عقد قرارداد با اعمال شاقه/ کریمی با قید ملاحظات فیزیوتراپی در استقلال!

عقد-قرارداد-با-اعمال-شاقه-کریمی-با-قید-ملاحظات-فیزیوتراپی-در-استقلال

وبسایت رسمی برنامه نود - علی کریمی در حالی با عقد قراردادی یکساله به استقلال پیوست که تست پزشکی این بازیکن حرف و حدیت های بسیاری را در مورد وضعیت او مطرح کرد.

به گزارش وب سایت نود، باشگاه استقلال شب گذشته اعلام کرد که با علی کریمی هافبک فصل گذشته سپاهان به طور رسمی و برای مدت یکسال به توافق رسیده و این بازیکن در لیگ برتر، با پیراهن استقلال به میدان خواهد رفت.

 

نوروزی توپ را به زمین مسئولان باشگاه انداخت

عقد قرارداد با این بازیکن که پیش از این گفته می شد با مصدومیتی کهنه روبروست، اما بلافاصله واکنش معاونت پزشکی باشگاه استقلال را در پی داشت. کریمی قبل از عقد قرارداد با استقلال در تست های پزشکی ایفمارک شرکت کرد اما نتیجه این تست با اما و اگرهای بسیاری همراه بود تا دکتر امین نوروزی، معاونت پزشکی باشگاه استقلال، که پیش از این هم در خصوص عدم انجام تست پزشکی بازیکنان پیش از عقد قراداد گلایه هایی را متوجه مسئولان باشگاه کرده بود، در پستی اینستاگرامی بنویسد: "در پی عقد قرارداد باشگاه محترم استقلال با آقای علی کریمی و طرح بعضی نکات جهت دار و با نیت خاص، لازم است توضیحاتی چند را جهت تنویر افکار عمومی و روشن شدن حقیقت اعلام بنماییم.

اول آنکه وظیفه ما در معاونت پزشکی در خصوص اعلام وضعیت سلامتی جسمانی بازیکنان بر مبنای ارزیابی و آزمایشات دقیق توسط پزشکان متخصص و موسسه ایفمارک، استوار است و در واقع نوعی تصمیم سازی است نه تصمیم گیری. تست پزشکی وضعیت بازیکنان را تشریح می کند و آن مقامی که باید برمبنای این واقعیات تصمیم به عقد قرارداد بگیرد مقام مسئول در باشگاه است.

در خصوص آقای کریمی هم آزمایشات دقیق صورت گرفته و تمامی مستندات موجود است و شرایط جسمانی ایشان برای مدیران محترم روشن و تصمیم گیری در زمینه عقد قرارداد یا عدم آن بر عهده کسانی است که قطعا بر سایر امور باشگاه احاطه کامل داشته و بر مبنای مصالح باشکاه، تصمیم نهایی را می‌گیرند و به عبارت بهتر معاونت پزشکی تصمیم گیر نهایی نیست.

دست آخر باید ادغان داشت که بازیکنان جهت تست پزشکی به این معاونت معرفی و در نهایت نتایج حاصله از ارزیابی و آزمایشات هم عینا در اختیار مقامات مسئول قرار داده می شود و اصولا در معرفی نامه در خصوص عقد قرارداد یا عدم ان، یا صدور مجوز از سوی معاونت پزشکی یا موارد مشابه سوال نمی گردد کما اینکه چند بازیکن با استقلال عزیز قرارداد بسته اند که اصلا آزمایشات پزشکی بر روی انان انجام نشده و این بیانگر و تایید کننده این موضوع است که نظر نهایی را مقامات مسئول نقل و انتقالات می دهند نه معاونت پزشکی."

 

عقد قرارداد با ملاحظات فیزیوتراپی!

ظاهرا مصدومیت علی کریمی واضح و مبرهن تر از آن است که قابل پنهان کردن باشد چرا که پندار توفیقی هم بعد از این قرارداد در توضیح آن اینچنین نوشت: "بنا به درخواست آقاي شفر با مشورت كادرفني و برخي از دوستان نزديكشان علي كريمي كانديد جذب گرديد. جلسه في مابين سرمربي، مديرعامل، مديربرنامه بازيكن آقاي سعادتي و آقاي علي كريمي و اينجانب از ساعت ٥ بعدازظهر تا ساعت ١١:٣٠ بطول انحاميد. البته ما خواهان قرارداد طولاني مدت بوديم و اصرار هم داشتيم ولي مديربرنامه و بازيكن راضي نشدند. در نهايت آقاي شفر به يكسال رضايت دادند و مفاد قرارداد كاملا مرور گرديد. در همان جلسه با آقاي نوروزي تماس گرفته شد و بازيكن جهت تست هاي پزشكي در اختيار ايشان و ايفمارك قرار گرفت. پس از قريب به شش روز نتايج توسط ايفمارك و تيم پزشكي باشگاه به آقاي افتخاري رسما اعلام شد و مشروط به برخي ملاحظات فيزيوتراپي مقرر شد قرارداد نهايي شود. در اين فاصله آقاي شفر هم قرارداد مذكور بصورت مشروط به ملاحظات فيزيوتراپي را تاييد كامل كرده و رسما و كتبي تاييد كردند. بدين ترتيب علي كريمي هافبك باارزش و با اخلاق بمدت يكسال به تيم پيوست. البته كماكان دوستان بظاهر بي غرض با تمام توضيحات به جوسازي و فحاشي ادامه دهند."

***
با این تفاسیر به نظر می رسد بعد از نتیجه تست پزشکی علی کریمی، امین نوروزی مسئولیت کامل عقد قرارداد با چنین بازیکنی را متوجه مسئولان باشگاه دانسته و البته وینفرد شفر که راضی به جذب بازیکنی برای تیمش شده که به گفته توفیقی تحت ملاحظات فیزیوتراپی با استقلال قرارداد بسته است.

این در حالی است که نتیجه تست پزشکی مرتضی آقاخان و میثم تیموری هم با وجود توافق با باشگاه، مورد تایید معاونت پزشکی باشگاه نبود تا از میان نفرات جذب شده، تنها تست پزشکی دانشگر مورد تایید واقع شود و این چنین تیموری و آقاخان هم از استقلال دور شوند.

 

2051

اختصاصی

نظرات ۳۱

 • محسن6

  فقط یادتون باشه داروهاش حتما همراهش باشه تا بتونه چند دقیقه بازی کنه و عصا هم یادتون نره نمیتونه راه بره.

  • بهرام پرسپولیسی از گرگان

   در جواب دوستمان محسن6،آقایون و خانمها جدای از تعصب و کری خوندن آخه کی این مدیران نالایق میخوان درس بگیرن که با بازیکن مصدوم اونم یکساله قرارداد نبندن و برای باشگاه تعهد ایجاد نکنن و درگیر پرونده جدید نشن.اگه کریمی آماده بود شک نکنین سپاهان اینو راحت از دست نمیداد.لطفا کمی تفکر

  • دبل.۶.::::::۶+۶

   این خریدها که با مسئله مصدومیت در بین هست...بدون حساب و کتاب هست ...ففط دارن رفع تکلیف میکنن و خودشون را از انتقاد هواداران بیرون بکشن...مثلا به هوادار بکن که ما همه جوره به فکر مشکلات تیم و شما هوادار هستیم.......وگرنه کدوم تیم میاد با این شرایط .با بازیکن قرارداد ببنده....

  • 9 پوليس

   محسن جون نترس علي كريمي به دربي نمي رسه..!!

  • محمدرضا

   خیلی جالبه اگر آقای توفیقی عرضه ندارن الان که بازیکن مصدومه و هیچ تیمی نمیخوادش قرارداد بلند مدت ببندن پس کی و چه زمانی توانایی انجام اینکارو دارن؟ مگر اینکه خود باشگاه بخاطر مصدومیت یک ساله بسته باشه که عذر بدتر از گناهه. اگر فرض کنیم ایشون توی این یکسال مداوا بشن و به اوج برگردن. فیزیو هاشو باشگاه انجام داده کمبود بازیکنش رو دوش باشگاه بوده خرج هاش با باشگاه بوده بازی های ضعیف برای باشگاه بوده آخر فصل هم ایشون براحتی بزاره و بره خارج از ایران 4 تا قلب آبیم واسه ما بزاره تو پیجش و یک منتی هم سرمون بزاره و بره...

 • ss

  من موندم چرا رقبای ما از گرفتن بازیکن مصدوم هم میترسن... بازیکن ما مصدوم باشه که به نفع شماس...؟!!!!!!

  • ??

   آخه میترسیم بازم استقلال قهرمان بشه!!! نه هر سال قهرمان شدید خیلی می ترسیم!!!!

  • naboodgar

   واقعا واقعا بحث ترس رقبا نیست دوست عزیز.مگرنه مشخصه که هفته ها طول میکشه که کریمی پا به توپ بشه.باید همه هوادارا با هم متحد بشن تا مدیرای استقلال پرسپولیس قرارداد یکسااااله با بازیکن فوق العاده آماده نبندند چه برسه به بازیکن مصدوم.

  • ۶تقلال

   شما ترسیدی با این که سرورت محروم از نقل انتقالات ازسوپر جام کنار کشیدی بازیکن مصدوم بهتون انداختن

  • milad666666

   حرف ترس شد یاد سوپرجام افتادم

  • مرتضی ۶۶۶۶

   دوست عزیز بحث پرسپولیس و استقلال نیست‌.
   ما بابت نحوه مدیریت اعتراض داریم.
   اینطور قرارداد بستن برای کل لیگ مضر هست.

  • Ramires

   ترس یعنی اینکه باشگاهتون بگه نوموخوام سوپرجام بازی کنم

  • Amir

   ما که شما هارو رقیب هم حساب نمیکنم.
   ادمین جان تایید کن

  • Alid

   دلتو با همین چیزا خوش کن

 • amir

  بعد از مديريت باشگاه و جنابه پندار تايم كه فقط بلدن قرارداد به نفعه بازيكن تنظيم كنن چشممون به اون رويه شفر هم باز شد بنده خدا اينم داره از دست ميره

  • بهزاد

   خیلی مشخص است که پرداختی های استقلال به جناب توفیقی بر اساس قرادادهای امضاء شده است. این روش اشتباه طرف خودی را ذینفع در کنار آمدن به هر صورت و در واقع بطور غیرمستقیم باعث همکاری با طرف مقابل مذاکره می‌کند. این در حالی است که یکی از اصول اولیه هنگام مذاکرات یعنی ترک کردن میز مذاکره هرگز استفاده نشده و حتی در زمانیکه تیم مذاکره آقای کریمی باوجود علم اینکه ایشان مصدوم است حاضر به پذیرش قرارداد ۲ ساله نیست. چرا؟ چون خبر دارد طرف مقابل صبرش نیست تا قبول و امضاء کند. آفرین به مدیر برنامه و مذاکره کننده این بازیکن که توانسته کلینیک تخصصی درمانی با حقوق کامل را برای موکلش جور کند.

 • مسعود گل باشی

  مگه استقلال هلال احمره که هرچی بازیکن مصدومه میارین تو این تیم؟ اقای توفیقی اقای افتخاری اقای سلطانی فر خجالت نمیکشین؟

  • pouriya

   اقای شوفر یادت رفتا مربی حرفه ای !!!!!!!!!!! خخخخ

 • حسام

  دکتر نوروزی انشا نوشته؟موضوع انشا علی کریمی!یعنی چی؟یا بازیکن سالم یا مصدوم غیر از این حالت اگر هست بفرمایید.

 • armin4444

  شما بهتره مراقب بیرانوند و امیری باشین در نرن . بازیکن مصدوم ما هم پیشکش.

 • امير

  در جواب ss حق با شماست اين تيم الان شمارو پرسپوليس كه سهله يوونتوس هم بايد ازش بترسه

 • ایمان

  به مرکز فیزیوتراپی و توانمندسازی استقلال خوش آمدید ...

  در این مرکز کلیه مصدومیت های شما درمان شده و در ازای آن پول نجومی نیز به شما پرداخت میگردد.

  :)))))))))))))))))))

 • احسان آبی

  اقا یعنی خسته نباشنننننن بازیکن مصدوم گرفتن بعدش منت گذاشته فقط یک ساله ؟
  با نبیندین یکساله بازیکن خواست میمونه نخواست خوش اومد
  والا تا چند سال پیش بازیکن حاضر بود مجانی برای استقلال پرسپولیس بازی کنه
  حقمونه هرچی سرمون میاد

 • Asad

  صبح که خبر انعقاد قراردادو خوندم و کامنتای به به استقلالیا و الکی نویسی بعضی از پرسپولیسیا رو دیدم گفتم نه تقصیر مدیرا نیست ما دچار احساسات خودمونیم پس باید بکشیم .

برچسب ها