داورزنی: هیچکس حق ندارد برای ورزش کشور حاشیه ایجاد کند، حتی کی‌روش

داورزنی-هیچکس-حق-ندارد-برای-ورزش-کشور-حاشیه-ایجاد-کند-حتی-کیروش

وبسایت رسمی برنامه نود - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با انتقاد از بازیکنانی که از تیم ملی خداحافظی می‌کنند، گفت: منطقی پشت خداحافظی بازیکن ۲۳ ساله تیم ملی فوتبال وجود ندارد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی تمام مدیران و رسانه ها را به دوری از تصمیمات احساسی توصیه کرد و گفت: هر مسابقه و تورنمنتی شرایط خاص خودش را دارد و در رشته‌های مختلف اتفاق می‌افتد که بازیکنی در شرایط مختلف دچار تصمیمات احساسی می‌شود و باید توسط مدیران این قضیه مدیریت شود.

وی افزود: خداحافظی یک قهرمان ملی بهتر است با اطلاع قبلی باشد تا روسای فدراسیون ها و مدیران بتوانند از سال‌ها زحمت ورزشکاران تجلیل مناسب کنند. آوردگاه تیم ملی آوردگاهی است که همه ورزشکاران ما سرباز آن هستند و تا زمانی که تیم ملی به آنها نیاز دارد، نباید سنگر را ترک کنند و من این مدل خداحافظی‌ها را نمی‌پسندم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش تصریح کرد: در رشته‌های مختلف ورزشی محدوده سنی نسبتا مشخصی برای بازنشستگی ورزشکاران وجود دارد. در بعضی رشته‌ها زیر 30 سال و در بعضی دیگر تا 35 سال و حتی بالاتر. این موضوع با توجه به پست ورزشکاران هم متغیر است، اما به هر حال متوسط تا 32 سال می‌توان به راحتی بازی کرد. بعد در چنین شرایطی یک ورزشکار 23 ساله ما می‌خواهد از بازی‌های ملی خداحاقظی کند که هیچ منطقی ندارد، مگر اینکه خدای نکرده مصدومیتی در کار باشد.

داورزنی در خصوص اختلاف نظر و جدل‌ها بین کیروش و افراد مختلف گفت: اختلاف نظرها همیشه طبیعی است، اما ما نباید به این موضوعات دامن بزنیم. رسانه‌ها، وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و باشگاه‌ها همه و همه باید از ورود به حاشیه‌ها پرهیز کنیم و اجازه ندهیم منافع ملی تحت تاثیر قرار گیرد. روی صحبت من با کی‌روش هم هست و همه موظف هستند این موارد را رعایت کنند. همه ما در یک کشتی سوار هستیم و باید متوجه باشیم هر اتفاق ناخوشایندی منافع ملی را تخریب می‌کند و به همه لطمه می‌زند.

 

2051

پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان

نظرات ۱۲

 • منصف

  خوب بود کمی از این قاطعیت شامل حال فدراسیون تکواندو هم میشد!!

 • پسرک ابی

  فعلا ک مسئولین و مدیران بی لیاقت و ناکارامد خودمون حاشیه درست میکنن با بی برنامگی و بی نظمی ک در کارهاشون وجود داره ...

 • استقلال سلحشور

  با مطرح کردن قضیه سربازی منی که طرفدار کیروش بودم دیگه نیستم

  • امیر رحیمی

   کیروش درخواست معافیت نداده. گفته اجازه ی بازی توی آسیا رو به شون بدید. نگفته معاف کنید. من هم با معافیتشون مخالفم

  • یک پرسپولیسی

   قضیه سربازی عزیزم اگه 7 تا بازیکن نرن آسیا با چه تیمی میخایم بازی کنیم کیروش گفته من این بازیکنها رو میخام وگرنه کیروش چیکار داره اینا میخان برن سربازی یا نرن فقط وقتی نیازشون داشت بهش بدن جریان سروش رفیعی نشه دیگه مدیرای ما فاز معافی میگیرتشون به کیروش چه ربطی داره

 • ایمون زاید

  آقای داورزنی
  اونوقت که اینقدر رو میدادین به این آقا همینم داره دیگه

  من فکر میکنم الان کی روش حتی به آقای ساکت و تاج برنامه کاری میده

  • afshin

   اونوقتیکه برانکو جرات پیدا کرد و جلو کی روش عرض اندام کرد کجایودی؟اونموقع که اردوهای تیم ملی رو خراب کرد کجابودید؟برای درست شدن فوتبال این مملکت باید برانکو رو به کشورش ولیگش پس فرستاد

  • استقلال سلحشور

   اقای افشین من تو این خصوص با پرسپولیسیها هم عقیده هستم اونی که باید بره خونش برانکو نیس بلکه کیروش هستش که تازیگها همش رو اعصابمون میره

 • حمید

  و حتی شخص وزیر ورزش.خدمت مقدس سربازی رو همه بازیکنا باید برن

 • امیر رحیمی

  داورزنی اگه توی والیبال هم موفق بود بخاطر این بود که ثمره ی مدیران قبلی رو درو کرده بود. ثمره ی دسته گلهای ایشون برای مدیران بعدی عیان میشه. ایشون صلاحیت نداره که اصلا خودش درباره ی ورزش حرف بزنه.

 • Goldman548

  تا جایی كه من میدانم اقای داور زنی شما حتی ساده ترین اطلاعات در خصوص فوتبال ندارید. حالا واسه ما دارید جدیت نشون میدید مثلا؟؟؟؟؟؟ شما یه لطفی كن امكانات تهییه كن و به برانكو بگو ساكت بشه. و بزاره كیروش كارشو كنه. یادته گفته بودی لباس تیم ملی باید از برند ایرانی باشه برای جام جهانی؟؟؟؟؟ كلا بیسوادی

 • jd.dri

  "" داورزنی : آوردگاه تیم ملی آوردگاهی است که همه ورزشکاران ما سرباز آن هستند و تا زمانی که تیم ملی به آنها نیاز دارد، نباید سنگر را ترک کنند ""
  خوب اگه اینا الآن سربازن ؟
  پس چرا میخواین دوباره ...
  اونا رو ببرین سربازی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

برچسب ها