باشگاه استقلال مخالف قرارداد یک ساله با مجید حسینی

باشگاه-استقلال-مخالف-قرارداد-یک-ساله-با-مجید-حسینی

وبسایت رسمی برنامه نود - مجید حسینی برای تمدید قرارداد با استقلال راهی ترکیه شده است.

به گزارش خبرنگار وبسایت نود، حسینی با باشگاه استقلال به توافق اولیه دست یافته و  در ترکیه بر سر برخی جزییات مذاکره خواهد شد.

استقلال در تلاش است با حسینی قرارداد دو ساله امضا کند و با وجود اینکه قرارداد گران قیمتی با او امضا می‌کند بتواند در فصل آینده این بازیکن را ترانسفر کند.

باشگاه به حسینی اعلام کرده یکی از دلایل پذیرفتن مبلغ پیشنهادی او درآمدزایی  از طریق ترانسفرش در سال آینده است.

حسینی اما اصرار دارد قرارداد قطعی یکساله و مشروط دو ساله امضا کند اما در مجموع او و استقلال به توافق رسیده‌اند و تا پایان امروز تمدید قرارداد رسمی او اعلام می‌شود و سپس عازم اردو خواهد شد.

اختصاصی

نظرات ۱۳

 • رضا تاجی

  بایدم همینطور باشه!یه جوون تو این سن و این کیفیت بازی هرلحظه ممکنه واسش پیشنهاد بیاد.باید باشگاه هم رضایت بده هم یه سودی بکنه...

  • مافیای سرخ

   حداقل ۳ ساله باید ببنده
   یعنی چی؟؟؟ داره پول میلیاردی می گیره

 • کاج

  وزیر پرسپولیسی فکر نکنم پول این قراردادهای امساا استقاال شماکه سهله وزارت کشور هم نمی توتند بدهد بالای ۱۰۰ملیارد فقط پول بازبکن هست.

  • ....

   آره خب.یه نگاه به متعصبایه بازار گرمکن خودتون می کنید و رقمای بازیکنای استقلال رو پیش بینی می کنید.

  • ss.ir

   ترابی ۵۰۰ میلیون گرفته
   سروش ۳۰۰ میلیون
   امیری هم قراره با ۲۰۰ میلیون و یه شاخه نبات قرار داد تمدید کنه

  • ابی جان

   قشپوليس که فقط صد میلیارد به ژوزه و دستياراش و کشتی گیرهای اوکراینی داد از اونطرف بایست یه چند میلیارد هم بده به دایی واسه قراردادی که دوسالش هم اصلا توی باشگاه نبود يه چند میلیارد هم باید بده واسه شکايت جدیدی که ميخان ازش امتیاز کم کنن این تازه کمتر از یک درصد بدهی و ولخرجیهای الکی قشپوليس میشه صد میلیارد فقط یکجا باید مالیات بده اون آقایی که از مردم میخورد میداد به قشپوليس هم که الان گوشه هلفدونی افتاده.عاقبت باشگاه قشپوليس از عاقبت نفت تهران هم بدتره.

  • مسعود گل باشی

   فعلا وزیر پرسپولیسی شمارو راحت قهرمان سوپر جام کرد برین جشنتونو بگیرین

  • زرد سپاهان

   گرانترین تیم تمام ادوار مختلف فوتبال ایران پرسپولیس هست با یکصد میلیارد تومان هزینه...

 • حسن سیب سرخی

  بازیکن پول دوست

 • ابی جان

  این حسینی هم معلومه خیلی زرنگ تشریف داره و این چهره مظلوم فقط ظاهر قضیه است آخه لااقل دوسال بعد از معروف شدنت توی استقلال ميموندي تا دینت رو به این مردم و هوادارها و باشگاه و پیشکسوتان ادا میکردی بعد اینطور طاقچه بالا ميذاشتي.درسته پیش خودت فکر میکنی زحمت کشیدی حقته اما شک نکن اگه استقلال و پیشینه استقلال و کمک تیمی و امتیاز باشگاهی نبود دستکم سه سال دیگه به اینجا می رسیدی پس دستکم یک سال دیگه ميموندي بعد اینطور هوایی میشدی یه مقدار جوانمردی و غیرت و تعصب باشگاه و از همه مهمتر اینکه آدم گذشته رو یادش باشه چیز بدي نيست.

 • محمد

  چرا ما یک لیگ حرفه ای نداریم این تیمهای پرطرفدار دولتی هستند استقلال درصورت حفظ بازیکنانش میتوانست مجددا قهرمان آسیا بشود اما صد حیف آب که سربالابره همینطوری میشود پرطرفدارترین تیمهای آسیا بی اختیارند یعنی پول ندارند تیام وحسینی و ابراهیمی رو

 • Asad

  با این وضعیت باشگاه شک ندارم ۶ ماهه هم موافقت میکنین

 • ebi

  نزدیک به سه ماه هستش لیگ تعطیل شده مدیران نالایق آبی چکار میکردند؟از پنج سهمیه لیگ برتری سه بازیکن مصدومیت شدید دارند_آقای مدیرعامل تاریخ بیاد نداره تیم با نه یا ده بازیکن که دو دروازبان کم کنیم میشه هفت بازیکن که به اردو رفته باشن!!با رفتن نورافکن و مصدومیت داریوش و رفتن امید عجب شاهکاری کردین به به عجب جایگزینهایی !!!!افتخاری توفیقی سال پیش مگر دکتر نوروزی به خاطر عدم تست پزشکی بیانیه صادر نکرد پس چرا امسال با نفرات مورد نظر که صددرصد گزینه های دوم و سوم هستن را بدون تست مصدوم و شاهکار آخری علی کریمی ) ریاست محترم جمهور.وزارت محترم ورزش لطفا تمامی اعضای هیت مدیره و تمامی عوامل را برکنار کنید دیگر منتظر چی هستید میشود توضیح دهید..(به امید سربلندی پرسپولیس و استقلال

برچسب ها