واکنش کمیته تعیین وضعیت به قرارداد باشگاه‌ها با بازیکنان به نرخ دلار

واکنش-کمیته-تعیین-وضعیت-به-قرارداد-باشگاهها-با-بازیکنان-به-نرخ-دلار

وبسایت رسمی برنامه نود - کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال به تشریح قوانین در خصوص قرارداد باشگاه‌ها با بازیکنان به نرخ دلار پرداخت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، روزبه وثوق احمدی درباره بحث قرارداد باشگاه با بازیکن به دلار اظهار داشت: تاکنون پرونده‌ای در بین بازیکنان داخلی نداشتیم، اما مورد خارجی بوده که قراردادش به یورو بود و ما بر اساس نرخ بانک مرکزی حساب کردیم.

وی افزود: ما منع قانونی برای بستن قرارداد باشگاه‌ها با بازیکنان به صورت دلاری یا نرخ دیگری نداریم، اما اگر اختلافی بر سر پرداخت‌ها بوجود بیاید، ما مبلغ قرارداد دلار یا یورو را بر اساس نرخ بانک مرکزی حساب می‌کنیم. ما کاری نداریم طرف از باشگاه چقدر می‌خواهد، ما پول را به ریال برمی‌گردانیم تا به پولش برسد. اگر طرف خارجی بود، باز هم بر اساس نرخ بانک مرکزی به او دلار می‌دهیم.

رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: اینکه باشگاهی قراردادش را به دلار ببندد یا ماشین بدهد، به ما ارتباطی ندارد، مگر اینکه فسادی بوجود بیاید که ما مانع آن می‌شویم. وقتی باشگاه و بازیکن تفاهم می‌کنند، بر اساس آن باید موظف به انجام تعهدات خود باشند. وقتی به شکایت کشیده شود، ما بر اساس قوانین به اجرای حکم می‌پردازیم.

 

2051

تسنیم

نظرات ۲

 • عماد

  آقای زنوزی تیم تراکتور رو خریداری کردن
  و سرمربی گرون قیمتی رو با چندین میلون دلار به ایران آوردن
  هیچ سر و صدایی هم نشد
  چون باشگاه خصوصی ینی همین
  به بیت المال وصل نیست که هزار نفر اعتراض کنن که چرا پول حیف و میل میکنید

  • مهران

   فقط یه کمی صبر داشته‌باش! زیاد نه فقط یه سال!
   سال بعد وضعیت تراختور رو می‌بینی! سرازیر به سمت لیگ یک با کلی طلبکار شاکی!

برچسب ها