازی میکنن و فقط به دلیل تفاوت پستشون گل زدشون فرق داره. خیلیا مودریچ رو بالاتر از رونالدو میدونن ولی افسوس هرکی بیشتر گل بزنه بیشتر دیده میشه..
   اگر گفتن حقیقت نشانه تعصب!!! من افتخار میکنم متعصبم..

 • M75A

  چه عجب
  ضد برانکو بیانیه صادر نکرد


  بگو بعد از حذف تیم ملی این جوری عاقل و مودب رفتار میکردی و جنگ روانی راه نمی انداختی تا راحت قهرمان آسیا بشیم

  • کریم

   آخه نمیدونم این جعلپولیسیا چرا انقدر دارن از کیروش انتقاد میکنن،نکنه یادتون رفته که با اسپانیا بازی داشتیم نه باآنگولا!!!!!یعنی کارنامه ی زیر انقدر ناراحتتون میکنه:برانکو در جام جهانی 2006یک امتیاز!!!!!!کیروش درجامجهانی 2018:چهار امتیاز!!!اختلاف رو ببین!!!

 • بابک

  مربی علی اصغری، بسوز بابت موفقیت های کرواسی !
  ادمین..

  • امیر رحیمی

   کیروش با پشتوانه هشتاد و سه درصدی به کارش ادامه میده. اون هفده درصد بسوزند که الان ایشون داره به کارش ادامه میده و با این کامنتهاتون هم چیزی عوض نمیشه. بروید فکر نان کنید که خربزه آب است. پاینده باشید پرسپولیسیهایی که توهم چهل ملیون میزنید.

  • به امید رهایی فوتبال ایران از ایچ ها

   خخخخ آخه الان کرواسی موفق شده تو چرا خوش حالی الان چیش به تو رسیده که کری میخونی برای مربی تیم ملی اگه هم تعصب رنگی داره بات این کار را می کنه الان نقش اون مربیتون چی بوده این وسط؟

  • My2

   متاسفم براتون که بخاطر پرسپولیس حتی تیم کرواسی هم بیشتر از ایران براتون ارزشمنده.

  • Wien

   در جواب بابک: عیب بزرگ ما اینه که همه چیز رو با چشم خودمون،با فرهنگ ایرانی و فکر ایرانی میبینیم،فکر میکنیم دیگران هم مثل ما فکر میکنند و فرهنگ ما رو دارند،بخاطر همین هم هست که فکر میکنیم چون کی روش با برانکو مشکل داره،پس با کل کرواسی هم مشکل داره،چون خودمون عینا همینطور هستیم،وقتی که به کی روش اهانت میکنیم و به راحتی لفظ موزامبیکی را بکار میبریم،در اصل کل یک کشور را اهانت میکنیم،بخاطر یکنفر،به بقیه افراد آن کشور هم اهانت میکنیم،چه کنیم دیگه،الحق و انصاف با صلابت کامل جهان سومی هستیم،یه جهان سومی هم عقب افتاده فکر میکنه و عقب افتاده عمل میکنه و همیشه هم از تعصب بیجا رگ گردنش بیرون زده.

 • مسعود

  ما ۳ تارو کجا می برید؟؟؟
  تو چرا فک می کنی در مورد هر چیزی باید اظهار نظر کنی مربی و کارشناسایی دیگه رو میرن ازشون مصاحبه می گیرن این بنده خدا رو جز ایران هیچ جای دیگه سراغش نمی رن خودش میاد توی فضای مجازی اظهار نظر می کنه
  البته همیشه یه سیاستی هم پشت حرفاش هست فاصله اروپا فلان و بسان.
  شما در مورد سیستم تیم ملی و آمار افتضاحش بین تمام تیم های جام جهانی نظر بده نه در مورد فرانسه و کرواسی!!!!!!!!
  شما که چند وقت پیش مودریچ رو مسخره می کردی می گفتی نمی تونم تو برنامه آماده سازی رونالدو تحویل بدم ولی مودریچ چرا!!!!
  ادمین لطفا بچاپ

  • مهران(بجنورد)

   آره بابا کجا اینو میشناسن فقط نمیدونم چرا فرگوسن تو کتابش کی روش رو نابغه فوتبال نامیده!!! فرگوسن هم که مالی نیست تو مربیگری

  • کیومرث

   برانکو هم دوست داره تو فضای مجازی اظهار نظر کنه ولی چون انگلیسی بلد نیست نمی تونه آخی طفلک
   همین الآن کی روش پیشنهاد چند برابر از قرار دادش تو ایران از چین داره ، از آمریکا داره از الجزایر داره آفریقای جنوبی الزمالک مصر و ...
   راستی این پیشنهاد عراق به برانکو به کجا رسید ؟؟؟؟کسی خبر داره ؟؟؟؟
   زنده باد ایران
   درود بر کی روش کبیر
   همه برای ایران

  • مسعود

   در جواب مهران (بجنورد) و کیومرث
   اگه اینطوری که شما می گید فرگوسون گفته کیروش نابغه بود چرا بعد از خودش منچستر رو ندادن به کیروش یادت هست که مویس که بعداز فرگوسن شد سرمربی منچستر با نظر مستقیم فرگوسن بود مثل یواخیم لوو تو آلمان که دستیار کلیزمن بود بعد شد سرمربی آلمان و دستیار های دیگه که بعد شدن سرمربی همون تیم مثالش زیاده.
   کی روش رو میشناسن ولی هیچکس نمیره ازش مصاحبه بگیره جز ایران.
   تمام این پیشنهاد های که میگی همشون تو آسیا و آفریقاست کی روش سالی چندبار میره تو لیست انتخاب های تیم ملی افریقای جنوبی و جاهای دیگه ولی همشون در حد همین رسانه های ایرانیه.
   و اینکه همین رونالدو کی روش رو میبینه باهاش حرفم نمی زنه.
   یه سوال چرا هیچکس حتی یه نفر بازی های تیم ملی رو تو جام جهانی آنالیز نمی کنه تا آمار دقیقش دربیاد که ما جز دفاع چیکار کردیم تو این ۳ تا بازی؟؟؟؟
   مگه فوتبال فقط دفاعه.
   از شجاعت و شهامت ژاپن جلو بلژیک خیلی لذت بردم به این میگن ایستاده مردن!!!!!!
   ادمین لطفا بچاپ

  • مسعود

   در جواب کیومرث
   لطفا پیشنهاد دروغ نسازید بلماضی داره میشه سرمربیه الجزایر
   و اینکه هیچ جا اندازه ایران به کی روش پول نمی دن اثباتش پنجمین سرمربی از نظر درآمد توی جام جهانی.

  • Ziba

   برانکو انگلیسی بلد نیست؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.دوستان آقا کیومرث رو جدی نگیرید ایشون از تعصب کورکورانه نداشتن حرف میزنند. ولی خودشون برای حمایت از کیروش دروغ می گن.

  • بچه که بودم سُرخک گرفتم هنو خوب نشدم!!!خخخ

   مسعود جان!! بنظرم یه کم فکر کنی بعد حرف بزنی اینقدر حرفات بی ربط و از هم گسیخته بنظر نمیرسه!!!!
   اولا حتما فرگوسن که یکی از بزرگترین مربیای دنیاست کی روش رو در حد نابغه دیده که گفته نابغه است...شما نمیتونی بخاطر اینکه کی روش مربی منچستر نشد بیای بگی پس فرگوسن لقب نابغه رو بهش نداده و اینا....
   ثانیا دلیلی وجود نداره چون فرگوسن گفته نابغه است سران باشگاه بیان کی روش رو بزارن سرمربی ... همونجور که دلیلی هم نداره بگیم چون سران باشگاه کی روش رو نذاشتن سرمربی تیمشون پس کی روش نابغه نیست....
   در مورد مصاحبه گرفتن و نگرفتن هم باز نظراتت متاسفانه جهت داره!!!! اگه دیده باشی تا وقتی کی روش با تیم ملی توی روسیه بود هر روز یکی دوتا مصاحبه ازش چاپ میشد که با خبرگزاریهای خارجی انجام داده بود....الان هم زمان استراحتشه دلیل نمیشه چپ و راست مصاحبه کنه....
   شجاعت و شهامت ژاپن هم جلو بلژیک فقط یه جور حماقت بود که لباس شجاعت تنش بود....تو فکر میکنی اگه ایران با بلژیک بازی میکرد و یه گل جلو می افتاد به این راحتی گل میخورد و حذف میشد...فوتبال همش حمله ی کورکورانه نیست عزیز دل برادر.....به این میگن مرگ احمقانه!!!!

  • خطاب به سرخک گرفته

   اتفاقا نظر مسعود کاملا درست و قابل احترامه. با دیدن فوتبال ژاپن به فوتبال آسیا افتخار میکنم. تیمی بدون ترس در جدال با تیم پر مهره ای مثل بلژیک. فوتبال بازی کردن و سرشون بالاست. اما از مهاجما ایران الان سوال بشه تو این جام جهانی چی یاد گرفتین. مطمئن باش میگن بکش زیرش، چگونگی انواع دفاع، چگونگی افتادن روی زمین و تمارض، و از اینجور قبیل موارد !!!!!!

 • Hosein

  تو هم خوب بودی فقط ای کاش اون دعواهارو راه نمینداختی
  همشم به ضرر خودت تموم شد.

 • امیر فوق پرسپولیسی

  بیا و تمدید کن تا 2026 آمریکا

  • فتل

   ازطرف خودت صحبت کن نه طرفداران پرسپولیس .مثلا فوق پرسپولیسی

  • کیومرث

   خطاب به فتل
   از طرف ۸۳ درصد مردم که اکثریتن داره صحبت می کنه پس اقلیت لطفا هییییس ( ضمن احترام به نظر منتقدین واقعی و منطقی )
   زنده باد ایران
   درود بر کی روش کبیر
   همه برای ایران

  • صادق

   خطاب به کیومرث
   یک نگاه به لایک ها و دیس لایک های کامنت ها بندازین لطفا بعد متوجه میشین که بازم 83 به 17 موافق موندن جناب کیروش هستن یا نه!

  • شهروند

   خطاب به کیومرث خان
   83 درصد از چند نفر آقا کیومرث؟؟؟
   ضمنأ از دیسلایک گرفتن کم کم جای مستأجر خدا رو گرفتید، اگرچه الان دیگه ثابت شده که حرفهای مستأجر خدا همه درست بودند

 • تیـــــم مــــلی 99

  اینو نگی چی بگی من مطمئنم دعا میکردی کرواسی و تیم ملی کشور برانکو به فینال نرسه دفاع کردن صرف باعث موفقیت هیچ تیمی نمیشه

  • برانکو نژادپرست

   در بزرگی کرواسی که شکی نیست ولی این چه ربطی به برانکو داره؟!؟!؟ حرفای بی ربط میزنین چرا؟! کرواسی قهرمان جهان هم که بشه اولا چیزی به ما نمیرسه. بعدشم برانکو از یه مربی درجه ۳ تبدیل به مربی درجه ۱ نمیشه.

  • تیـــــم مــــلی 99

   کی روش با برانکو مشکل داشت دوست نداره کرواسی موق بشه تیم کشور خودش پرتغال هم در مرحله اول حذف شد

  • Wien

   تیم ملی ۹۹؛: واقعا چرا فکر میکنی همه دنیا اخلاق و فرهنگی شبیه بما دارند؟

  • Ziba

   آقای وین دنیا گشته به مذربی یه تیم چنین لقب زشتی بدی چی می گن؟؟؟؟
   بگید ما هم بدونیم

  • منتا

   بعضیا نمیدونن که مودریج و بسیاری از بازیکنان فیکس کرواسی توی دیناموزاگرب شاگرد برانکو بودند نمیدونند اما گمونم دوست هم ندارند بدونند . کرواسی معدن مربی دنیاست نه فقط توی فوتبال بلکه در تمام رشته ها کرواتها مربی صادر می کنند حالا جالب اینجاست که مودریج که کی روش مسخره اش می کرد شده یکی از بهترینهای جام جهانی خدایا ممنون که کارلوس به دست خودش رسوا شده

 • aaa

  تا به حال ایران رو تحقیر می کرد حالا فراتر رفته آسیا رو تحقیر میکنه

  • میلاد4*6

   خخخخخ. ایول

  • مهران(بجنورد)

   آره خب ما قبل کی روش همیشه یه پای فینال جام جهانی بودیم ....

  • میلاد 4*6

   مهران. الان قهرمان آسیا شدیم!؟ از گروهمون اومدیم بالا!؟ چه کار کارستونی کرده که تا این حد طرفشی!!!؟؟ آره راستی یکار کرده. سطح توقعاتمون رو خیلی آورده پایین!!؟ از کاه کوه ساخته. دستمزد میلیاردی میگیره و به ساده لوحی ما پوزخند میزنه!! ما قبل ایشون جام جهانی نرفتیم . فوتبال نمیدونستیم چیه. ایشون به ما یاد دادن!!؟؟ سطح فوتبال ما به جایی رسیده که وقتی یه موقعیت جلو اسپانیا یا پرتقال یا آرژانتین گیرمون میاد دنیا رو بهمون میدن!! گویا اون بازی برنده ایم!! التماس تفکر همشهری

  • خطاب به aaa

   من که اصلا تحقیر را در سخنانش نمی بینم

   ولی نادانی را در کامنت شما خوب تشخیص میدهم

برچسب ها