المپیاکوس آماده فروش ۲ میلیونی حاج‌صفی به تیم‌های انگلیسی

المپیاکوس-آماده-فروش-2-میلیونی-حاجصفی-به-تیمهای-انگلیسی

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه المپیاکوس رضایت خود برای فروش ملی‌پوش ایرانی به یکی از تیم‌های حاضر در لیگ برتر یا چمپیونشیپ انگلیس ابراز کرده است.

به گزارش وب سایت نود، سایت اسپورت اف‌ام یونان امروز (سه‌شنبه) در صفحه اختصاصی باشگاه المپیاکوس خبری با عنوان «علاقمندی باشگاه‌های انگلیسی برای جذب احسان حاج‌صفی و میزان درآمد باشگاه المپیاکوس با فروش این بازیکن ایرانی» منتشر کرد.

در متن خبر این رسانه ورزشی یونان آمده است: کریم انصاری‌فرد و احسان حاج‌صفی پس از پایان همراهی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 روسیه از روز گذشته در تمرینات گروهی تیم المپیاکوس در بلژیک شرکت کردند. درباره انصاری‌فرد طبق گزارش رسانه‌های ترکیه‌ای باشگاه بشیکتاش آماده خرید او و فورتونیس با بسته پیشنهادی 16 میلیون یورویی می‌شود.

سایت اسپورت اف‌ام سپس با اشاره احسان حاج‌صفی نوشت: این ملی‌پوش ایرانی نیز پیشنهادهایی از تیم‌های لیگ برتر و چمپیونشیپ انگلیس دارد. باشگاه المپیاکوس روی فروش احسان حاج‌صفی نظر مثبتی دارد و با دریافت 2 میلیون یورو این انتقال را انجام خواهد داد.

 

2051

نظرات ۸

 • دبل.۶:::::::۶+۶

  امیدوارم .دیگه این خبر واقعیت داشته باشه......
  موفق باشی.....

 • مهران

  با ارزوی موفقیت برای احسان عزیز امیدوارم تو لیگ جزیره بدرخشی

 • س

  سپاهان چی سپاهان پرورشش داده باید یه درصدی هم به تیمه اولش برسه از ۱۷ سالگی از سپاهان رفت تیم ملی

  • علی

   احسان محصول آکادمی ذوب آهنه و اگه قراره پولی داده بشه به ذوب آهن می رسه نه سپاهان

  • س

   قرضی رفت ذوب اهن وگرنه از نونهالانه سپاهان تعلیم دیده

  • امیر

   ربطی به سپاهان و ذوب آهن نداره این دو تیم در زمانی که حاج صفی براشون بازی میکرد با فروشش پولشون رو دریافت کردن و این حرف شما مثل اینه که رونالدو با رفتنش به یوونتوس پولی هم به منچستر و باشگاهای قبلش برسه ، البته این سخن شما از روی علاقه به سپاهان و حاج صفی هست ولی اگر یکمقدار قوانین فوتبال رو مطالعه کنیم بهتره

 • علی

  ایشالا همیشه موفق باشه
  هر تیمی بوده عالی بازی کرده
  ب عنوان یه تراکتوری امیدوارم تو بهترین لیگا ببینمش

 • امین کرمانشاهی

  چمپیونشیپ انگلیس به مراتب سطح بالاتری نسبت به لیگ های برتر یونان ، بلژیک ، هلند و روسیه دارد.

برچسب ها