مسئولیت بلیت‌فروشی در لیگ هجدهم به باشگاه‌ها سپرده شد

مسئولیت-بلیتفروشی-در-لیگ-هجدهم-به-باشگاهها-سپرده-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر کمیته بازاریابی سازمان لیگ اعلام کرد مسئولیت بلیت‌فروشی لیگ هجدهم تماماً برعهده باشگاه‌ها خواهد بود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، صادق درودگر درباره نحوه بلیت‌‌فروشی مسابقات فصل هجدهم لیگ برتر, اظهار داشت: طبق مصوبه هیئت رئیسه سازمان لیگ بلیت‌فروشی مسابقات فصل پیش رو تماماً برعهده باشگاه‌ها خواهد بود.

وی درباره اینکه دلیل برکناری محمودی‌فر از سمت مدیریت ورزشگاه آزادی, عدم انتقال تجهیزات شرکت برهان مبین (مجری بلیت‌فروشی فصل گذشته) به خارج از این ورزشگاه عنوان شده است, گفت: همان‌طور که گفتم مسئولیت بلیت‌فروشی به صورت کامل و صددرصدی به باشگاه‌ها محول شده است و شرکت‌ برهان مبین که پیش از این متولی بلیت‌فروشی مسابقات بوده, دیگر در این امر هیچ دخل و تصرفی نخواهد داشت.

مدیر کمیته بازاریابی سازمان لیگ ضمن اشاره به عدم پرداخت حق تبلیغات محیطی فصل پیش از سوی شرکت امین سیمای کیش, عنوان کرد: متأسفانه هنوز این شرکت مطالبات فصل پیش باشگاه‌ها و سازمان لیگ را پرداخت نکرده است و کماکان اقدامات حقوقی در حال انجام است. قرار است در روز‌های آینده گزارشی از اقداماتی را که در این باره صورت گرفته ارائه کنیم.

 

2051

تسنیم

نظرات ۲

  • یونس

    احسنت یک گام رو به جلو

  • فینال اسیا ندیدی مفت نمی ارزی

    اگه بشه وهمش به باشگاه ها برسه خیلی اوضاع مالی تیمامون خوب میشه ولی حقیقتا من که چشمم اب نمی خوره اخر سر میفهمیم چهل درصد رو به باشگاه ها میدن شصت درصد هم خودشون پورسانت(از بیت المال)میگیرن

برچسب ها