اعتراض برانکو به لغو سوپرجام: این موضوع کمی عجیب است/ قهرمانی می‌توانست به راحتی نصیب پرسپولیس شود

اعتراض-برانکو-به-لغو-سوپرجام-این-موضوع-کمی-عجیب-است-اما-کاری-از-دستمان-برنمیآید-قهرمانی-میتوانست-به-راحتی-نصیب-پرسپولیس-شود

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پرسپولیس می‌گوید بهترین تمرین برای تیمش انجام بازی تدارکاتی است.

به گزارش وبسایت نود، برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی تیمش در دیدار دوستانه مقابل گل گهر سیرجان اظهار کرد: از بازی راضی هستم. مقابل یک تیم خوب و جدی بازی کردیم. همیشه مسابقه بهترین تمرین است و هم از تمرین و هم از بازی‌ها راضی هستیم. البته بهتر بود بازی‌های تدارکاتی را می‌بردیم. با این وجود در همین بازی‌ها به اشتباهاتمان پی می‌بریم و به دنبال رفع آن‌ها می‌رویم. طبیعی است بعد از سه هفته نمی‌توان انتظار داشت که بازیکنان به طور صددرصد آماده شوند.

سرمربی پرسپولیس گفت: برنامه‌ریزی ما به طوری است که برای نخستین بازی لیگ به بالاترین سطح آمادگی برسیم.

وی درباره تمدید قرارداد بیرانوند گفت: من بابت این قضیه نگران نبودم. با این حال که بسیاری از بازیکنان فیکسمان را از دست دادیم. او می‌توانست یکی از آن‌ها باشد اما در تیم ماند. وحید امیری هم تاکنون مانده است اما صادق محرمی، فرشاد احمدزاده و ۴-۵ بازیکن دیگر از تیم رفته‌اند و باید جای آن‌ها را پر کنیم.

سرمربی کروات پرسپولیس درباره دیدار دوستانه با گل‌گهر گفت: تیمی را انتخاب کردیم که قدرتمند است و در مسیر آماده‌سازی برای لیگ یک قرار دارد. آن‌ها می‌خواهند بهتر از سال گذشته باشند زیرا بخش خوبی از بازیکنانشان نسبت به سال گذشته در تیم‌شان باقی مانده‌اند.

برانکو درباره رضایت از روند آماده‌سازی تیمش برای حضوری قدرتمند در لیگ برتر گفت: با بعضی از بازیکنان توافق کردیم که پس از نیم فصل به ما اضافه شوند. کادر فنی باقی مانده است و چهار بازیکن فیکس خود را از دست داده‌ایم. وحید امیری نیز در تمرین‌ها حضور نداشته است. علی‌رغم همه این مسائل از بازیکنانی که گرفتیم راضی هستم و آن‌ها آماده‌اند. طبیعی است که نیم فصل نخست ما بحرانی باشد. به نظر می‌آید همه چیز رو به بهبود است و اوضاع بهتر و بهتر می‌شود. از ابتدا کار را خوب شروع کردیم و در کرواسی نیز اردوی خوبی را پشت سر گذاشتیم. بازی دیگری را پنج‌شنبه خواهیم داشت و آماده شروع فصل خواهیم شد.

وی درباره نگرانی‌اش نسبت به تفاوت کیفیت بازیکنان اصلی و نیمکت نشینش در نیم فصل نخست گفت: نه این قضیه نگران کننده نیست. بازیکنان خوبی روی نیمکت خود داریم. اسدی و طاهرخانی پیشرفت کرده‌اند و شایان مصلح و احسان علوان زاده نیز بازیکنان خوبی هستند. ما آدام همتی را هم روی نیمکت خود داریم و از لحاظ بازیکن کم نخواهیم آورد.

برانکو درباره لغو شدن دیدار سوپرجام گفت: لغو شدن سوپرجام برنامه‌های ما را تغییر داد. این موضوع کمی عجیب است اما مربوط به فدراسیون می‌شود و کاری از دست‌مان برنمی‌آید و قهرمانی می‌توانست به راحتی نصیب پرسپولیس شود. این مساله طبیعی بود.
او درباره آمادگی تیمش برای مصاف با پدیده در هفته اول لیگ برتر و شکست کرواسی در فینال جام جهانی گفت: هنوز ۱۰ روز دیگر برای نخستین بازی خود وقت داریم. ما آماده خواهیم بود. از شکست کرواسی متاثر شدم اما به این تیم افتخار می‌کنم. قهرمان اصلی جهان، کرواسی است. دو گل نخست فرانسه صحیح نبود اما به آن‌ها تبریک می‌گویم. به هر حال این فوتبال است و تیمی که بیشتر گل می‌زند برنده است. ما به کرواسی افتخار می‌کنیم زیرا این تیم نشانه و علامتی برای این است که کشوری کوچک با قدرت به فینال مهم‌ترین مسابقه‌های ملی جهان می‌رسد. مهم این است که هدف، شجاعت و اعتقاد به هدفت داشته باشی.

برانکو اضافه کرد: به مودریچ هم بابت کسب بهترین بازیکن دنیا تبریک می‌گویم. این موفقیت کرواسی بهترین اتفاقی بود که می‌توانست برای فوتبال این کشور و حتی دنیا بیفتد.

سرمربی کروات پرسپولیس درباره این که دالیچ برای او آرزوی موفقیت کرد و همچنین لوکا مودریچ، کاپیتان تیم ملی کرواسی گفته به شاگردی برانکو افتخار می‌کند، تصریح کرد: من از این دو تشکر می‌کنم. من هم به این افتخار می‌کنم که بازیکنی چون مودریچ داشتم. او از آن موقع استعداد بالای خود را نشان می‌داد. دالیچ نیز از مکتب مدرسه فوتبال شهر من یعنی شهر واراژدین به این سطح رسید.

برانکو درباره تفاوت عملکرد مودریچ و رونالدو در جام جهانی و تاثیر آموزه‌هایش به هافبک تیم ملی کرواسی گفت: من مودریچ را ساختم و او شاگرد من بود.

او در پایان درباره بازی دوستانه تیمش در روز پنج‌شنبه گفت: قرار است بازی دوستانه‌ای داشته باشیم ولی هنوز قطعی نشده است.

 

1004

 

ایسنا

نظرات ۷۵

 • ایمان۰۴

  آره به همون راحتی که تو آخرین دربی باختید

  • ۶تقلال

   یک هیچ به زور بردید دربی رفت باختید

 • Morteza perspolisiii

  از ترس پرسپولیسه پروفسور جان ..خوبه ما دو پنجره محروم بودیم اینا این کارو کردن پروفسور جان با قدرت به کارت ادامه بده که بدجور ترسوندی اینارو

 • عماد- پرسپولیسی 6 آتیشه

  پروفسور این موضوع کمی عجیب نیست
  خیلی عجیبه!!!!
  چجوریه یدفعه ای استادیوم باید تعمیر بشه.
  جیگر فرض کردن؟

 • The most RED

  واقعا چرا؟؟ خیلی آماتور و غیر حرفه ای بود این حرکت. اشکال نداره رفت و برگشت هست در لیگ انشاالله هر دو در آسیا موفق بشن و مرحله بعد بخورن به هم . بی بهونه. همه هم اونموقع آماده هستند :) ادمین جان چاپ کن.

 • آبی آسمونی

  آقای برانکو خوبی؟ چیه میخاستی با این جام به کجا برسی؟
  مگه اینکه با این جاما خودتو بخای بزرگ کنی، گرچه مطمئنا اگه انجام هم میشد که میباختین،
  شما همین امروز جلوی یه تیم دسته یکی کم آوردین،
  چی میخای دقیقا؟ اونو بگو

  • مهران

   آرزوی شفای عاجل برای شما و همه آبی‌های مثل شما رو دارم!

  • ۶تقلال

   شما ترسیدی از باخت

  • Aa

   تیم دسته یکی بود نه دسته سه ای

 • مهران

  واقعا شرایط فوتبال ایران خیلی بی‌مزه شده! برنامه‌ریزی! اجرای سلیقه‌ای قوانین!
  تنها راه نجات این فوتبال سر کار اومدن کسانی مثل دکتر دادکان است حتی به قیمت تعطیلی این فوتبال مافیایی!!!

 • ببرهای آبی

  آخه پولفسول جون مگه مطمئن بودی میبرین؟ تو که سن و سالی ازت گذشته. تو که ادمین بچه سال کانالای هواداری تیم چهارم پایتخت نیستی؟
  ادمین

 • قرمز منه

  آقای فتاحی لطفا اگه نمیتونی مدیریت کنی استعفا بده آقای فتاحی کسی که اقتدار نداره برنامه ریزی کنه باید استعفا بده بازی رو باید سه صفر کنین به نفع پرسپولیس کاپو بدین به ما یا بازی رو برگذار کنین . ادمین مرسی

 • رضام پرسپولیسی

  این مساله طبیعی بود.
  یعنی طبیعیه سوگلی به خواسته خودش میرسید بازم

 • f

  فیلم نیا لطفا...شما دروازبان هم نداشتی...با سیرجان مساوی میکنی...از یکی هم 5تا میخوری...بعد میخواستی استقلال ببری....واقعانکه....برو با مشت بزن رو میز گرشاسبی....از اول هم هدف شما همین بود...فیلم نیا توروخدا...

برچسب ها