رسانه یونانی از جدایی احتمالی انصاری‌فرد و حاج‌صفی از المپیاکوس خبر داد

رسانه-یونانی-از-جدایی-احتمالی-انصاریفرد-و-حاجصفی-از-المپیاکوس-خبر-داد

وبسایت رسمی برنامه نود - یک رسانه ورزشی یونان با وجود حضور کریم انصاری‌فرد و احسان حاج‌صفی در اردوی خارجی المپیاکوس از جدایی احتمالی مسیر آنها در روزهای آینده خبر داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت ورزشی SDNA یونان، کریم انصاری‌فرد و احسان حاج‌صفی روز گذشته (یکشنبه) به بلژیک رسیدند تا در اردوی آماده‌سازی تیم المپیاکوس شرکت کنند، اما هنوز مشخص نیست که آنها در تیم تحت هدایت پدرو مارتینس پرتغالی باقی بمانند یا خیر.

براساس این گزارش، رسانه‌های ترک همچنان از نزدیک شدن کریم انصاری‌فرد به تیم بشیکتاش می‌نویسند، هر چند این خبر هنوز به صورت رسمی از سوی باشگاه المپیاکوس مورد تأیید قرار نگرفته است. از سویی شنیده می‌شود که بسیاری از تیم‌های انگلیسی احسان حاج‌صفی را یکی از اهداف خرید خود در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی تعیین کرده‌اند.

سایت SDNA یونان همچنین در خبر جداگانه دیگری نوشته است: فشار زیادی از سوی باشگاه بشیکتاش ترکیه روی المپیاکوس برای موافقت با فروش کریم انصاری‌فرد وجود دارد. این ملی‌پوش ایرانی نیز روز گذشته به بلژیک رفت تا در اردوی آماده‌سازی المپیاکوس شرکت کند.

 

2051

نظرات ۴

 • hamed

  امیدوارم از تیم که مالکش فصل قبل با اسلحه وارد زمین شد برن به تیم بهتر پیشرفت کنن.

  • Danialnr

   اون شخصی که با اسلحه اومد تو زمین مدیر پائوک بود ،نه المپیاکوس

  • بهزاد مختاری

   اون تیم پائوک سالونیکی بود نه المپیاکوس

  • دبل.۶.::::::۶+۶

   فکر کنم.اگر جام جهانی امسال برگذار نمیشد....همه لژیونر های ما...از .کریم.قدوس.جهانبخش.حاج صفی و شاید هم ازمون میرفتن به یک تیم بهتر در یک لیگ بهتر....

برچسب ها